Kalite Güvence Yöneticisi

  • 29.12.2022
  • 0 - 50
  • 1107 Görüntüleme

İş Tanımı

Hızlı tüketim ürünleri sektöründe öncü bir firma olarak faaliyet gösteren şirketimize kalite güvence yöneticisi  pozisyonunda görev alacak ;
Kalite yönetim sistemlerini çok iyi bilen, kalite prosedürleri, formları, evrakları denetimlere hazırlayabilecek, girdi kalite kontrol takibini etkin şekilde yürütebilecek
altında bulunan personellerin iş takibini iyi yapabilecek MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,
İyi seviyede yazılı ve sözlü İngilizce bilen, Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri güçlü,
Kalite sistem dokümantasyonlarının hazırlanması, takibi ve güncelliğinin sağlanması, İç denetimlerin koordinasyonu ve gerçekleştirilmesine yönelik çalışmaların yürütülmesi gerçekleştirecek.
Bölümlere ait süreçlerin periyodik olarak gözden geçirilmesi ve güncelliğinin sağlanması,  Uygunsuzlukların takibi,  Test/Kontrol karakteristiklerinin saptanması, test standartlarının / planlarının hazırlanması işlerini yürütecek.

Aranan Nitelikler


tercihen üniversitelerin kimya mühendisliği bölümünden mezun ;
en az 5 yıl deneyimli   ISO 9001, OHSAS 18001, ISO 14001 gerekli sertifikalara sahip erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

1K KİMYA A.Ş
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
ATABAY KİMYA SANAYİ TİCARET A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
ULUBAŞ İZOLASYON MALZEMELERİ KİMYA SAN.VE TİC.A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, Tekirdağ - Muratlı, Kayseri
Bugün
EZKA TEKSTİL TURİZM GIDA SAN. VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
Memteks Tekstil San.ve Tic.A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası - Avcılar
Bugün
CEREN OTOMAT METAL İŞLEME SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKET
İstanbul Avrupa Yakası - Başakşehir, İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Avrupa Yakası - Beylikdüzü
Bugün
AYTEK SOĞUTMA
İstanbul Avrupa Yakası - Arnavutköy
Bugün
BÜLENT KLİŞECİLİK GRAFİK SAN. VE TİC. A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası - Esenyurt
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

ENDEKS KİMYA SAN.TİC.A.Ş.

-Endeks Kimya, 1968 yılından beri, gıda dağıtım ve perakende sektörlerinde faaliyet gösteren ENDER GRUP bünyesinde bulunmaktadır. Endeks Kimya 2007 yılında başladığı üretim faaliyetlerine, 26.500 m2 kapalı alanda sürdürmektedir.

-Endeks Kimya, yaptığı Ar-Ge yatırımları, son teknolojiye sahip üretim tesisi, dünya standartlarına uygun, yüksek kaliteli ürünleri ile her geçen gün daha da büyüttüğü hedefleri, ulusal ve uluslararası pazarlarda yaptığı reklam ve pazarlama faaliyetleri ile gerçekleştirmektedir.

-Kalyon, Pruva, Alyans markaları ile temizlik ürünleri sınıfına giren tüm gruplarda çeşitliliğini sağlayan Endeks Kimya, markalaşma sürecini ağırlıklı olarak yurtdışı pazarlarında geliştirmektedir. 2009 yılında ilk ihracatını gerçekleştiren Endeks Kimya, attığı büyük ve hızlı adımlarla kısa sürede 55’i aşkın ülkeye ihracat yapar hale gelmiştir. Uzmanlaşmayı, farklılaşmayı, yenilik ve sürdürülebilirliği temel ölçü olarak benimseyen Endeks Kimya her yıl İMMİB tarafından açıklanan “İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamülleri İhracatçılar Birliği, Ulusal Sabun ve Yıkama Müstahzarları“ kategori listesinde ilk 5'e girmeyi başarmıştır.

-Endeks Kimya üretim faaliyetlerini sadece kendi markalarıyla değil, yurt içinde ve yurt dışında Private Label üretim yaparak tüketicinin Kaliteli ürün'e Uygun Fiyat'la ulaşmasına katkı sağlamaktadır.

-Endeks Kimya kaliteli üretim anlayışı kadar “temiz üretim“ anlayışına da önem vermektedir.

-Temiz suya ulaşmak, Uluslararası İnsanlık Bildirgesinde, insanlar için en temel haklardan biri olarak tanımlanmıştır. Endeks Kimya temiz ürüne ulaşmanın da bir insani hak olduğu bilincindedir. Bu bilinç ile ürettiği tüm ürünlerin; gerek üretim sürecinde, gerekse ürünün kullanımından sonra doğaya ve tüketici sağlığına zarar vermeden üretmeyi hedefler.

-Tüketicisi ile güvene ve empatiye dayanan ilişkisini her geçen gün pekiştiren Endeks Kimya, her geçen gün markalaşma sürecindeki hedeflerini daha da ileriye taşımaktadır.

Misyonumuz;

  • Müşterilerimiz, çalışma arkadaşlarımız, iş ortaklarımız, tedarikçilerimiz ve çevremiz için güvenilir ve kalite genel temizlik ve kişisel bakım ürünleri üretmektir. Bu doğrultuda ihracat, iç piyasa ve fason üretim olarak hizmet vermekteyiz. 

Vizyonumuz;

  • Kalite, hijyen, çevre ve sosyal sorumluluklardan ödün vermeden, ileri teknoloji ile yüzde yüz Türk sermaye ile dünyanın en önemli üreticilerinden biri haline gelmektir.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları