İstanbul Beylikdüzü Yatılı Bebek Bakıcısı Arıyorum

İstanbul Avrupa Yakası
  • 2.01.2023
  • Yönlendirmeli İlan
  • 874 Görüntüleme
enuygunbakıcı İstanbul Beylikdüzü Yatılı Bebek Bakıcısı Arıyorum İş İlanı

İş Tanımı

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ailemiz için İstanbul(Avrupa) - Beylikdüzü ilçesinde Bebek Bakıcısı pozisyonunda bakıcı arayışımız bulunmaktadır.


Gürpınar mahallesin de müstakil 3+1 evimizde ben annem ve 1,5 yaşında oğlum ile yaşıyoruz. Çok eğlenceli sevecen bir aileyiz. Anneanne hiç bir şeye karışmaz . Beklentim sadece çocuğum onun her şeyi ile ilgilenmesi ve eğlendirmesi mutlu etmesi etkinlik yapması. Evde yemeğimiz yapılıyor. Ihtiyaç durumunda destek olması yeterli. Bazen hafta da 1 bazen 15 günde bir genel temizlik için yardımcımız geliyor. Ihtiyaç olduğunda bana söylemesi yeterli ekstra temizlik için çağırırız. Günlük ev toparlaması yapması yeterlidir. 25-45 yaş arası güler yüzlü merhametli sadık enerjili bakıcı arıyorum. Tek muhatap olacağı kişi benim bir problem olduğunda bana söylemesi yeterlidir. Maaş 13. 000 tl +400 tl izin ücreti vereceğim.

Aranan Nitelikler

Pozisyon Bilgileri

İl/İlçe: İstanbul(Avrupa) - Beylikdüzü
Pozisyon: Bebek Bakıcısı
Çalışma Şekli: Yatılı
Ücret: 13000 TL Aylık
ENDOSTEL İNSAN KAYNAKLARI DANIŞMANLIK A.Ş. Türkiye İş Kurumu nun 1150 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

LALEGÜL EĞİTİM VE SAĞLIK HİZ.LTD.ŞTİ
İstanbul Avrupa Yakası - Çatalca
Son 1 Hafta
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
Evdeki Yardımcım Danışmanlık
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

enuygunbakıcı

enuygunbakici.com Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ.' ye ait bir markadır. Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık A.Ş. olarak 2012 yılında kurulan İstreisen Turizm Tic. Ltd. Şti. iştiraki olarak faaliyete başlamış bir İnsan Kaynakları Danışmanlık firmasıyız ve İŞKUR 1150 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermekteyiz. Kurulduğumuz günden itibaren hem bir çok işveren gerçek ve tüzel kişiye, hem de bir çok iş arayan bireye danışmanlık hizmeti verdik, vermeye devam ediyoruz. Ağırlıklı olarak ev hizmetleri sektörü üzerine yoğunlaşan firmamız, gelen taleplere göre farklı sektör ve pozisyonlar için de talepleri karşılayabilmektedir. 
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları