İnsan Kaynakları Müdürü

  • 17.03.2021
  • 100 - 200
  • 2163 Görüntüleme

İş Tanımı

Risus Beach Resort Hotel ailesi olarak otelimizde görevlendirmek üzere "İnsan Kaynakları Müdürü" pozisyonunda takım arkadaşı arıyoruz.

Aranan Nitelikler

Aynı veya benzer pozisyonda 7 yıl deneyimi olan,
İK Departmanının yönetim ve organizasyonu,
İK stratejisi, şirketlerin stratejileri ile uyumlu olarak geliştirip yönetmek,
Açık ve şeffaf iletişimle İK yönetmelik ve prosedürlerini oluşturup uygulamak, geliştirmek, sorunları çözmek,
İK planlama süreçlerini, işe alım ve seçim, özlük işleri, oryantasyon, bilgilendirmesini ve yönetilmesini sağlamak,
Çalışanlarla ilgili tüm şirketlere ve kamuya yönelik süreçlerin doğru ve zamanında yerine getirilmesini sağlamak,
SGK ve İŞKUR teşviklerini kontrol ve takip etmek, gerekli şirket bazlı adaptasyonların yapılmasını sağlamak,
Yönetim Kuruluna raporların hazırlanmasını sağlamak,
Performans Yönetimi sisteminin yürütülmesini sağlamak,
İş sağlığı ve güvenliği ile KVKK süreçlerinin yönetim ve takibini yapmak.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

FERNAS İNŞAAT
Aydın, Denizli
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

LEGACY OTTOMAN HOTEL

        Gerçek Tarihi Türk Mimarisinin Nefes Kesen Manzarayla Buluştuğu Nokta

    Eski zamanların mutlak sonsuzluğu, yaşanmış olanın geleceğe kalabildiği ölçüde anlam kazanır. Şehirlerin hafızası, sonsuzluğu yaratan parçalar arasındadır. Tarihe tanıklık eden ve tarihin kendisini meydana getiren yapılar, insana dair olan her şeyin gelip geçtiği yerlerde karşımıza çıkar; varlığını hatırlatır, yarınlara kalır. Osmanlı Vakıflar Bakanlığı İnşaat ve Restorasyon Bölümü Müdürü Mimar Kemalettin Bey tarafından tasarlanan Dördüncü Vakıf Han, bugünkü adıyla Legacy Ottoman Hotel de aynı köklü tarihin önemli parçaları arasında yer almakta, İstanbul şehrinin geçmişine ev sahipliği yapmaktadır. 

         Yaşadığı tanıklığın olanca ihtişamıyla varlığını sürdüren Legacy Ottoman Hotel, Osmanlı’nın son mimari eserleri arasında gösterilmektedir. 1911 yılında bölgedeki ofis binası ihtiyacını karşılamak amacıyla tasarlanan yapı, 1920 – 1923 yılları arasında “Caserne Viktor” adıyla Fransız Müttefik Kuvvetleri tarafından kışla olarak kullanılmıştır. Şehrin en önemli tarihi eserlerine komşu olan Legacy Ottoman Hotel, bölgenin tek beş yıldızlı oteli olmasının yanında, tarihten gelen derin anlamını günümüz modern dünyasıyla iç içe bir ihtişamla sürdürmektedir.Tarihin içinden gelen bu görkemli yapının en önemli özelliklerinden biri de iki yanında yükselen kubbelerin Mescid-i Aksa’nın kubbesi ile aynı tasarıma sahip olmasıdır. 1919 yılında Mescid-i Aksa’nın onarım çalışmalarını yürütmesi amacıyla Kudüs’e çağırılan mimarımız Kemalattin Bey’in, söz konusu benzerliği bu gidiş gelişler sırasında ortaya koyduğu düşünülmektedir.

         Karşısında uzanan seyrine doyulmaz masmavi Boğaz, bir yanında başka bir noktadan tek başına görülmesi mümkün olmayan Ayasofya, Beyazıt Kulesi, Yeni Camii ve Orient Express’in doğu kapısı olan Sirkeci Garı, diğer yanında şehri seyreden Galata Kulesi ve İstanbul semalarından hiçbir zaman eksik olmayan martı vapur düdüklerine eşlik eden martı nidaları, Legacy Ottoman Hotel’in misafirlerini bekleyen sürprizlerden sadece bazılarıdır. Tarihi İstanbul’un zamana dayanan sihirli havasının ortasında, binlerce yıllık tarihe tanıklık ederken kendinizi adeta tüm bunları deneyimleyip romanına konu etmiş Agatha Christie’nin bir kahramanı gibi hissetmeniz işten bile değil…  
       
         Yaşamı güzelleştiren her ayrıntıyı şehrin merkezinde kucaklayan Legacy Ottoman Hotel, geçmişle gelecek arasında sürecek tüm yolculuğunuza muhteşem konukseverliği ile eşlik etmekten mutluluk duyacaktır.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları