İş Tanımı

Özgü Grup olarak ‘Hizmetimiz Size Özgü’ sloganı ile 20 yıl önce yola çıktığımız İstanbul merkezli şirketimiz de, üst düzey müşteri memnuniyeti anlayışı ile ülkemizin sektör liderleri ve kuruluşlarına, yurt içi ve yurt dışı olarak bir çok lokasyonda; Depo Yönetimi, Ara Lojistik, Katma Değer, Teknik Bordrolama, Eğitim Hizmetleri ve İnsan Kaynakları alanlarında hizmet vermekteyiz. Bu kapsam'da Tuzla projemizde görevlendirilmek üzere ‘’Kalite Kontrol Uzmanı’’arayışımız bulunmaktadır.

 • Üniversite, Lisans mezunu, 3 yıl deneyimli,
 • MS Office bilgisi olan,
 • Erp, Qdms bilen,
 • Analitik ve yaratıcı düşünmeyi dengeli başarabilen, iletişim ve koordinasyon becerisi, empati ve dinleme becerisi, proaktif ve çözüm odaklı,
 • Etkili iletişim kuran, problem çözme becerisi olan, planlama ve organizasyon yeteneklerine sahip, raporlama bilgi ve becerisine sahip.

Aranan Nitelikler

 • Ürün/hizmet, şirket, sistem, uyumluluk ve gözetim denetimleri yaparak ürün kalitesinin korunması ve geliştirilmesi için gereken faaliyetleri yürütmek,
 • Kurumun kalite performans kayıtlarının tutulması ve kalite kontrol işlemlerini yürütmek,
 • Ürün ve hizmet akışının çeşitli noktalarında kontroller yapılmasını sağlamak, yapılan kontrollerin gerekli kayıtlarının tutulması ve arşivlenmesini sağlamak, kalite kontrol faaliyetleri ile ilgili raporları hazırlamak ve ilgili birimlerle paylaşmak,
 • Ürün/Hizmetin kalitesini garanti altına almak amacıyla,
 • Süreç Geliştirme Departmanı ile iş birliği içinde çalışarak, gerekli kontrol noktalarının belirlenmesi, belirlenen noktalarda kontrollerin doğru ve eksiksiz gerçekleştirilmesi, sonuçlarının takip edilmesi ve iyileştirilmesi faaliyetlerini yürütmek.
 • Bloke/Hasarlı/Hatalı ürün sahalarının takibini ve güncelliğini sağlamak.
 • Ürün/Hizmet kalitesini etkileyebilecek ölçümler de kullanılan ölçüm/test cihazlarının kalibrasyonlarının kontrolünü ve sürekliliğini sağlamak.
 • İade ürünlerin iade sürecinde belirtilen şartları karşılayıp karşılamadığını kontrol etmek, ürün içinde farklı türden ürün veya geri dönüşüm esnasında sorun yaşanıp yaşanmadığını tespit etmek, ürünün üretilmesi/hazırlanması, taşınması, stoklanması ve sevkiyatı sırasındaki işlemlerin usulüne uygun olarak yapılıp yapılmadığını kontrol etmek, uygunsuzluk gördüğünde bölüm sorumlusuna bildirerek düzeltilmesini sağlamak.
 • Yönetim Sistemleri ekibine destek olmak.
 • Şirket strateji ve hedeflerine göre farklı projelerde yer almak.
 • KPI Master Tablo'da yer alan ilgili gösterge ve hedeflerden sorumlu olmak.
 • KPI Master Tablo'da yer alan ilgili göstergelere yönelik raporlama yapmak.
 • ISO 9001: 2015 Temel Kalite Yönetim Sistemi
 • ISO 9001: 2015 İç Tetikçi Sertifikası

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

FİLKİM FİLTRE VE KİMYA SAN. TİC. A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası - Ümraniye
Son 1 Ay
HERA İNSAN KAYNAKLARI EĞİTİM VE DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
STAR MAKİNA YAY-VİDA SAN.İMA.VE PAZ.DIŞ TİC.LTD.ŞTİ.
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
İstanbul Anadolu Yakası - Sultanbeyli, İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
ORÜSAN KİMYA VE AKARYAKIT ÜRÜN. SAN.TİC. LTD.ŞTİ
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Ay
İstanbul Anadolu Yakası Organize Sanayi Bölgesi
İstanbul Anadolu Yakası - Tuzla
Son 1 Ay
ARAYICILAR PLASTİK KİMYA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası, Kocaeli - Kartepe
Son 1 Ay
BANTEX ENDÜSTRİYEL YAPIŞTIRICILAR SAN.TİC.LTD.ŞTİ
İstanbul Anadolu Yakası - Çekmeköy
09.03.2021
ESO BASINÇLI DÖKÜM KALIP A.Ş
İstanbul Anadolu Yakası - Tuzla
05.03.2021
ÖNDER AKADEMİ ENDÜSTRİYEL GÜVENLİK DANIŞMANLIK EĞİTİM VE İLERİ TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ TİCARET A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Anadolu Yakası - Ümraniye
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

ÖZGÜ DEPOLAMA LOJİSTİK HİZMETLER ANONİM ŞİRKETİ

-Depolama faaliyetleri; Fiziksel Stok Yönetimi ihtiyacı olan müşterilerin hammadde, malzeme, yardımcı malzeme, nihai ürünlerinin stoklarının fiziksel ve kaydi olarak yönetilmesi işidir;

-Depolama faaliyetleri ile ÖZGÜ; Müşterilerine gerekli katma değeri sağlayacak şekilde, müşterileri ile birlikte esnek ve etkin depolama çözümleri üreterek bu konuda hizmet verdiği müşterilerinin çözüm ortağı olmayı hedeflemiştir.

-ÖZGÜ, depolama faaliyetlerini Depolama Genel Şartları çerçevesinde, müşteri beklentilerine göre en verimli ve yüksek standartta yapmayı hedeflemiştir. Bu hedefine ulaşmak için gerekli inceleme, süreç analizi ve iş akışları ile depolama faaliyetinin genel Lojistik Kuralları içinde yerine getirmektedir.

-Müşteri beklentileri doğrultusunda hizmet gerçekleştirme sürecine başlamadan önce maliyet analizi yapılır ve maliyet yapısı süreç analizi ve planlamaları ile birlikte kurum ile paylaşılarak süreç hakkında bilgilendirme yapılır.

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları