Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

Export Specialist
NILSON METAL KALIP A.Ş
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
Muhasebe Uzmanı
NILSON METAL KALIP A.Ş
İstanbul Avrupa Yakası - Esenyurt
Bugün
Eksantrik ve Hidrolik Pres Sorumlusu
NILSON METAL KALIP A.Ş
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
Pazarlama Sorumlusu
NILSON METAL KALIP A.Ş
İstanbul Avrupa Yakası - Esenyurt
Son 1 Ay
Firmanın Tüm İlanları

Kalıp Parlatma Elemanı

İstanbul Avrupa Yakası
  • 07.09.2021
  • 0 - 50
  • 7369 Görüntüleme

İş Tanımı

     Esenyurt lokasyonunda faaliyet gösteren, elektrik sektörünün öncüsü olan şirketimizde görev almak üzere "Kalıp Parlatma Elemanı " arayışımız bulunmaktadır.

Aranan Nitelikler

  • Teknik resim okuyabilen 
  • Plastik Ejjeksiyon kalıplarında tecrubeli parlatma ve tesviye proseslerini yürütebilecek ,
  • Yeni kalıp projelerinin ve revizyon, bakımla alakalı tesviye ve parlatma işlerini yerine yürütebilecek,
  • Sorumluluk sahibi ve takım çalışmasına uyumlu 

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

ÇETİN CİVATA SAN.VE TİC. AŞ.
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
İNKA İnsan Kaynakları
İstanbul Avrupa Yakası - Çatalca
Son 1 Ay
MERDEM PLASTİK HAM SAN TİC LTD ŞTİ
İstanbul Avrupa Yakası - Başakşehir
Son 1 Ay
KUZEY KALIP SAN VE TİC. LTD. ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası - Esenyurt
18.08.2021
BENZER TÜM İLANLAR

NILSON METAL KALIP A.Ş

1985 yılında Metal Kalıp San. ve Tic. A.Ş. olarak metal ve plastik kalıplar üretmek üzere kurulan şirketimiz, yurtiçi ve yurtdışına başarı ile birçok kalıp üretti. 1987 yılında kendi anahtar ve priz ürünlerini üretme kararı aldı. 1989 yılında, ANADOLU markası piyasaya çıktı. Beğeni gören bu serinin yanında diğer firmalara uzmanı olduğu mekanizma üretimine de devam etti. 2000 yılında büyümeye devam eden firmamız Mekasan markasıyla yeni bir anahtar-priz serisi de üreterek ürün gamını geliştirirken yurtiçi ve yurtdışı pazarını da büyütmeye devam etti. 2006 yılında yurtiçinde Bauhaus Yapı marketleri ile zincir mağazalara da adım attı. 2007 yılında NILSON markası ile lüks anahtar-priz üretimine başladı. Cam ve doğal granit çerçeveli anahtar-priz serileri ile öncü üretici firma olmanın haklı gururunu yaşadı. 2008 yılında ekonomik ve lüks anahtar-priz serilerini dahada geliştirerek ve ürün çeşitliğini arttırarak yurtiçi ve yurtdışı pazarını genişletmeye devam etti. Teknoloji, üretim, kalite, dizayn ve pazarlama konularındaki yatırımlarına hız kazandırdı.

Nilson günümüzde; Rusya, Ukrayna, Romanya, İran, Ermenistan, Azerbaycan, Kazakistan, Gürcistan, Türkmenistan, Moldova, İspanya, Yunanistan, Çek Cumhuriyeti, Polonya, Slovakya, İsveç, Tacikistan, Özbekistan, Moğolistan ve Angola’ya direk ihracat yapmaktadır. Bunun yanı sıra Bauhaus gibi uluslararası yapı markette de ürünleri satılmakta ve beğeni görmektedir.

Kalite ve koşulsuz hizmet anlayışı ile, gelişmesine devam eden Nilson, tasarımdan üretime kadar olan tüm aşamalarda CAD-CAM, teknolojileri kullanmakta ve en modern CNC tezgahlarına sahip kalıphanesinde kendi kalıplarını kendisi üretmektedir.

Gelecek yıllarda sektörün en güçlü ve prestijli firması olmayı hedefleyen Nilson, ülkemizin en iyi anahtar-priz mekanizmalarına sahiptir.

Firmamız, konusunda en deneyimli yönetici ve mühendis kadrosuyla geleceğe yönelik olarak çalışmalarına devam ederken, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Estetik, modern ve özgün dizayn, Kalite, Müşteri Memnuniyeti, Nilson markasını pazardaki konumlandırmasında temel değer olacaktır.

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları