İşletme Sorumlusu

Muğla
  • 21.06.2021
  • 0 - 50
  • 928 Görüntüleme

İş Tanımı

Muğla Menteşede  bulunan hastane kafeteryalarımızda çalışacak, yönetici vasfında takım arkadaşı aramaktayız.

Aranan Nitelikler

-Analitik düşünebilen ve sorgulama yeteneğine sahip,
-Evrak süreçlerini yönetebilecek,
-Restoran, Cafe veya kantin işletmeciliği konusunda deneyimli,
-Raporlama, dokümantasyon ve iş takip yeteneği gelişmiş,
-İnsan ilişkileri ve iletişim becerileri (sözlü/yazılı) kuvvetli,
-En az yüksek okul mezunu, 
-MS Office programlarına hakim,
-Aktif araç kullanabilen.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

KFC TÜRKİYE
Malatya, Muğla
Son 1 Ay
ANS GIDA YATIRIM A.Ş.
Muğla - Menteşe
Son 1 Ay
AKSOYLAR TURİZM LTD.ŞTİ.
Muğla
Son 1 Hafta
MNG Kargo Yurtiçi ve Yurtdışı Taşımacılık A.Ş.
Muğla - Fethiye
Bugün
Muğla
Bugün
Amerikan Kültür Kolejleri
Muğla
Bugün
İTÜ ETA VAKFI DOĞA KOLEJİ ERZİNCAN
Erzincan, Türkiye
Bugün
Bemar Kariyer Okulu
Muğla
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

ANS GIDA YATIRIM A.Ş.

-Temellerinin 1986 yılına dayandığı ANS Şirketler Grubu birçok alanlarda yaptığı yatırımları 2004 yılında Muğla’da ANS Grup şemsiyesi altında toplamıştır. 60’yi aşkın noktada, gruba bağlı şirketlerdeki 400’ü aşkın çalışanıyla farklı sektörlerde faaliyet gösteren ANS Şirketler Grubu, inşaat, catering, vending, gıda,  food&beverages ve otopark sektörlerinde yenilikçi bir yaklaşım ve sürdürülebilir büyümeyi hedeflemektedir.

-Uluslararası çapta hizmet anlayışına sahip olan firmamız yatırım odaklı olup her geçen gün büyümeye ve gelişmeye devam ederek, sektörde lider markalar arasında yer almıştır. Doğru ve kaliteli hizmetin ancak mutlu ve işini sahiplenen çalışanlar ile gerçekleştirilebileceğine inanan ANS Şirketler Grubu, personel yönetiminde şeffaflığı, objektif performans takibini, ortak amaç yaratmayı, doğru eğitim ile değer katmayı, yetkilendirme ve fikir paylaşımını ilke edinmiştir.

Mutlu Müşteri;

  • Doğru ve kaliteli hizmetin ancak mutlu ve işini sahiplenen çalışanlar ile gerçekleştirilebileceğine inanan ANS Şirketler Grubu, personel yönetiminde şeffaflığı, objektif performans takibini, ortak amaç yaratmayı, doğru eğitim ile değer katmayı, yetkilendirme ve fikir paylaşımını ilke edinmiştir.
Planlı Kalkınma Stratejisi;
  • ANS Şirketler Grubu, kalite ve müşteri memnuniyetinin en önemli kriter olduğuna inanmaktadır. Faaliyet gösterdiği alanlarda tüm süreçleri değerlendirmeye alarak üretim, ürün ve hizmet kalitelerini her zaman en üst seviyede tutmayı hedeflemektedir.
Araştırmacı;
  • ANS Şirketler Grubu, hizmet verdiği sektörlerdeki sürekli değişen ihtiyaçların bilinci ile her zaman araştırma ve iş geliştirme odaklı çalışmalar gerçekleştirmektedir. Bu amaçla gerek yönetimsel, gerek üretimsel her süreci doğru altyapı ve yatırımlar ile desteklemektedir.
MİSYONUMUZ
  • Bir yandan uzman ve güler yüzlü kadrosu ile hızlı, kaliteli, ekonomik ve ulaşılabilir hizmet sunarken, diğer yandan da daima insan hayatına katkı sağlayacak çözümler üretmektedir.
VİZYONUMUZ
  • Şirket olarak hedefimiz, faaliyet gösterdiğimiz sektörlerdeki markalarımızı yurt içinde ülke lideri; yurt dışında ise güçlü ve uluslararası standartta “dünya markası” haline getirmektir.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları