Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

Planning Manager
AS/NEXIA TÜRKİYE-AS BAĞIMSIZ DENETİM VE YMM A.Ş.-AS CPA & AUDITING CO.
İzmir
Bugün
Purchasing Specialist
AS/NEXIA TÜRKİYE-AS BAĞIMSIZ DENETİM VE YMM A.Ş.-AS CPA & AUDITING CO.
İzmir
Bugün
Ücretlendirme ve Yan Haklar Yöneticisi
AS/NEXIA TÜRKİYE-AS BAĞIMSIZ DENETİM VE YMM A.Ş.-AS CPA & AUDITING CO.
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Senior Auditor-Bağımsız Denetci
AS/NEXIA TÜRKİYE-AS BAĞIMSIZ DENETİM VE YMM A.Ş.-AS CPA & AUDITING CO.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
İnsan Kaynakları Yöneticisi
AS/NEXIA TÜRKİYE-AS BAĞIMSIZ DENETİM VE YMM A.Ş.-AS CPA & AUDITING CO.
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Firmanın Tüm İlanları

Mali Kontrol Sorumlusu

İzmir
  • 01.11.2020
  • 100 - 200
  • 2807 Görüntüleme

İş Tanımı

Görev Tanımı: 
Mali işler alanında her türlü iç ve dış gelişmeler, fırsat ve tehditler, beklentilerdeki değişimler konusunda piyasa ile ilgili bilgi toplamak, ilgili birimlerle işbirliği yapmak,
Şirketin bütçe süreçleri ve aylık yönetim raporlama çalışmalarını yürütmek,
Şirketin mali tablolarından yararlanarak, şirketin mali performansını ölçmek ve takip etmek,
Bütçe planları ve gerçekleşmeleri doğrultusunda nakit akış planlarını yapmak ve söz konusu planları izleyerek gerektiğinde kaynak önerilerinde bulunmak,
Üretim ve Satış  için maliyet, karlılık ve verimlilik analizleri yapmak ve üst yönetim için gerekli görülen detay ve kırılımlarda raporlar hazırlamak,
Dönemsel Nakit yönetim senaryolarının hesaplanması, analizlerin yapılarak yönetime raporlanmasını yapmak, yıllık/ aylık nakit akış raporlarını hazırlayarak,  fiili durum ile karşılaştırmasının analizinin yapılması, gerekli sapma analizlerinin hazırlanması ve raporlanmasını sağlamak, 
Dönemsel gelir / gider bütçelerinin bütçe-fiili karşılaştırılmasını yapılması, sapma analizinin yapılması ve raporlanmasını sağlamak.
Bu konuda Muhasebe departmanının veri akışının doğru sağlanabilmesi kontrol ve işbirliği içinde çalışmak,

Aranan Nitelikler

Üniversitelerin İşletme, Finans, Ekonomi, İşletme Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği vb. bölümlerinden mezun,
Minumum 6-8 yıl Mali - Finansal kontrolör tecrübesi bulunan,
Tercihen Üretim, Holding veya Denetim firmalarında görev almış,
Üretim faaliyeti olan şirketlerde Bütçe analiz - maliyet muhasebesi ve analiziyle birlikte  Mali ve Finansal -operasyon süreçleri konusunda uygulama tecrübesine sahip,
Analitik düşünme, problem çözme ve sunum becerileri yüksek,
Takım çalışmasına uyum sağlayabilen ve etkin iletişim becerisi yüksek,
İleri seviyede İngilizce bilen,
İzmir'de ikamet eden.

Özet Bilgiler

En Yeni İlanlar

Prof.Dr.Haldun KAMBUROĞLU
Ankara, Ankara - Çankaya
Son 1 Hafta
SMMM BURHAN UCA
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
SERVE TEKSTİL SAN TİC LTD
İstanbul Avrupa Yakası - Bağcılar, İstanbul Avrupa Yakası
Dün
Sinpaş Sealybria Toplu Konut Sitesi
İstanbul Avrupa Yakası - Silivri
Bugün
ABGAR ÖZASİ MÜCEVHERAT
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Avrupa Yakası - Fatih
Bugün
TURKCELL SUPERONLİNE GATİO DAĞITIM MERKEZİ
İzmir
Bugün
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası - Bayrampaşa
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası - Bayrampaşa
Bugün
Sinpaş Sealybria Toplu Konut Sitesi
İstanbul Avrupa Yakası - Silivri
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası - Bayrampaşa
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

AS/NEXIA TÜRKİYE-AS BAĞIMSIZ DENETİM VE YMM A.Ş.-AS CPA & AUDITING CO.

AS/NEXIA TÜRKİYE

AS/Nexia Türkiye bağımsız denetim, mali danışmanlık, tasdik hizmetleri, kurumsal finansman, iç denetim ve yapılandırması, yönetim danışmanlığı, vergi uyuşmazlıkları ve outsourcing alanlarında Türkiye'nin seçkin firmalarına hizmet veren uzman bir denetim ve danışmanlık kuruluşudur.

Merkezi İstanbul olmak üzere;
· Adana,
· Ankara,
· Bursa,
· Gaziantep, 
· Denizli ve İzmir’de

bulunan toplam sekiz ofis ve 250 ortak ve çalışanı ile hizmetlerini yürütmektedir. Bunun yanı sıra 1994 yılında açılan Moskova Ofisi 30'un üzerinde uzman kadrosu ile Rusya Federasyonu'nda faaliyet göstermekte olup önemli Türk firmalarına mali danışmanlık, denetim, muhasebe hizmetleri vermeye devam etmektedir.

-AS/Nexia Türkiye, denetim ve danışmanlık alanlarında uzun yıllardan beri Türkiye'de faaliyet gösteren tanınmış, saygın, konularında uzmanlaşmış tecrübeli profesyoneller tarafından kurulmuş ve 1 Mayıs 2007 tarihinden itibaren Dünya sıralamasında ilk 10 büyük denetim firması arasında yer alan Nexia International'in Türkiye üyesi olmuştur.

-Hızla büyüyen ve daha kuruluş aşamasında Türkiye'nin en büyük denetim ve danışmanlık kuruluşu arasında yer alan AS/Nexia Türkiye'nin temel prensibi; kurumsallaşmış yapısı ile uluslararası ve ulusal meslek etiğine bağlı kalarak yerli ve yabancı, bireysel ve kurumsal tüm müşterilerine en üst kalitede mali danışmanlık ve denetim hizmetleri sunmaktır. Bu amaçla AS/Nexia Türkiye, gerek vergi gerekse bağımsız denetim dallarında iyi eğitim görmüş uzman personel ile hizmet vermeyi ilke olarak kabul etmiştir
 

AS/NEXIA TURKEY

-AS/Nexia Turkey is a professional auditing and consultancy company serving the leading firms in Turkey by giving independent auditing , financial advisory,full certification,corporate finance, designing and providing internal auditing, management consultancy, tax dispute services.
AS/Nexia Turkey executes its services with 8 offices country-wide with more than 250 partners and staff. Its Head Office is located in İstanbul and branches are located in Adana,Ankara,Bursa,Gaziantep,Denizli and İzmir. Moreover Moscow Office ,active since 1994, with more than 30 specialist staff giving financial consultancy, auditing and accounting services for leading Turkish Companies operating in Russian Federation.

AS/Nexia Turkey is established by distinguished,respected and experienced professionals in audit and consultancy sector and became a member of Nexia International,a world- wide network ranking top ten, as of 1 May 2007.

Nexia International is a well known worldwide auditing and consulting company located in 97 country operating with 620 offices and 23.000 employees.

The main principle of AS/Nexia Turkey which grows rapidly and ranking 5th in Turkey in its establishment period , is to provide high quality audit,tax and financial counsulting services to its national,international,individual and corporate clients with its instituonalized structure by implementing national and international ethics of business. In order to achieve this AS/Nexia Turkey adopts serving with eligible staff in their profession who are well-trained as a principle.

 

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları