Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

Dış Ticaret Sorumlusu
ÖZBEY HOLDİNG A.Ş
Konya, Karaman
Dün
Dış Ticaret Sorumlusu
ÖZBEY HOLDİNG A.Ş
Konya, Karaman
Dün
Dış Ticaret Sorumlusu
ÖZBEY HOLDİNG A.Ş
Konya, Karaman
Dün
Firmanın Tüm İlanları

Makine Mühendisi

Karaman
  • 09.03.2021
  • 0 - 50
  • 1708 Görüntüleme

İş Tanımı

Otomasyon makinelerinin tüm mekanik bakım onarım çalışmalarını planlamak, zamanında ve prosedürlere uygun yapmak ve yapılmasını sağlamak.Tesis ekipmanlarının kontrol çizelge ve tablolarını hazırlamak ve takip etmek.Tüm bina ve tesiste bulunan tüm ekipmanların güvenilir olarak çalışmasını sağlayarak duruşlara engel olmak.Tüm mekanik, hidrolik ve pnömatik sistemlerin işletilmesi, tamir ve bakımının yapılmasını sağlamak.Fabrika alanında bulunan tüm makinelerin (hareketli-sabit) bakım onarım kartlarının oluşturulmasını ve periyodik olarak işlemesini sağlamak.Düzeltici ve önleyici faaliyetlerin gerçekleştirilmesini sağlamak.Makinalarda ihtiyaç olabilecek yedek parçaları belirlemek ve kayıt altına almak.Bakım onarımla ilgili yapılan tüm çalışmaları kayıt altında tutmak.Tesis içerisinde yapılacak teknik projelerin takip, kontrol ve organizasyonunu sağlamak, gerektiğinde tedarikçilerle ve taşeronlarla çalışabilecek.Üretim departmanı bünyesinde bulunan departmanlarda kullanılan mekanik sistemlerin, kontrol ve organizasyonunu sağlayabilecek.

Aranan Nitelikler

Otomasyon makinalarının çalışma prensiplerine hakim, arıza, bakım, onarım (kurulum, montaj, operasyonda) tecrübeli,MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,Araştırmacı, yenilikçi, hırslı, öğrenmeye açık,Analitik düşünme yeteneğine sahip,Sözlü ve yazılı etkili iletişim becerisine sahip,Planlama ve takip etme becerisi kuvvetli, belirsizlik koşullarında hızlı ve esnek çözüm üretebilen,İletişim kabiliyeti güçlü, proaktif ve takım çalışmasına odaklı,Diksiyonu düzgün, ikna ve analiz kabiliyeti olan,Çalışma Disiplini olan, işini takip eden, sorumluluk duygusu yüksek,Vardiyalı çalışabilecek.KARAMAN ilinde istihdam edilecek.

Özet Bilgiler

En Yeni İlanlar

ÖZEL YUNUS EMRE CERRAHİ TIP MERKEZİ
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
Bursa
Dün
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
DOMEKS MAKİNE
Tekirdağ - Çerkezköy
Dün
ASHAN TRADİNG TİCARET İTH İHR LTD ŞTİ
İstanbul Avrupa Yakası - Bahçelievler
Dün
AFYON YENİLENEBİLİR ENERJİ ELEKTRİK ÜRETİM A.Ş.
Ankara, Afyon, Burdur, Isparta
Dün
AFYON YENİLENEBİLİR ENERJİ ELEKTRİK ÜRETİM A.Ş.
Ankara, Afyon, Burdur, Isparta
Dün
EMKA MİMARİ TASARIM SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
İstanbul Anadolu Yakası - Sancaktepe
Dün
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Avrupa Yakası - Şişli
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

ÖZBEY HOLDİNG A.Ş

-Özbey Hijyenik Ürünleri 2001 yılında merkezi Eminönü İstanbul, şubesi Karaman da olmak üzere üretime başlayarak kalite ile tüketiciyi buluşturmayı hedefledi. Yatırımlarına teknolojinin geldiği son noktada makine parkuru ile devam eden Özbey Hijyenik Ürünleri 70.000 metrekarelik üretim alanında faaliyet göstermektedir.

-Türkiye genelinde distribütörlük sistemi ile çalışan Özbey Hijyenik Ürünleri bayilik sistemini oluşturarak 14 yıldır Balkanlar , Doğu Avrupa, Türki Cumhuriyetleri, Yakın Doğu ülkeleri, Orta Doğu ülkeleri, Batı Afrika ve Doğu Afrika ülkeleri, Mağrib Ülkeleri ve Güney Amerika ülkelerine ihraç ederek yüz binlerce kullanıcı ile ürünlerini buluşturdu. Tüketicinin güvenini ve sevgisini kazanan Özbey Hijyenik Ürünleri Elbebek markası ile iki kez Tüketici Kalite Ödülü’ne layık görülmüştür. ISO 9001 ve ISO 17025 sertifikalarına sahip olan tüm ürünler tüketici sağlığını tüm değerlerin üzerinde tutmaktadır. Sahip olduğu değer ve ilkeler ışığında üretimine devam eden Özbey Hijyenik Ürünleri son teknolojiler kullanılarak güvenilir, sağlıklı ve konforlu ürünleri tüketici ile buluşturmayı sürdürmektedir.

-Sağlam, kalıcı ve köklü bir firma olarak geleceğe yönelik teknolojik yatırımlar yapıyoruz. Geçmişte edindiğimiz tecrübelerimizi, geleceğin teknolojisi ile harmanlayarak gücümüzü aldığımız, ülkemiz ekonomisine yatırım ve katkı sağlamak en önemli amacımızdır. Gerek yurt içinde gerekse yurt dışındaki yatırımlarımızı artırmak hedefiyle hareket etmekteyiz. Bu hedef aynı zamanda, sektörümüzde bölgesel lider olma vizyonumuzun da önemli bir göstergesidir.

Vizyonumuz;
  • Dünya üzerinde faaliyet gösterdiği her noktada çevresel, sosyal ve ekonomik olarak sürekli iyileştirme sağlamaktır. Bu doğrultuda programlar uygulayarak, topluma fayda sağlayan faaliyetler yoluyla Özbey Hijyen Ürünleri’ni gerçekten sürdürülebilir bir şirket haline getirmek vizyonumuzun temel çatısını oluşturmaktadır.

Misyonumuz;
  • Çevremize sosyal değer katarak ve markalarımızla iz bırakarak eser oluşturmak, manevi ve maddi değer yaratmak, eserlerimizi en iyi şekilde ortaya koyarak tüketicinin memnuniyetini sağlayarak, bu memnuniyeti sürdürmek, kalite politikamız doğrultusunda çevreye dost kaliteli ürünler üretmek, karlılıkla gelişmeyi ve büyümeyi sürekli kılarak bizimle çalışan herkesin yaşamına değer katmak, yüksek hedeflerimizi düşürmeksizin daima ileri adım atmak öncelikli görevimizdir.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları