Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

Kalite Güvence Müdürü
SARIKIZ DOĞAL KAYNAK SULARI GIDA SAN. VE TİC.A.Ş.
Manisa - Alaşehir
16.06.2021
Firmanın Tüm İlanları

İhracat Satış Müdürü

İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Manisa Alaşehir
  • 03.05.2021
  • 50 - 100
  • 1758 Görüntüleme

İş Tanımı


Maden Suyu ihracat faaliyetinde bulunan şirketimiz, İstanbul Merkez Ofisinde görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen niteliklere sahip “İhracat Satış Müdürü” takım arkadaşı aramaktayız.

-Potansiyel müşterileri belirlemek ve uygun olan müşterileri firmamıza kazandırmak
-Kazanılan müşteriler ile ilişkileri yürütmek,
-Satış öncesi ve sonrası taleplerine cevap vermek
-Müşteri ziyareti-teklif verme-sipariş kabul ve tahsilat sürecini yönetmek
-Mevcut yurtdışı müşteri portföyünü  yönetmek
-Sorumluluğunda olan bölgede müşterilerin ihtiyaçlarını, faaliyet gösterdikleri pazarın eğilimlerini sürekli gözlemleyerek şirket pazarlama vizyonuna uygun şekilde sürdürmek için çalışmalar yapmak,
-Sorumlu olduğu bölgelerde markaların pazara giriş, konumlandırma, tutundurma ve yayılma faaliyetlerini yönetmek
-Portföyün ve Cironun geliştirilmesine yönelik pazar araştırmalarını yürütmek
-Devam eden projeleri takip etmek
-Talep edilen teklif ve proformaların Müşteri ve Tedarikçi arasında koordinasyonunu sağlanmak
-Müşteri ilişkilerini ve taleplerini düzenli ve çözüm odaklı yönetmek
-Sevk ve Tahsilat süreçlerini takip ve koordine etmek
-İhracat operasyon sürecini yürütmek, gerekli evrakları hazırlamak ve takip etmek
-Aylık raporlamaları bölüm yöneticisine iletmek

Aranan Nitelikler

Maden Suyu veya içecek  sektöründe çalışmış, ihracat ve dış ticaret alanında en az 5 yıl tecrübesi
-İleri seviyede (yazılı ve sözlü) İngilizce ve  iyi seviyede Arapça  bilen
-Öğrenmeye ve yenilikçi yaklaşımlara açık
-Analitik düşünebilen
-Presentabl
-İletişim ve koordinasyon yeteneği kuvetli
-İkna kabiliyeti gelişmiş
-Müşteri odaklı çalışmaya önem veren
-4 Yıllık Üniversite mezunu
-Yurt dışı seyahat engeli olmayan
-MS Office uygulamalarına hakim
-İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden
-Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış 

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

AYTAV TAVUKÇULUK EKİPMANLARI
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
ÇARŞIM AVM
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
SİLTER İLERİ ÜTÜLEME SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ
İstanbul Avrupa Yakası - Büyükçekmece, İstanbul Avrupa Yakası - Büyükçekmece, İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
İzmir, Antalya, Denizli, Manisa
Son 1 Ay
RAMADA PLAZA İSTANBUL ASIA AIRPORT
İstanbul Anadolu Yakası, Kocaeli - Gebze
24.06.2021
İSMAİL ERDAL / ERDAL EV GEREÇLERİ
İstanbul Avrupa Yakası - Arnavutköy
Son 1 Ay
Bağdat Pazarlama Tic. Ltd. Şti.
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
ELVAN GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası - Küçükçekmece
Bugün
ELVAN GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
GIDASER GIDA DAĞITIM SAN VE TİC.A.Ş
İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Anadolu Yakası - Şile
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

SARIKIZ DOĞAL KAYNAK SULARI GIDA SAN. VE TİC.A.Ş.

Sarıkız'a Hoşgeldiniz!
Maden suyu sektöründe asırlık bir marka, damaklardan çıkmayan bir lezzet…Sofraların vazgeçilmezi Sarıkız Maden Suları’nın tarihi, 1860’lı yıllara dayanır. Daha önce Sarıkız çayı içinde ot ve kovalıklar arasında akmakta olan ve içildiği bilinmediği için banyo kürü olarak kullanılan maden suyu, vizyon ve araştırma ruhu ile tahlil edilmiş ve şifalı su olarak karşımıza gelmiştir. Hemen önümüzde yer alan ama değerini bilemediğimiz bu sağlık kaynağı, farklı bir bakış açısı ile ele alınıp, insanımızın bir asırdır tükettiği bir lezzete dönüşmüştür.
Maden suyu sektöründe asırlık bir marka, damaklardan çıkmayan bir lezzet…
Sofraların vazgeçilmezi Sarıkız Maden Suları’nın tarihi, 1860’lı yıllara dayanır. Daha önce Sarıkız çayı içinde ot ve kovalıklar arasında akmakta olan ve içildiği bilinmediği için banyo kürü olarak kullanılan maden suyu, vizyon ve araştırma ruhu ile tahlil edilmiş ve şifalı su olarak karşımıza gelmiştir. Hemen önümüzde yer alan ama değerini bilemediğimiz bu sağlık kaynağı, farklı bir bakış açısı ile ele alınıp, insanımızın bir asırdır tükettiği bir lezzete dönüşmüştür.O dönem tüm eczanelerde halkımız tarafından “Alaşehir Sarıkız Maden Suyu” adıyla aranan bu şifalı su, vücuda gösterdiği onlarca faydasından ötürü kısa bir süre içinde meşhur olmuştur.Lezzeti yurt dışında da duyulan bu eşsiz kaynak, birçok Avrupa ülkesinde bile eczanelerde aranır hale gelmiştir. Dışarıya ihraç edilecek kalitede bir ürün olması ile fark yaratmıştır. Ürünün hem paketlenmesi hem de doldurulması konusunda ihtiyaç olunan modern tesisleşme ile Sarıkız Maden Suyu, hem yurt içi hem de yurt dışı pazarlarında güçlü bir şekilde var olmuştur. Üstelik yarattığı istihdam olanakları ile sadece sağlığa fayda etmemiş, ülke ekonomisine de hatırı sayılır bir katkı sunmuştur.
Efsane Sarıkız Maden Suyu yepyeni modern tesisleri ve teknolojileri ile gelecek nesillerin de tercihi olmayı sürdürüyor.
Özellikle 2007 tarihinden itibaren tümüyle yenilenmeye başlanılan ve an itibarı ile günümüzün en modern teknolojileri ile donatılan tesisleriyle üretim kapasitesini artıran Sarıkız, modernizasyon konusunda da dikkat çekici bir çalışmaya imza atmıştır. Mevcut fabrikanın hemen yanına ilave olarak çok büyük çapta üretim yapabilecek kapasitede yeni bir tesisin inşa edilmesiyle, Sarıkız etiketinden şişesine kadar birçok fiziksel noktada yenilenmiştir.Maden suyu mucizesine farklı bir bakış açısı getiren ve geliştirdiği inovasyon projeleri ile 1 asırdır sofralarımızdan eksilmeyen Sarıkız’a da yakışan kalite budur. Sarıkız Maden Suyu, Pazar liderliğine doğru ilerleyişini, modern üretim ve kaliteden taviz vermeyen anlayışı ile devam ettirmeye ve ülkemizi yurt dışında da temsil etmeye devam etmektedir.

Doğanın efsanesi SarıkızSarıkız Maden Suyu’nun lezzetini bilmeyenimiz yoktur ama peki Sarıkız ismi nereden gelmiştir?İşte bu, tarihten tarihe, dilden dile dolaşan bir efsanedir. Şimdi elinize soğuk bir Sarıkız alın ve okumaya başlayın...1800’lü yılların başından beri şifa kaynağı olarak bilinen bu kaynak hakkında farklı efsaneler yazılmıştır. En dikkat çekici ve bilineni de şöyledir:Alaşehir’in Türkler tarafından kuşatılmaya alındığı yıllarda, Türk oymaklarının birine mensup, altın sarısı saçlara sahip, güzelliği ile dillere destan Sarıkız isminde bir kız varmış. Kuşatma sırasında savaş alanında koşup, askerlere su dağıtırmış. Yaralıların yarasını sarar, onlara elinden geldiğince yardım edermiş.Ama o dünyalar güzeli kız kuşatma sırasında ansızın gelen bir düşman oku ile vurulur. Saçları toprağa yeni filizlenen bir çiçek gibi dağılırken, efsaneye göre düştüğü yerden bir kaynak fışkırır. Öyle gür çıkar ki o meşhur sıvı, zamanla bağlara bahçelere can veren, vücuda can veren bir kaynak olmuş.Bu efsane sayesinde doğanın yerin altından vücudumuza, gönüllerimize ulaşan bu lezzetli maden suyunun ismi de ortaya çıkmış.Ne de güzel bir hikaye değil mi?Her lezzetin olduğu gibi Sarıkız’ın da dilden dile ulaşan bir hikayesi vardır. Maden suyunun sağlığı ve faydaları ile herkesin hikayesi güzel olsun.


Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları