Kocaeli Gündüzlü Yaşlı Bakıcısı Arıyorum

Kocaeli
  • 28.12.2022
  • Yönlendirmeli İlan
  • 1007 Görüntüleme
enuygunbakıcı Kocaeli Gündüzlü Yaşlı Bakıcısı Arıyorum İş İlanı

İş Tanımı

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ailemiz için Kocaeli - Körfez ilçesinde Yaşlı Bakıcısı pozisyonunda bakıcı arayışımız bulunmaktadır.


Körfezde ki 3+1 evimizde dedem ve babaannem birlikte yaşıyorlar. 80 li yaşlardalar. Babannemin herhangi bir sağlık sorunu yok. Dedem alzheimer hastası uyku sorunu ve saldırganlığı yok . Gelen kişi dedeme destek sağlayacak evin genel işleriyle ilgilenecek. Hastaneye getirip götürecek , sabırlı , yemek yapabilen , oturma izni olan adaylar bizim için uygundur. Pazar günü izinli olacak , sabah 9 akşam 6 saatleri arasında çalışacak. Maaş 10. 000 tl + yol ücreti vereceğiz.

Aranan Nitelikler

Pozisyon Bilgileri

İl/İlçe: Kocaeli - Körfez
Pozisyon: Yaşlı Bakıcısı
Çalışma Şekli: Tam Zamanlı / Gündüzlü
Ücret: 10000 TL Aylık
ENDOSTEL İNSAN KAYNAKLARI DANIŞMANLIK A.Ş. Türkiye İş Kurumu nun 1150 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.

Özet Bilgiler

enuygunbakıcı

enuygunbakici.com Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ.' ye ait bir markadır. Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık A.Ş. olarak 2012 yılında kurulan İstreisen Turizm Tic. Ltd. Şti. iştiraki olarak faaliyete başlamış bir İnsan Kaynakları Danışmanlık firmasıyız ve İŞKUR 1150 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermekteyiz. Kurulduğumuz günden itibaren hem bir çok işveren gerçek ve tüzel kişiye, hem de bir çok iş arayan bireye danışmanlık hizmeti verdik, vermeye devam ediyoruz. Ağırlıklı olarak ev hizmetleri sektörü üzerine yoğunlaşan firmamız, gelen taleplere göre farklı sektör ve pozisyonlar için de talepleri karşılayabilmektedir. 
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları