Kalite Kontrol Sorumlusu

Çorum, Amasya
 • 29.03.2021
 • 0 - 50
 • 614 Görüntüleme

İş Tanımı


Fernas İnşaat A.Ş. – MV İnşaat A.Ş Ortaklığı Çorum-Amasya arası yol yapım işinde istihdam edilmek üzere Kalite Kontrol Sorumlusu alımı yapılacaktır.

Aranan Nitelikler


 • Üniversitelerin İnşaat veya Kimya mühendisliği bölümlerinden mezun veya karayollarından alınmış kalite kontrol belgesi (sertifikası) olan,
 • En az 5 yıl tecrübesi bulunan,
 • Daha önce BSK imalatı bulunan yol inşaatlarında görev almış,
 • Toprak işleri seviyesindeki fiziki deneylere (elek analizleri ve kıvam limitleri, standart proktor, CBR, dolgu imalatları için sıkışma kontrolü “kum konisi deneyi” vb.) hakim ve raporlama yapabilecek derecede MS Office bilgisine sahip,
 • Beton işleri seviyesindeki deneylere (beton elek analizleri ve dizayn deneyleri, beton numuneleri alınıp basınç dayanımı ölçümü deneyleri) hakim ve raporlama yapabilecek,
 • Üstyapı işleri seviyesindeki deneylere (soğuk ve sıcak karışım için üretilen agregadan düzenli periyotlar ile numune alınması, elek analizleri, dane boyut dağılımı, limit deneyleri, metilen mavisi, los angeles, yassılık indeksi, KBA. -su içeriği ilişkisi, yaş CBR deneyleri, iş yeri karışımı hazırlama, karışımın bitüm yüzdesi, briket hazırlanması, stabilite ve akma deneyleri, segregasyon tespiti, sıkışma ve kalınlık kontrolleri, karot alma ve özgül ağırlık tayini vb.) hakim ve raporlama yapabilecek,
 • Karayolları teknik şartnamesine hakim ve saha çalışmalarını birebir takip edebilecek,
 • Takım çalışmalarına uyum sağlayabilecek adaylar aramaktayız.

Özet Bilgiler

En Yeni İlanlar

EKO ÇAĞRI MERKEZİ HİZMETLERİ TİC. SAN. AŞ.
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
EKO ÇAĞRI MERKEZİ HİZMETLERİ TİC. SAN. AŞ.
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
ÇARŞIM AVM
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
ARSAN KİMYA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
ERBEN Kontrol Sistemleri San. ve Tic. A.Ş.
Antalya - Muratpaşa
Bugün
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Anadolu Yakası - Sancaktepe
Bugün
BRY BİREY EĞİTİM YAYIN BASIM PAZARLAMA SAN. VE TİC. A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası - Kartal
Bugün
KAVRAM KURS MERKEZİ
Kocaeli - Darıca
Bugün
AArtı Organizasyon
Ankara - Çankaya
Bugün
Turkuaz Terapi Eğitim Ltd.Şti.
Ankara
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

FERNAS İNŞAAT

-1982 yılında kurulan FERNAS, kurulduğu günden günümüze kadar Orta Doğu, Güney Asya, Türki Cumhuriyetleri ve Türkiye’de işler yapmıştır. Başlıca faaliyet alanları inşaat, enerji üretimi, şehir içi doğal gaz dağıtımı, sanayi, madencilik, gıda ve turizm olan Grubumuzun bu sektörlerde faaliyetleri büyüyerek devam etmektedir.

-Grubumuz ülkemizin stratejik öneme sahip ilk doğalgaz depolama tesisi yapımını üstlenmiş ve başarıyla tamamlamıştır. Başta endüstriyel tesisler, petrol ve gaz boru hatları, barajlar, sulama kanalları, karayolları, demiryolları, telekomünikasyon, altyapı ve üstyapı inşaatları olmak üzere pek çok inşaat projesi tamamlamıştır.

-Bünyesinde bulunan Hidroelektrik Üretim Santralleri, Rüzgar Enerji Santralleri ve Güneş Enerji Santrali ile 380 MW işletmede olmak üzere toplam 610 MW kurulu güç kapasitesi ile tamamı yenilenebilir kaynaklardan enerji üretimi yapmaktadır.

-Diyarbakır şehrinde doğal gaz dağıtım faaliyetlerini yürütmek için 2007 yılında Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu tarafından Diyarbakır il sınırları içerisinde bulunan konut, ticari işletmeler ve sanayi tesislerine doğal gaz dağıtımını yapmak üzere dağıtım sistemini kurma ve işletme yetkisi verilmiştir.

-Şirketler grubumuz sanayi yatırımlarına önem vermiş ve bu doğrultuda Aksaray, Ankara ve Batman illerinde toplamda 14 adet fabrika ve üretim tesisi yatırımı yapmıştır. Kurmuş olduğu bu fabrikalar ve üretim tesislerinde; alçı, alçı plaka, beton astarı, yapı kimyasalları ve araç fren sistemleri üretimi yapmaktadır.

-Fernas Grup Şirketlerinden biri olan FERNAS GIDA, grubumuzu gıda sektöründe temsil etmesi için kurulmuştur. Firma bu kapsamda meyve bahçeleri, meyve suyu fabrikası ve soğuk hava deposu yatırımları yapmıştır. Firma yaptığı bu yatırımlar sayesinde gıda ihracatı yapmaktadır.

-Şirketler grubumuz turizm sektöründe yatırımlar planlamış olup, bu doğrultuda ilk adım olarak Bodrum/Muğla'da hotel yatırımı gerçekleştirmiştir. Grubumuz turizm alanında büyümeyi hedeflemekte ve bu doğrultuda yatırım araştırmalarına devam etmektedir.

-Kaliteli hizmetlerini yurtiçinde ve yurtdışında devam ettiren grubumuz, faaliyet gösterdiği her sektörde maksimum verimlilik ve etkinlik ilkesi ile çalışarak içinde bulunduğu sektörlerde öncü şirketler arasındaki yerini daha da ileriye taşımayı hedeflemektedir.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları