Kurumsal İletişim ve Pazarlama Uzmanı

İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Avrupa Yakası
  • 18.04.2021
  • 0 - 50
  • 4148 Görüntüleme

İş Tanımı

Firmamız Bünyesinde İstihdam edilecek olan Kurumsal İletişim ve Pazarlama Uzmanı ana faaliyet olarak;İnsan Kaynakları Personel Tedarik Süreçlerini Kurumsal Firmalarla Paylaşmak,Yapılan İşlerden Hizmet Verilen Firmaları Rutin Aralıklarla Haberdar Etmek,İnsan Kaynakları Mevzuat ve İş Kanunlarına Dair Müşteri Firmalara Müşteri Temsilcisi Konumunda bilgilendirme yapmak.Kurumsal mevcut ve yeni müşteri ziyaretlerinde bulunmak.İnsan Kaynakları Personel Tedariki Hizmet Süreçlerini Kurumsal Firmalara Tanıtım ve Pazarlamasını Yapmak.Müşteri ilişkileri ve iş geliştirme yapmak ,şeklinde iş tanımlaması mevcuttur.

Aranan Nitelikler

-Tercihen İstanbul Anadolu Yakası;(Kadıköy-Ümraniye-Çekmeköy-Üsküdar) ikametli olmak,

-İnsan Kaynakları Alanında ve Danışman Firmalarda veya hizmet pazarlaması alanında en az 5 yıl ve üzeri-benzer bir görevde deneyim sahibi  olmak,

-Üniversitelerin Lisans düzeyinde bölümlerinden(İşletme-Halkla İlişkiler-Uluslararsı İlişkiler-Endüstri Mühendisliği-İnsan Kaynakları Yönetimi,Çalışma Ekonomisi ve Endüstriyel  İlişkileri,Pazarlama Yönetimi veya Pazarlama İletişimi) mezun olmak,

-Sahada ve  operasyonel olarak tanıtım-pazarlama-Kurumsal iletişim alanlarından birinde 5 yıl ve üzeri tecrübe sahibi olmak,

-Diksiyonu düzgün ve iletişimi güçlü olmak,

-Aktif araç kullanabiliyor olmak,

-Genel ekonomik terim ve terminolojiye hakim olmak,

-Genel işletme-insan kaynakları-personel-kurum içi yönetim konularında bilgi sahibi olmak,

-Tercihen Yüksek Lisansını İnsan Kaynakları-Pazarlama-Yönetim Organizasyon-Kurumsal İletişim,pazarlama iletişimi,iletişim konularında yapmış olmak(Aynı alanlarda doktora öğrencisi olabilir)

-Yönetim-Organizasyon ve genel işletmecilik konularında istekli ve bilgili olmak,

-Çok iyi derecede ingilizce bilmek ve konuşuyor olmak,

-Yurtdışı,yurtiçi  seyehat engeli bulunmamak,

-Sözleşme hazırlama ve sözleşme hukuku konularında başarılı olmak,

-Analitik düşünce ile sosyal konuları analiz edebilmek,odaklanması yüksek olmak,

-Proje yönetimi mantığında ve sonuç odaklı düşünce sahibi olmak,

-Bay ve Bayan  adaylar olmak,erkek adayların  askerliğini yapmış veya askerlikle ilişiği bulunmamak,

NOT: Özgeçmişi fotoğrafsız ve adres bilgisi yetersiz olan adayların müracatları dikkate alınmayacaktır.
Adayların Özgeçmiş ve müracat formunda belirtilen; Kimlik,Eğitim-Mezuniyet gibi bilgilerin İŞKUR KRİTERLERİ gereği resmi evrak ile teyidi gerekmektedir.
"ALPA DANIŞMANLIK İNSAN KAYNAKLARI ÖZEL İSTİHDAM ARACILIK HİZ.LTD.ŞTİ." Türkiye İş Kurumu' nun 303 numaralı izin belgesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

ALPA DANIŞMANLIK İNSAN KAYNAKLARI ÖZEL İSTİHDAM ARACILIK HİZ.LTD.ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, Sakarya, Kocaeli - Gebze, Tekirdağ - Çorlu
Bugün
İstanbul Anadolu Yakası - Beykoz
Son 1 Hafta
Turyeb Dan Grup A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
ARTKİM FUARCILIK T.A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası - Kağıthane
Bugün
ÖZMAN TEKSTİL
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası - Küçükçekmece
Bugün
BOF GRUP / BOF DESİGN / BOF YAPI
İstanbul Anadolu Yakası, Bursa
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası - Küçükçekmece
Bugün
İstanbul Anadolu Yakası - Pendik
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası - Beşiktaş
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

ALPA DANIŞMANLIK İNSAN KAYNAKLARI ÖZEL İSTİHDAM ARACILIK HİZ.LTD.ŞTİ.

       2007 DE KURULAN FİRMAMIZ; 2008 DEN BERİ İŞKUR ÖZEL İSTİHDAM BÜROSU FAALİYETLERİNE DEVAM ETMEKTEDİR.NİTELİKLİ PERSONEL SEÇME YERLEŞTİRME DANIŞMANLIK HİZMETLERİ VERİLMEKTEDİR.

       SANAYİ İLK 500 VE İKİNCİ 500'DE YER ALAN ÜRETİCİ FİRMALAR İLE İHRACAT 1000 SIRALAMASINDA YER ALABİLEN ÜRETİCİ-ENDÜSTRİYEL-ENTEGRE-İHRACATÇI FİRMALARIN NİTELİKLİ PERSONEL TEDARİKİNDE BULUNMAKTAYIZ.

KURUMSAL FİRMALARDA, ÖZELLİKLE MÜHENDİSLİK-DIŞ TİCARET VE PAZARLAMA DEPARTMANLARINA EN HIZLI ŞEKİLDE NİTELİKLİ PERSONEL TEMİN ETMEYE YOĞUNLAŞMIŞ BULUNUYORUZ.


AYRICA ÜST DÜZEY YÖNETİCİ(EXECUTİVE) POZİSYONLARIN KARŞILANMASINDA 13. YILI DOLDURAN FİRMAMIZIN SAHA-SEKTÖR VE MESLEK DENEYİMİMİZİ EN  ETKİLİ ŞEKİLDE DIŞ KAYNAK KULLANIMI OLARAK MÜŞTERİLERİMİZLE PAYLAŞMAKTAYIZ.

DEMİRÇELİK VE DEMİRDIŞI METALLER-OTOMOTİV-TEKSTİL-MAKİNA-LOJİSTİK SEKTÖRLERİNE ÇOK DAHA HIZLI NİTELİKLİ PERSONEL TEDARİKİNDE SEÇME YERLEŞTİRME FAALİYETLERİMİZ DEVAM ETMEKTEDİR.

ÜRETİCİ-ENDÜSTRİYEL-ENTEGRE-İHRACATÇI FİRMALARIMIZIN GÜVEN-DESTEK VE İŞLETMELERDE ANA UNSURLARI TEŞKİL EDEN NİTELİKLİ PERSONELLERİN KARİYER PLANLAMASINDA FİRMAMIZI TERCİH ETMELERİ DESTEK VE GÜVENLERİ İLE 13.YILIMIZI DOLDURMANIN SEVİNÇ VE GURURUNU TÜM İŞVEREN-İŞGÖRENLERLE PAYLAŞMAKTAN MUTLUYUZ.SİZLERLE NİCE 10 YILLARA ULAŞABİLME HEYECAN VE ÜMİDİNİ TAŞIMAKTAYIZ.

BU HEYECAN VE ARZU İLE ÜLKEMİZİN MUASIR MEDENİYETLER SEVİYESİNİ YAKALAMASI VE YAŞAM KALİTESİNİN,REFAH DÜZEYİNİN ARTMASI,KONULAN İHRACAT HEDEFLERİ İLE,DÜNYANIN EN GELİŞMİŞ İLK 10 EKONOMİSİ ARASINA GİRMESİ HEDEFLERİ SÜRECİNDE KATKIDA BULUNDUĞUMUZ İNANCINDAYIZ.

 

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları