Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

İnşaat Teknisyeni

Kırklareli
  • 02.02.2015
  • 100 - 200
  • 3974 Görüntüleme

İş Tanımı

Traçim Çimento Sanayi ve Ticaret A.Ş nin Kırklareli'nin Vize ilçesinde bulunan Çimento fabrikasında çalışmak üzere;

Aranan Nitelikler

Üniversitelerin İnşaat M.Y.O bölümünden mezun,

Alanında en az 3 yıl deneyimli,

Ms Office ve Autocad programlarına hakim,

Fiyat Analizleri, Metraj, Hakediş konularında tecrübe sahibi,

Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Aydın, Kırklareli, Sakarya
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

SOYAK YAPI

Soyak Holding

Soyak Topluluğu, gayrimenkul, enerji, çimento ve döküm olmak üzere dört sektörde faaliyet göstermektedir.

Soyak Topluluğu, faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde lider olmak, çevreye ve toplum değerlerine saygılı çalışmalarla sürdürülebilir gelişmeye ve daha iyi bir geleceğe katkıda bulunmak olarak belirlediği kurumsal stratejisinden yola çıkarak, ulusal ve uluslararası boyutlarda edinmiş olduğu güvenilir ve istikrarlı yapısından taviz vermeden kalıcı hizmetler vermeye devam etmektedir.
Soyak Topluluğu'nun 2008 yılı ilk 6 aylık dönemi itibariyla rakamsal büyüklüklerine baktığımızda, aktif büyüklüğü 1 milyar 200 milyon TL özkaynakları ise 302 milyon TL'dir. Soyak Topluluğu şirketlerinin rakamsal büyüklüklerinin yanısıra, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alarak kurumsal yönetişim ilkelerine dayanan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım; sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı sosyal sorumluluk anlayışı ile değer kazanmakta ve gelişmektedir. Bu kapsamda, yeni nesillere bilinçli bir yaşam anlayışını aktarmak amacıyla özellikle eğitim ve çevre alanında yoğunlaşan toplumsal sorumluluk projeleri hayata geçirilmektedir.

14 şirketi ve yaklaşık 1500 çalışanı ile Soyak Topluluğu, dinamik insan kaynağı ve teknolojik altyapısıyla marka değeri oluşturulması ve müşteri sadakati yaratılmasına odaklanmıştır. Sahip olduğu şirketlerle, uluslararası bir kurum olma vizyonuna sahip olarak gelişimini istikrarlı çalışmalarla sürdürmektedir.
Soyak Topluluğu, faaliyet gösterdiği sektörlerdeki bilgi birikimi ve öncü yatırımlarıyla, diğer sektör oyuncularına örnek olmaya devam etmektedir.

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları