Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

İhracat Operasyon Uzmanı
ALPA DANIŞMANLIK İNSAN KAYNAKLARI ÖZEL İSTİHDAM ARACILIK HİZ.LTD.ŞTİ.
İstanbul Anadolu Yakası, Kocaeli - Gebze
Bugün
Fransızca-İhracat Pazarlama Bölge Satış Sorumlusu
ALPA DANIŞMANLIK İNSAN KAYNAKLARI ÖZEL İSTİHDAM ARACILIK HİZ.LTD.ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası...
Bugün
Tekstil Mühendisi-Örme Kumaş Şefi
ALPA DANIŞMANLIK İNSAN KAYNAKLARI ÖZEL İSTİHDAM ARACILIK HİZ.LTD.ŞTİ.
İstanbul Anadolu Yakası, Tekirdağ - Çorlu...
Bugün
İNSAN KAYNAKLARI MÜDÜRÜ-TEKSTİL SEKTÖR DENEYİMLİ
ALPA DANIŞMANLIK İNSAN KAYNAKLARI ÖZEL İSTİHDAM ARACILIK HİZ.LTD.ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası, Tekirdağ - Çerkezköy...
Bugün
Tekstil Mühendisi
ALPA DANIŞMANLIK İNSAN KAYNAKLARI ÖZEL İSTİHDAM ARACILIK HİZ.LTD.ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası, Tekirdağ - Çorlu
Bugün
Firmanın Tüm İlanları

İhracat Bölge Direktörü-AVRUPA ÜLKELERİ BÖLGE SATIŞ DİREKTÖRÜ

Kocaeli Gebze, Bursa, Bursa Gemlik, Yalova, İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Avrupa Yakası, Tekirdağ Çorlu
  • 04.08.2022
  • 0 - 50
  • 8094 Görüntüleme

İş Tanımı

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz üretici-endüstriyel-entegre-ihracatçı-marka bilinirliği yüksek ve ISO 500 sıralamasında yer alan tekstil kumaş firmasının Avrupa Ülkelerine olan ihracatını kordine edecek "İhracat Bölge Direktörü"istihdam edilecektir.

Aranan Nitelikler

-Üniversitelerin lisans seviyesinde bölümlerinden;Tercihen Tekstil Mühendisi,Kimya Mühendisi,Makina Mühendisi,Endüstri Mühendisi,Yabancı Dil Edebiyat Mezunları,İşletme,Pazarlama,Uluslararası İlişkiler ve Dış Ticaret bölümlerinden mezun,
-İngilizcesi çok iyi,İngilizce'nin yanı sıra Fransızca,İspanyolca,İtalyanca,Almanca,Arapça,Rusça dillerinden birini iyi derecede bilmek,
-Tekstil kumaş sektöründe 10 yıl ve üzeri satış pazarlama dış ticaret,ihracat ,müşteri ilişkileri,iş geliştirme departmanlarında deneyimli,
-Doğu ve batı Avrupa,Balkanlar,İskandinav ülkeleri ve Baltık Cumhuriyetleri,İngiltere pazarında güncel pazar portföyüne sahip olmak,
-Yurtiçi ve yurtdışı seyehat engeli bulunmamak,
-İletişimi güçlü,diksiyon ve prezantasyonu iyi,ticari ilişki yönetimi ve müzakere yeteneğinin gelişmiş olması,
-Mücadeleci ve sonuç odaklı,
-Müşteri ilişkileri Yönetimine önem veren,
-Aktif,sosyal,dinamik,raporlama ve planlamaya önem veren,
-İş ve meslek disiplinlerini edinmiş,
-"İhracat Bölge Direktörü" istihdam edilecektir.

NOT:
Özgeçmişleri fotoğrafsız ve adres bilgisi yetersiz adayların müracatları dikkate alınmayacaktır.

Firmamız aracılığı ile iş arayan adayların müracat Formunda Belirtilen; Kimlik,Eğitim-Mezuniyet gibi bilgilerin İŞKUR KRİTERLERİ gereği resmi evrak ile teyidi ve müracat anında firmamıza ibrazı  gerekmektedir.

Firmamız 2008 yılından beri kesintisiz olarak İŞKUR Özel İstihdam Bürosu olup,303 nolu izin numarası ile faaliyetlerini sürdürmektedir.
"ALPA DANIŞMANLIK İNSAN KAYNAKLARI ÖZEL İSTİHDAM ARACILIK HİZ.LTD.ŞTİ." Türkiye İş Kurumu' nun 303 numaralı izin belgesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

UGC UĞUR GÜRBÜZ CİVATA ANONİM ŞİRKETİ
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Avrupa Yakası - Silivri
Dün
Emin Gıda PAz. San. Tic. Ltd. Şti.
İstanbul Avrupa Yakası - Esenyurt, İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
VEYSEL KÜTÜKLÜ MAKİNA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
Kınık Maden Suları
Bursa, Bursa - Nilüfer
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

ALPA DANIŞMANLIK İNSAN KAYNAKLARI ÖZEL İSTİHDAM ARACILIK HİZ.LTD.ŞTİ.

2007 yılında kurulan firmamız; 2008 yılından itibaren İŞKUR Özel İstihdam Bürosu faaliyetlerine devam etmektedir. Nitelikli personel seçme-yerleştirme, danışmanlık hizmetleri verilmektedir. 

Sanayi ilk 500, Fortune 500, sanayi ikinci 500, Turquality destek kapsamındaki üretici firmalar ile ihracat 1000 sıralamasında yer alan üretici, endüstriyel, entegre, ihracatçı firmaların nitelikli personel tedarikinde bulunmaktayız. 

Kurumsal firmalarda, özellikle mühendislik-dış ticaret ve pazarlama departmanlarına en hızlı şekilde nitelikli personel temin etmeye yoğunlaşmış bulunuyoruz. Yoğun ve titiz personel tedarik çalışmalarımız ile işveren ve işgörenlere zaman kazandırırken nitelikli personelleri işverenler ile buluşturma süreçlerimizde istikrarlı, işgücü oluşturmaya katkıda bulunurken nitelikle personelin kariyer planlama süreçlerinde de danışmanlık hizmetlerimiz ile ülke ekonomisine ve istihdama her geçen gün daha fazla katkıda bulunduğumuz inancındayız. Nitelikli personel tedariki hizmet süreçlerimizde kişilik test envanteri uygulamalarımız ile kişiye özel departman uygunluğu, isabet oranımı %90’ın üzerine çıkmıştır.  

2013 yılından beri işveren ile yüzyüze iş görüşmesi planladığımız adayların %85’inin istihdamı gerçekleşmiş olup istihdamına aracılık etiğimiz adayların aynı işyerine 5. yıla geçme oranları ise %80’in üzerindedir. Yakalamış olduğumuz bu başarım ve iş kalitesini muhafaza ederek daha da geliştirme heyecanını işveren iş dünyası ile paylaşmanın kıvancını taşıyoruz.  

Nitelikli personel aday veritabanımız oldukça verimli ve geniş bir aday profiline sahip olup, farklı tedarik kanallarından müracaat eden adaylar ile her geçen gün artmaktadır. Günlük ortalama 1500’ün üzerinde aday müracaatı almaktayız.  

Ayrıca üst düzey yöneticiexecutive pozisyonların karşılanmasında 15. yılını dolduran firmamızın saha, sektör ve meslek deneyimimizi en etkili şekilde dış kaynak kullanımı olarak müşterilerimiz ile paylaşmaktayız. 

Demirçelik ve demirdışı metaller, otomotiv, otomotiv yan sanayi, tekstil, ambalaj, makine, lojistik sektörlerine çok daha hızlı nitelikli personel tedarikinde seçme yerleştirme faaliyetlerimiz devam etmektedir.  

Üretici, endüstriyel, entegre, ihracatçı firmalarımızın güven, destek ve işletmelerde ana unsurları teşkil eden nitelikli personellerin kariyer planlamasında firmamızı tercih etmeleri destek ve güvenleri ile 15. yılımızı doldurmanın sevinç ve gururunu tüm işveren-işgörenlerle paylaşmaktan mutluyuz. Sizlerle nice 10 yıllara ulaşabilme heyecan ve ümidini taşımaktayız. 

Bu heyecan ve arzu ile ülkemizin muasır medeniyetler seviyesini yakalaması ve yaşam kalitesinin, refah düzeyinin artması, konulan ihracat hedefleri ile dünyanın en gelişmiş ilk 10 ekonomisi arasına girmesi hedefleri sürecinde katkıda bulunduğumuz inancındayız. 
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları