İş Tanımı

Telefon ve Elektronik ürün sektöründe Dünya devleri arasında bulunan,  XIAOMI’nin Türkiye yetkili satıcısı MİEKO bir çok ülkede olduğu gibi Türkiye’de büyümeye ve mağazalar açmaya devam ediyor….

Siz de bu büyümede yer almak ister misiniz ?


İstanbul, Bursa şubelerimiz ve yeni açılacak olan Balıkesir, İnegöl Mağazalarımızda, 
Satış Danışmanı olarak görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşları arıyoruz.

Aranan Nitelikler

  • Telefon sektöründe en az 2 yıl deneyimli
  • Temsil ve ikna kabiliyeti yüksek
  • Teknolojiye meraklı ve yenilikleri takip eden
  • Kolektif çalışmaya yatkın
  • Çalışkan, gayretli, sorumluluk bilincine sahip, kendine ve işine özenli
  • İnsan İlişkilerinde başarılı,
  • İletişimi güçlü, Diksiyonu düzgün, güler yüzlü
  • Analiz yapabilme yeteneğine sahip
  • Analitik düşünebilen 
  • MS office programına hakim

               Çalışma Arkadaşları Aramaktayız.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

KAR OTOMOTİV VE SERVİS HİZMETLERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası - Eyüpsultan
Son 1 Hafta
ARTKİM FUARCILIK T.A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
ÖNCE TEKNOLOJİ VE İLETİŞİM ANONİM ŞİRKETİ
İstanbul Avrupa Yakası - Esenyurt
Bugün
Bursa, Bursa - Mudanya
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

MIEKO ZINCIR AKSESUARLARI SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI

Hong Kong Dragon Xiang Co. & MİEKO 2000 yılında kurulan Long Xiang Group'un  Bünyesin de bulunan Mieko, Dragon Xiang Co.'nun Türkiye temsilciliğini üstlenmektedir.   

Merkezi Futian, Shenzhen'de; bulunan Long Xiang Group’un yurtdışı merkezi ise Hong Kong, Kowloon'da bulunmaktadır. Hong Kong Dragon, Orta Doğu, Güneydoğu Asya ve Afrika'da Xiaomi'nin ana yetkili distribütörüdür. Bünyesinde, 300 den fazla çalışanı istihdam eden Hong Kong Dragon, iletişim sektöründe etkin faaliyet göstererek, müşteri menuniyeti ile  tam bir güven sağlayan Long Xiang teknoloji dünyasında yüksek bir üne sahiptir. Hong Kong Dragon, 2015 yılında iç pazardan dış pazara doğru açılmaya başlayarak küreselleşme adımlarını atmış, günümüzde ise çoğunlukla Güneydoğu Asya, Orta Doğu ülkeleri ve Afrika ülkelerine satış yapmaktadır. Küreselleşme konusunda büyük adımlar atan firma her geçen gün büyümeye devam etmektedir.  Hong Kong Dragon, her zaman dürüstlüğe, profesyonelliğe, anlayışlılığa ve mükemmel iş felsefesini geliştirmiş ve çalışanlarına da bu felsefeyi benimsetmiştir.  Sınır ötesi bir e-ticaret grup şirketi haline gelen firma; dünya çapında 200'den fazla ülkeye yayılmıştır.   

Bir çok ülkede olduğu gibi Türkiyede ‘de de Mieko Turkey’i Kurmuştur. 2018 yılından itibaren, Hong Kong Dragon’un Türkiye temsilciğiliğini sürdüren Mieko Turkey, İstanbul Maslak'ta Merkez Ofisi, İstanbul'da Cevahir Olivium Armonipark, Bursa'da Korupark, Suryapı Balıkesir'de 10burda avm deresmi Mi store mağazalarını açarak, faaliyetlerini sürdürmektedir. Ayrıca, N11, hepsiburada trendyol, gittigidiyor gibi İnternet satışı yapan platformlarda da online mağazalar kurarak satış ulaşım kanallarını geliştirmiştir.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları