Kurumsal İletişim Uzmanı

Ankara
  • 29.03.2021
  • 100 - 200
  • 1598 Görüntüleme
Bahçeşehir Koleji Dr.Burhan KARA Kampüsü  Kurumsal İletişim Uzmanı İş İlanı

İş Tanımı

Kurumsal iletişim aktivitelerini belirlenen zaman ve koşullar dahilinde organize etmek,Kurum içi ve dışı yazışmaların takibini yapmak, basın bültenlerini düzenlemek ve medya iletişimi konularında aktif rol almak,Kurumun tüm etkinlik ve organizasyonlarının geliştirilmesi ve yürütülmesine destek olmak,Yürütülen proje ve sponsorluk koordinasyonlarında görev almak,Sosyal medya alanında yaratıcı fikirler geliştirmek, sosyal medya süreçlerini takip etmek ve geliştirmek,Süreçler ile ilgili periyodik rapor ve sunumları hazırlamaktır.

Aranan Nitelikler

Bahçeşehir Koleji bünyesinde bulunan Ankara Dr. Burhan Kara Kampüsümüzde bizlerle birlikte çalışacak “Kurumsal İletişim Uzmanı" takım arkadaşı arıyoruz.

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip,Kurumsal iletişim alanında en az 2 yıl deneyimli,Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği gelişmiş,Ekip çalışmasına yatkın ve çözüm odaklı,Seyahat engeli bulunmayan,Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlayan.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

EGEBİL EĞİTİM KURUMLARI
İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, İzmir, Gaziantep, Muğla, Denizli, Adıyaman
Son 1 Ay
Ankara - Çankaya
Dün
Ankara - Yenimahalle
Dün
Ankara
Dün
Özel Kavaklıdere Koleji
Ankara - Çankaya
Son 1 Hafta
Active English
Ankara
Son 1 Ay
Süleymaniye Eğitim Kurumları San. Tic. A.Ş.
Ankara - Keçiören
Son 1 Ay
DOĞRU CEVAP OKULLARI VE KURSLARI TİC. A.Ş.
Türkiye
02.03.2021
BENZER TÜM İLANLAR

Bahçeşehir Koleji Dr.Burhan KARA Kampüsü