İşyeri Hekimi

Muğla
  • 13.04.2021
  • 0 - 50
  • 2688 Görüntüleme

İş Tanımı

Hizmet verilen işyerlerindeki çalışanların sağlık gözetimlerinin gerçekleştirilmesi, İşe giriş ve periyodik muayenelerin yapılması, İş Sağlığı ile ilgili eğitimlerin planlaması ve gerçekleştirilmesi, İş Güvenliği risk değerlendirme çalışmalarına katılım sağlanması, İş kazası ve meslek hastalığı olay analizlerinin yapılması, İşyeri çalışma ortamı gözetimlerinin yapılması, Yasal sorumlulukların yerine getirilmesi, Yıllık çalışma planı ve raporlarının sağlık ile ilgili kısımlarının hazırlanması, Duyum OSGB'nin, ISO 9001 ve TSE standartlarında mevcut ve gelecek dokümantasyon ve çalışma sistemine uygun olarak çalışılması, Muğla ve/veya ilçelerinde ikamet edilmesi veya edebilecek olunması, Yapılan çalışmaların aylık olarak Sorumlu Müdür’e raporlanması adayların temel sorumlulukları arasında yer almaktadır. Anlaşma sağlanan kişiler, Duyum OSGB'nin yetki alanında bulunan il ve ilçelerde, danışmanlığını yaptığı işletmelerde görevlendirilebileceklerdir. Çalışma alanlarına istinaden Muğla merkezde ikamet edilmesi uygun olacaktır.

Aranan Nitelikler

İşyeri Hekimi Sertifikasına sahip, Aktif olarak araç kullanabilen, Microsoft Office Programlarını ve Bilgisayarı aktif ve etkin şekilde kullanabilen, Zaman ve iş organizasyon yeteneğine sahip, İletişimi güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, Sistemli ve disiplinli, Yeniliklere ve değişime açık, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, “İşyeri Hekimi” takım arkadaşları aramaktayız.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

AY YILDIZ İŞ GÜVENLİĞİ
Aydın, Antalya, Muğla
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

Duyum OSGB Danışmanlık

Duyum Şirketler Grubu olarak biz, 2002 yılından bu yana Çevre ve Kalite Yönetim Sistemleri alanında verdiğimiz hizmetlere, 2012 yılında Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından verilen “Ortak Sağlık Güvenlik Birimi” yetki belgesini de ekleyerek, “İş Sağlığı ve Güvenliği” alanında bölgede hizmet veren enköklü ve deneyimli kurum olarak karşınızdayız. Vizyon olarak benimsediğimiz “İnsan hayatını tartışmasız en önemli konu edinip, iş sağlığı ve güvenliğinde Muğla’nın amiral gemisi olarak kurumsal kültürün oluşmasında öncülük etmek” mottosunun ışığında, 40 kişilik uzman kadromuz ile 800’den fazla işyeri ve 15.000’den fazla çalışana kaliteli ve profesyonel hizmet sağlamaya devam ediyoruz.

Faaliyetlerimizi Muğla merkez, Kavaklıdere ve Ortaca şubeleri ile gerçekleştiyoruz. Duyum Şirketler Grubu olarak bünyemizde bulunan, bir tanesi gezici röntgen aracı olmak üzere, toplam 10 araçlık filomuz ile Muğla ili genelinde tüm işyerlerine hızlı ve kesintisiz danışmanlık desteği sunmaya devam ediyoruz. Hizmet verdiğimiz işyerlerinin yasal mevzuat gereği ihtiyaç duyabilecekleri herkonuda çözüm bulabilmek için toplam 1000 m2 kapalı alanlı, 4 katlı merkez binamız ileher an ulaşılabilir bir konumdayız. Merkez binamızda; iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinin yanı sıra ilkyardım eğitimleri, yüksekte çalışma vetemel yangın eğitimleri, çevre danışmanlığı, tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı konularında da faaliyet göstermeye devam ediyoruz.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları