Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

İş Zekası Uzmanı
Özak Global Holding A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
Satış Danışmanı
Özak Global Holding A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
Teknik Tasarım Mimarı
Özak Global Holding A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
Yazılım Geliştirme Uzmanı
Özak Global Holding A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
08.09.2020
Silahlı Güvenlik Görevlisi
Özak Global Holding A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
25.04.2019
Firmanın Tüm İlanları

Mali İşler Direktörü

Antalya
 • 22.09.2020
 • 200 - 500
 • 3197 Görüntüleme
Ela Quality Resort Hotel Mali İşler Direktörü İş İlanı

İş Tanımı

Genel muhasebe süreçlerini yönetmek,Şirket projelerinin mali ve idari işleyişini takip etmek,Muhasebe departmanının günlük iş akışının planlanması,Muhasebe kayıtlarının kanun ve mevzuatlara uygun olacak şekilde tutulmasını sağlamak, kontrollerini yapmak,Aylık mizan kontrolü sonrasında bilanço, gelir tablosu ve diğer mali raporların hazırlanması,Aylık hesap kapanışlarını gerçekleştirmek ve aylık muavin/mizan kontrolleri yapmak, fatura ve diğer resmi belgelerin Vergi Usul Kanunu’na uygun kaydının yapılmasını sağlamak,Sevk ve idaresinden sorumlu olduğu Finans, Muhasebe, Satın Alma, Bütçe fonksiyonlarına ait faaliyetlerin yasal ve stratejilere uygun olarak yönetilmesi,Tedarikçilerle mutabakat sürecini yönetmek,Tüm Beyannameleri hazırlatmak ve kontrolünü sağlamak,Ay sonu kapanış işlemlerini ve genel mizan kontrollerini yapmak,Proje  bazlı  Aylık bütçe, maliyet ve gelir, gider analizleri yaparak üst yönetime sunmak,Firmanın ödeme ve tahsilat programlarını hazırlamak, yönetmek,Firmanın bütçe sistemleri ile iş stratejilerinin gelişimini yönetmek,Finansal risk yönetim ve denetimini sağlamak,Maliyet muhasebesi bilgilerinin kontrolünü yapmak ve raporlamak,Kendisine bağlı personelin koordinasyon, eğitim ve mesleki gelişimlerini sağlamak,

Aranan Nitelikler


      Antalya Belek’ de  bulunan beş yıldızlı tesisimiz Ela Quality Resort  Hotel için “Mali İşler Direktörü” aramaktayız.     

 • Üniversitelerin Maliye, İktisat, İşletme ve İlgili bölümlerinden mezun.
 • Muhasebe, vergi uygulamaları, finans, bütçe ve raporlama konusunda, tercihen Turizm sektöründe  10-15 yıl tecrübeli, 
 • Mali tabloların analizini yapabilen, UFRS’ye hakim, 
 • Vergi ve SGK ile ilgili mevzuata hakim,
 • MS Office programlarını ileri derecede kullanabilen, 
 • Kuruluşun büyüme ve gelişim stratejilerine yön verebilecek bakış açılarına sahip 
 • Stratejik planlama, iş planlarının oluşturulması ve koordine edilmesi konularında yetkin
 • Yönetim ve liderlik vasıflarına sahip,
 • Sözlü ve yazılı iletişim kanallarını etkin bir şekilde kullanabilen, 

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

SERA MARKETİM SERA TEKN.SAN.TİC.A.Ş.
Antalya - Aksu
23.10.2020
BENZER TÜM İLANLAR

Özak Global Holding A.Ş.

ÖZAK GLOBAL,
1985 yılında Akbalık Ailesi tarafından hizmete sokulan atölye ile tekstil sektöründe faaliyetlerine başlamıştır. Grubun amiral gemisi olan Özak Tekstil, kuruluşundan itibaren hedeflediği yüksek kalite standartlarına kısa sürede ulaşmış, kaliteli üretim ve güncel moda akımlarını takip eden tasarım gücü sayesinde, 1990’lı yıllara uluslararası bir şirket kimliği ile girmiştir. Özellikle İstanbul, Çatalca, Malatya ve Şanlıurfa fabrikalarında dünyanın önde gelen birçok markasına üretim yapan firma, halen Türkiye ekonomisinin lokomotif kuruluşlarından biri konumundadır.

İnşaat ve gayrimenkul sektörüne 1995 yılında İnter Yapı firması ile giren Özak Global bu alanda gerçekleştirdiği başarılı işlerden aldığı güçle Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nı kurarak gayrimenkul sektöründe daha güçlü bir konuma ulaşmıştır. Uluslararası normlarda bir şirket olan Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı; çok amaçlı binalar, konut, sosyal tesis, iş merkezleri, alış veriş merkezleri gibi projeler planlamakta, yatırımcılığını yaparak hayata kazandırmakta ve pazarlamaktadır.

Türkiye’nin turizm potansiyeline inanan ve bu olanakları değerlendirme gerekliliğine inanan Özak Global, 2004 yılında Aktay Turizm şirketini kurmuştur. Bu şirketin turizm sektöründe kazandırdığı ilk tesis ise 2007 yılında Antalya Belek’te açılan beş yıldızlı, 550 odalı ELA Quality Resort Oteli olmuştur. Bu dev tesis, Türk-Osmanlı mimarisindeki tarzıyla ülkemizin tanıtımına başarıyla destek vermektedir.

Özak Global, çevreyle barışık enerji kaynağı ihtiyacının her geçen gün artması nedeniyle 2009 yılında Özak Enerji şirketini kurmuş ve yenilenebilir enerji alanında ülkemize katkıda bulunmayı hedeflemiştir.

Özak Grubu, birbirinden farklı sektörlerde faaliyet gösteren tüm şirketlerini ÖZAK GLOBAL HOLDİNG A.Ş.çatısı altında toplamış, dünyadaki turizm, tekstil ve inşaat teknolojilerini ve trendlerini çok yakından takip ederek yaptığı doğru hamleler ile adından söz ettirecek projeler üzerinde çalışmalarına hız vermiştir.
 

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları