İngilizce Öğretmeni

Bursa
  • 14.06.2020
  • 100 - 200
  • 2475 Görüntüleme

İş Tanımı

Özel Bursa Doku Koleji'nde tam zamanlı çalışacak 'ingilizce öğretmeni' arayışımız bulunmaktadır.

Aranan Nitelikler

Özel Bursa Doku Koleji; yenilikçi vizyonunu ve eğitimde kalite anlayışını her çocuğa ulaştırabilmek adına hayatın her alanında kendine yetebilen, akademik ve sosyal anlamda toplumun önde gelen bireylerini yetiştirmek için yola çıkmış bir kurumdur. 
-İngilizce Öğretmenliği/İngilizce Bölüm Mezunu
-Pedagojik Formasyonu Olan 
-Tercihen Okul Tecrübesi Olan
-İngilizceye keyifli bir hale dönüştüren

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

DOĞA KOLEJİ
Türkiye
Bugün
Bursa - Nilüfer
Bugün
British Town Dil Okulları
Bursa - Nilüfer
Bugün
Amerikan Kültür Derneği Dil Okulları
Bursa - Nilüfer
Bugün
KAVRAM OKULLARI
Bursa - Yıldırım
Bugün
British Town Dil Okulları
Bursa
Bugün
KAVRAM OKULLARI
Bursa - İnegöl
Bugün
Bursa - Karacabey
Bugün
British Town Dil Okulları
Konya, Antalya, Eskişehir, Bursa, Aydın, Kütahya, Türkiye
Bugün
OSMANGAZİ KÜLTÜR KURS MERKEZİ
Bursa - Osmangazi
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

Doku Koleji

Doku Koleji'nde Anaokulu-İlkokul- Ortaokul kademeleri bulunmaktadır.
Okulumuzda tüm eğitim programı Montessori etkinlikleri entegre edilerek planlanırken işbirlikli öğrenme ve proje tabanlı işleyiş ile de perçinlenmektedir. Böylelikle Doku koleji’nde çocuklar eğitimi bir yaşam biçimine dönüştürürler.

Bilim, Sanat, Teknoloji, Mühendislik, Matematik, Astronomi, Spor, Doğa ile yaşam eğitimleri bir sistem içerisinde sunulur.

Sınav kaygısından uzak mutlu ve hedefi olan bireyler yetiştirmeyi amaçlayan kurumumuzda bireyselleştirilmiş ihtiyaç analizleri ile her çocuğa ihtiyacı doğrultusunda dokunarak başarının anahtarını bulmayı sağlayacak özel sistemimiz ile geleceğe umutla bakan bir nesil yetiştiriyoruz.

Nefes, zamanı yönetme ve üretkenlik dersleri ile harmanlanan programımız sayesinde kendini tanıyan, öz bilinç ile hareket eden ve problem çözme yeteneğine sahip bireyler olmasını istiyoruz.

Teknolojiyi, bilimi, felsefeyi, sporu, matematiği, sanatı bir bütün olarak işleyen okulumuzda, öğrencilerimiz sınav kaygısından uzak bir şekilde 8. Sınıf sürecine hazırlanmaktadır.

Öğrencilerin ömür boyu öğrenmelerini teşvik edecek ortamın hazırlanmasını sağlayan ve alt yapıyı iyi bir şekilde kuran Bursa montessori okulları, öğrenciler için ilgi çekici aktiviteler düzenlemektedir.

Kendilerine ve dünyaya güvenen öğrenciler, günlük işlerinde bağımsız olma fırsatını yakalamaktadır. Kendisini ifade etme becerisi gelişen öğrenciler, yaratıcı cümleler ile iletişim kurmaktadır.Bursa montessori okullarında öğrencilere birçok olanak sağlanmakta ve kendi isteklerini denetleyebilmektedir. Temelde kişiliğin oluşumuna önem verilmekle birlikte her öğrenci özel ve tek olarak kabul edilmektedir. Çocuğun güçlü bir karaktere sahip olabilmesi için gelişen ve kendini yöneten bir sistem benimsenmektedir. Öğrenciler üzerinde doğru gözlemler yapılmakta ve doğru materyaller sunulmaktadır

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları