Kocaeli Gölcük Gündüzlü Çocuk Bakıcısı Arıyorum

Kocaeli
  • 14.12.2022
  • Yönlendirmeli İlan
  • 969 Görüntüleme
enuygunbakıcı Kocaeli Gölcük Gündüzlü Çocuk Bakıcısı Arıyorum İş İlanı

İş Tanımı

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ailemiz için Kocaeli - Gölcük ilçesinde Çocuk Bakıcısı pozisyonunda bakıcı arayışımız bulunmaktadır.


Evimiz gölcük merkeze çok yakındır. 3 yaşındaki kızımıza çocuk bakıcısı arıyoruz. Şuan kızımıza annemiz bakıyor ancak o kendi evine geçecek. Bakıcı alışana kadar yardımcı olacak. Kızımızı emranet edebileceğimiz ve güvenebileceğimiz birini arıyoruz. Sabah saat 08. 30 ile akşam 18. 00 arası çalışacak ve hafta sonu 2 gün izin verilecektir.

Aranan Nitelikler

Pozisyon Bilgileri

İl/İlçe: Kocaeli - Gölcük
Pozisyon: Çocuk Bakıcısı
Çalışma Şekli: Tam Zamanlı / Gündüzlü
Ücret: 6500 TL Aylık
ENDOSTEL İNSAN KAYNAKLARI DANIŞMANLIK A.Ş. Türkiye İş Kurumu nun 1150 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Armoni İnsan Kaynakları ve Danışmanlık
Türkiye
17.12.2022
Kocaeli
Son 1 Ay
Kocaeli
Son 1 Ay
Kocaeli
Bugün
Kocaeli
Dün
Kocaeli
Son 1 Ay
Nesibe Aydın Eğitim Kurumları
Kocaeli
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

enuygunbakıcı

enuygunbakici.com Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ.' ye ait bir markadır. Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık A.Ş. olarak 2012 yılında kurulan İstreisen Turizm Tic. Ltd. Şti. iştiraki olarak faaliyete başlamış bir İnsan Kaynakları Danışmanlık firmasıyız ve İŞKUR 1150 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermekteyiz. Kurulduğumuz günden itibaren hem bir çok işveren gerçek ve tüzel kişiye, hem de bir çok iş arayan bireye danışmanlık hizmeti verdik, vermeye devam ediyoruz. Ağırlıklı olarak ev hizmetleri sektörü üzerine yoğunlaşan firmamız, gelen taleplere göre farklı sektör ve pozisyonlar için de talepleri karşılayabilmektedir. 
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları