İSPANYOLCA KOORDİNATÖRÜ

Ankara
  • 28.12.2022
  • 0 - 50
  • 739 Görüntüleme

İş Tanımı

Active English  KIZILAY şubesinde çalışmak üzere tam zamanlı daha önce sektörde çalışmış deneyimli İspanyolca Koordinatörü alınacaktır.

Aranan Nitelikler

Diksiyonu düzgün,
Güler yüzlü,
İletişimi kuvvetli,
Eğitim Kurumları hakkında bilgi sahibi,
Sektörde tecrübeli,
Dış görünüşüne özen gösteren,
Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
Dinamik,
Sorumluluk sahibi ve takım çalışmasına yatkın,
Kendini geliştirmeye,
Yeniliklere açık,

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

British Town Dil Okulları
Türkiye
Son 1 Hafta
GİRNE KOLEJİ
Ankara - Altındağ
Son 1 Ay
BESTEPE KOLEJİ
Ankara
Son 1 Hafta
DURU KOLEJİ
Ankara - Etimesgut
Son 1 Hafta
BESTEPE KOLEJİ
Ankara
Son 1 Hafta
Amerikan Kültür Anaokulu
Ankara
Son 1 Hafta
Özel Mamak Ortadoğulular Kurs Merkezi
Ankara - Mamak
Son 1 Hafta
Ankara - Etimesgut, Ankara - Etimesgut, Ankara
Son 1 Hafta
ANKARA - DEMETEVLER - BİREY KGK
Ankara - Yenimahalle
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

Nazik Şirketler Grubu

-1987 yılında kurulan şirketimiz; yabancı dil öğretiminde bilinen saygın bir kuruluştur. İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, İspanyolca, Rusça, Arapça, Çince ve yabancılara Türkçe dillerinde çeşitli kategori ve düzeyde öğretim yapmaktadır. 35 yılı aşan bir sürede birçok öğrenci yetiştiren kurumumuzda bu dillerde bölümler bulunmaktadır. Eğitim ve öğretimin bir bütün olduğuna inanan işletmemizde yerli ve yabancı 120 öğretmen, 14 teknik personel ve 16 yönetici 110 derslikte görev yapmaktadır.

-Öğretim sistemimiz ve prensiplerimizle daima kendimizi yenileyerek en gerçekçi sonuçlara ulaştığımızı düşünüyoruz, işte bu sebeple aynı işi yaptığımız birçok kuruluştan çok daha kalıcı sonuçlara ulaştık.

-Bilinen ve tercih edilen bir kurumumuz var. Modern öğretim sistemimizle, etkinliklerimiz ve sosyal faaliyetlerimizle öğrencilerimizin her zaman kalbini kazandık. Öğretmenlerimizin bu anlamda çabaları ve enerjileri her zaman taktir edilmiştir.

Misyonumuz;
  • Hizmet verdiği sektörlerin her birinde; çözümleri ile, insan hayatına ve yaşam kalitesine fayda sağlamaktır. Güvenilir altyapısı ile, bilgi ve bilimden maksimum yarar sağlayarak evrensel çözümlerle en yeterli hizmeti vermektir.
Vizyonumuz;
  • İçinde bulunduğu sektörlerin tamamında geçerli tüm ürün ve hizmetlerin üretiminde, lansmanmda ve satışında bilinen, ilk tercih edilen, en yaygın ve öncü platform olmaktır. Otuz yılı yakın tecrübesi, uzmanlaşmış, bilgili kadrosu ile ürün ve hizmet kalitesinde, alanında bilinen ve tercih edilen tek marka olmaktır.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları