Italya pazarı ıçin İhracat Uzmanı

İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Anadolu Yakası Üsküdar
 • 19.02.2021
 • 0 - 50
 • 1408 Görüntüleme

İş Tanımı


Oto yedek parça konusunda uzmanlaşmış firmamızın Italya Pazarında şirketin Italyadaki müsteri portfoyunu genişletmek için İhracat Uzmanı aramaktadır.


Job Description


Our company specializing in auto spare parts is looking for an Export Sales Specialist who will be responsible for developing new business projects/ opportunities in our main market- Italy.

Aranan Nitelikler


 • En az 2 yil Otomotiv Sektöründe tecrubesi olan;
 • İyi derecede İtalyanca ve Ingilizce dillerine hakim;
 • Seyahat engeli olmayan;
 • Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen,
 • Dinamik ve öğrenmeye açık
 • Microsoft Office programlarını iyi bilen (Word, Excel, PP)
 The candidate must:
 • have at least 2 years of experience in selling/ importing/ exporting Auto Spare Parts;
 • have a good command of the Italian and English languages;
 • be able to travel abroad as much as the job requires;
 • be proactive, dynamic and open to learning; able to keep up with the intensive work tempo;
 • have a good knowledge of Microsoft Office programs (Word, Excel, PP);

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

ATERKO YAPI DANIŞMANLIK SAN. VE TIC. A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası - Kartal, İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Ay
REKA OTOMOTİV İÇ VE DIŞ TİC.A.Ş
İstanbul Anadolu Yakası - Üsküdar
Dün
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
KEMAL TEPRETOĞULLARI OTOMOTİV SAN VE TİC A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
KEMAL TEPRETOĞULLARI OTOMOTİV SAN VE TİC A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Türkiye
Bugün
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası - Arnavutköy, İstanbul Anadolu Yakası
Dün
Akmanlar Grup
İstanbul Anadolu Yakası - Sancaktepe
Son 1 Ay
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Ay
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Adana, Kayseri
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

REKA OTOMOTİV İÇ VE DIŞ TİC.A.Ş

-1998 yılında Ingilitere ureticisi Pilkington Group firmasinin  resmi bayisi olarak kurulmus Reka Otomotiv İç ve Dış Ticaret A.Ş.  sunduğu son derece profesyonel hizmet ve rekabetçi fiyatlarla yirmi yıldan beri faaliyetlerine devam eden, dinamik ve rekabetçi bir organizasyondur.

-REKA Otomotiv İç ve Dış Tic A.Ş., Türkiye pazarındaki yedek parça ihtiyaçlarını karşılamak için bir girişim olarak başlamış, ancak günümüze gelene kadar işletme faaliyetlerimiz önemli ölçüde değiştirilmiştir.Kuruluşundan bu yana, uzun yıllara dayanan tecrübe, hizmet kalitesi geleneği ve muazzam envanterini sürdürülebilir bir büyüme vizyonu ile kullanarak otomotiv endüstrisinde bulunan profesyonellere hizmet ediyor.

-Bugün, REKA Otomotiv İç ve Dış Tic A.Ş.,  orijinal oto yedek parça ihracatı konusunda önemli oyuncular arasında yer almaktadır. Bu alanda uzun yıllara dayanan tanınmışlık ve itibar  sahibidir.

-Geniş ürün yelpazemiz sayesinde, Avrupa, Kuzey Afrika, Güney Amerika ve Asya'da 25 ülkeye yayılan, memnun müşterilere RENAULT, PEUGEOT, CITROEN, FORD, FIAT, MERCEDES, VOLKSWAGEN ve OPEL / CHEVROLET gibi farklı otomobil markalarının orijinal yedek parçalarını, Lojistik ve Teknik destek hizmeti ile sunmaktayız.

-Dünya çapında, seçkin tedarikçiler ve Türkiye'de faaliyet göstermekte olan, yukarıda belirtilen, otomobil markalarının resmi bayileri tarafından 'tercih edilen ortak' olarak örnek gösterilen REKA Otomotiv İç ve Dış Tic. A.Ş. ekibimiz ve çalışmakta olduğumuz bütün firmalar için büyük gurur kaynağı olduğu görülüyor.

-Binek otomobilleri için eksiksiz otomotiv çözümleri sunmamız, hem tedarikçi hem de müşteri memnuniyetini sağlamak için bölgedeki diğer oyuncuların çoğundan farklı iş geliştirme ve iş sürdürülebilirliği konularında profesyonel bir yaklaşımla hareket etmemiz sebebiyle günümüzdeki konuma ulaştık.

-İşte bu nedenle, büyük ve objektif hırsla geleceğe bakıyoruz. Memnun tedarikçilerimiz ve müşterilerimiz, bize katılan ve her geçen gün keşfedilen yeni pazarlar ile nihai hedef olan sürdürülebilir büyüme ile ilerleme yolunda mesafe alıyoruz.

-Bu yolculuğumuz sırasında tüm müşterilerimize ve tedarikçilerimize  göstermiş oldukları değerli himayelerinden ve sadakatlerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Kendilerinin göstermiş olduğu teveccüh sayesinde, en iyi hizmeti ve en iyi ürünleri sunmayı başarıyoruz !!!
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları