İZMİR YÖNDER OKULLARI- STAJYER İLKOKUL SINIF ÖĞRETMENİ

  • 08.07.2021
  • 0 - 50
  • 1550 Görüntüleme

İş Tanımı

İzmir Yönder Okullarında 2021-2022 Eğitim-Öğretim yılında görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip yeni mezun Stajyer Sınıf Öğretmeni alınacaktır.

Aranan Nitelikler

ARANAN NİTELİKLER: Üniversitelerin "Sınıf Öğretmenliği" bölümlerinden yeni mezun, Yaratıcı, yeni fikirlere ve işbirliğine açık, MEB atama kriterlerine sahip, Çağdaş eğitim yöntem ve teknolojilerini kullanabilen, Alanında yeterli bilgi birikimine sahip, yeniliklere açık ve kendini geliştirmeye önem veren, Microsoft ofis uygulamalarına hakim, Takım çalışmasına yatkın, Etkin iletişim kurabilen, diksiyonu düzgün, güler yüzlü ve uyumlu, Hizmet kalitesine önem veren kurum kültürüne sahip çıkabilecek, Erkek adaylarda askerliğini tamamlamış

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

İngiliz Kültür Koleji
İzmir
Bugün
İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, İzmir, Trabzon
Bugün
İzmir - Torbalı
Bugün
Amerikan Kültür Anaokulu
İzmir
Son 1 Hafta
DEĞİŞİM AKADEMİSİ
İzmir
Son 1 Hafta
ÖZEL İZMİR BİL KOLEJİ
İzmir
Son 1 Ay
İzmir - Güzelbahçe
Son 1 Ay
EGEBİL EĞİTİM KURUMLARI
İstanbul Anadolu Yakası, İzmir, Gaziantep, Denizli, Adıyaman, Muğla, Van
Son 1 Ay
BİLİMSEV KOLEJİ
İzmir - Urla
18.08.2021
BENZER TÜM İLANLAR

Üstün Dökmen Yaşam Boyu Gelişim Eğitim ve Danışmanlık Akademisi

Üstün Dökmen Yaşam Boyu Gelişim ve Eğitim Akademisi, 11 Mayıs 2005'te ailelere, çocuklara, gençlere, yetişkinlere ve şirketlere çeşitli hizmetler üretmek üzere Prof. Dr. Üstün Dökmen ve Uzm. Klinik Psk. Süleyman Hecebil tarafından İstanbul'da kuruldu.

Akademinin psikolojik danışma ve psikoterapi hizmetlerinin etkililik ve verimliliğini artırmak amacıyla Eylül 2009 tarihinden itibaren bu hizmetler Psikoloji Dünyası markasıyla verilmeye başlandı.

Küçük Şeyler Anaokulu markası ise, 2006 yılında yine kurucularımız tarafından çocuklar için yola çıkarılmış bir proje olarak hayata geçti. 24 ilde hizmet veren 43
okulumuzla Anaokul eğitimindeki alışkanlıkları, standartları değiştirmeye,  çocuklara ve ailelere söz vermiş olmanın bilinci ve sorumluluğu ile hizmet vermeye devam ediyoruz.

19 Eylül 2011 tarihinden itibaren İstanbul Anadolu yakası Ataşehir’de hizmete giren, anaokullarımızın devamı olan, ilkokul ve ortaokul eğitimi veren kolejimizle hizmet alanımızı genişlettik. İstanbul Anadolu yakasında açılan ilk Yönder Okulları'nı, sırasıyla İzmir, Bursa, Didim, İstanbul Maltepe, İskenderun Arsuz ve Sakarya kampüsleri takip etti. Kampüslerimiz, çok özel bir okul modeliyle faaliyet göstermeye ve büyümeye devam ediyor.

Ülkemizin aydınlık geleceğine birlikte katkı yapabilmek dileği ile...

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları