KLİMA USTASI

İstanbul Anadolu Yakası Ümraniye, İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
  • 28.10.2021
  • 0 - 50
  • 4024 Görüntüleme

İş Tanımı

22 yıllık İklimsa Bayi ve Servisinde  Ümraniye/Atakent veya  Beylikdüzü / Yakuplu bölgesinde bulunan firmamızda  ''Klima Ustası'' ve ''Yardımcı Eleman' olarak istihdam edilmek üzere çalışma arkadaşları aramaktayız.

Aranan Nitelikler

Askerliğini tamamlamış,

Tercihen VRF veya klima montaj, arıza ve otomasyon alanlarında tecrübeli,

 Tercihen teknik lise veya üniversitelerin veya ilgili bölümlerinden mezun,

 İşini ve kendini geliştirme konusunda istekli

Sonuç odaklı,Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,

 Takım çalışmalarına yatkın,

 İlişkilerinde pozitif yaklaşım sergileyebilen,

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

TNC MÜHENDİSLİK ENDÜSTRİYEL CİHAZLAR
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Ay
Grand Cevahir Hotel ve Kongre Merkezi
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
WINDSOR HOTEL & CONVENTION CENTER İSTANBUL
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Avrupa Yakası - Bayrampaşa
Son 1 Ay
The Elysium İstanbul (Taksim
İstanbul Avrupa Yakası - Şişli
Son 1 Ay
Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Ay
KİM GRUP
İstanbul Avrupa Yakası - Arnavutköy
01.11.2021
BENZER TÜM İLANLAR

ATILIM TEK ISITMA SOĞUTMA KLİMA SİSTEMLERİ

2000 yılında İstanbul’da faaliyetlerine başlayan Atılım-Tek, iklimlendirme sistemleri alanının hizmet vermektedir. Toplu konut projelerinde klima borulama, VRF klima sistemleri, havalandırma sistemleri, ısı geri kazanım sistemleri gibi proje ve taahüt işlerinin yanısıra, klima satış, bakım montaj işleri de yapmaktadır.İstanbul’un bir çok büyük projelerinde etkin rol alan kuruluşumuz, iş prensibi ve tecrübesi ile adından bahsettirmektedir. İş ve işci güvenliği konusunda örnek davranışlarda bulunarak bu konuda gözardı edilemeyecek derecede yatırımlara imza atmış bulunmaktayız.

İklimsa Yetkili servis ve bayiliği ile gücümüze güç katarak, müşteri odaklı ürün yelpazemizi genişletmiş bulunmaktayız. Aynı zamanda www.ikincielklimam.com web sitemiz ile Türkiye’de ikinci el klima sektörüne büyük katkı sunmaktayız.Kuruluşumuzdan günümüze kadar bir çok değerli müşteri portföyü oluşturup, istisnasız tüm müşterilerimiz ile dostluk ilişkisi içerisinde çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Büyük projelerde görev almak, disiplinli bir çalışmanın yanında yeterli insan kaynaklarına sahip olma becerisini de birlikte getirmektedir. Atılım-Tek olarak gerekli personeli firmamız çatısı altında düzenli hizmet içi eğitimlerine alarak, oryantasyonlardan geçirmek üzere kısa sürede Atılım-Tek kalitesinde çalışan, standart kurallara bağlı, iş bilinci gelişmiş ustalara dönüştürmekteyiz. Çalışanlarımızın mutluluğunun işlerine yansıdığını görmek, önceliklerimiz arasındadır.

DEĞERLERİMİZ 

Yenilikçi, gelişime açık, paydaşlarının ve müşterilerinin beklentilerini yüksek seviyede karşılayabilen, insana ve çevreye karşı duyarlı, dürüst, ilkeli güvenilir, çalışkan ve araştırıcı olmayı firma kültürü olarak benimseyen, iş ahlakına sahip, memnun müşteri kitlesi oluşturmuş güvenilir firma olabilmektir.Ar-ge çalışmalarına değer veren ve yatırımlar yapan, iklimlendirme sektörünün lider firması olma yolunda hedefler benimseyen kuruluşlar arasında Atılım-Tek sağlam adımlarla yürümektedir.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları