Manisa Yunuremre Gündüzlü Bebek Bakıcısı Arıyoruz

Manisa
  • 6.12.2022
  • Yönlendirmeli İlan
  • 1237 Görüntüleme
enuygunbakıcı Manisa Yunuremre Gündüzlü Bebek Bakıcısı Arıyoruz İş İlanı

İş Tanımı

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ailemiz için Manisa - Yunusemre ilçesinde Çocuk Bakıcısı pozisyonunda bakıcı arayışımız bulunmaktadır.


Manisa yunusemre'de bulunana merkez mahallesindeki evimizde ben, eşim, 10 aylık ve 2 yaşındaki çocuklarımız beraber yaşıyoruz. Eşim ev hanımı. Gelen kişi çocukların bakımında eşime yardımcı olacak. Ev işi, temizlik gibi bir beklentimiz yok. Sabah 9 akşam 4 arası haftanın 6 günü çalışmasını bekliyoruz. Pazar günü izin, aylık 6000 tl maaş artı yol parası vereceğiz.

Aranan Nitelikler

Pozisyon Bilgileri

İl/İlçe: Manisa - Yunusemre
Pozisyon: Çocuk Bakıcısı
Çalışma Şekli: Tam Zamanlı / Gündüzlü
Ücret: 6000 TL Aylık
ENDOSTEL İNSAN KAYNAKLARI DANIŞMANLIK A.Ş. Türkiye İş Kurumu nun 1150 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Manisa
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

enuygunbakıcı

enuygunbakici.com Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ.' ye ait bir markadır. Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık A.Ş. olarak 2012 yılında kurulan İstreisen Turizm Tic. Ltd. Şti. iştiraki olarak faaliyete başlamış bir İnsan Kaynakları Danışmanlık firmasıyız ve İŞKUR 1150 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermekteyiz. Kurulduğumuz günden itibaren hem bir çok işveren gerçek ve tüzel kişiye, hem de bir çok iş arayan bireye danışmanlık hizmeti verdik, vermeye devam ediyoruz. Ağırlıklı olarak ev hizmetleri sektörü üzerine yoğunlaşan firmamız, gelen taleplere göre farklı sektör ve pozisyonlar için de talepleri karşılayabilmektedir. 
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları