Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Matematik Etüt Öğretmeni

  • 24.10.2020
  • 100 - 200
  • 2113 Görüntüleme

İş Tanımı

Kişisel Gelişim Kursumuzda,  öğrencilerin çözemedikleri Matematik sorularını çözme işi.

Aranan Nitelikler

Matematik Bölümü Üniversite Mezunu tercihimizdir. Ancak yakın bölüm üniversite mezunları veya son sınıf üniversite öğrencileri de başvurabilir. Tam zamanlı veya yarı zamanlı çalışma olabilir.Gelecekte öğretmenlik yapmak isteyen ve mesleğinde başarılı olmak isteyen adaylar tercihimizdir.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Ankara - Yenimahalle
Bugün
Ankara - Yenimahalle
Bugün
Amerikan Kültür Dil Okulu
Ankara
Bugün
Ankara - Çankaya
Bugün
Amerikan Kültür Dil Okulu
Ankara
Bugün
Ankara
Son 1 Ay
KAVRAM OKULLARI
Ankara - Sincan
26.03.2021
DERSASİST EĞİTİM HİZ. TİC. A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası - Bakırköy, Türkiye
05.02.2021
ANKARA - KEÇİÖREN - BİREY ANADOLU LİSESİ
Ankara
16.11.2020
Türkiye
24.09.2020
BENZER TÜM İLANLAR

Başkent Çözüm Eğitim Kurumları Tic.Ltd.Şti.

ÇÖZÜM KURSTA, KURS ÇÖZÜM'DE

-Başarılı olmak, insanların üzerinde hemfikir olduğu hedeflerin başında gelir. Başarıya nasıl ulaşılır? Başarı nedir? Kuşkusuz başarıya kapı aralayan anahtar, iyi bir eğitimdir. İyi bir gelecek ya da başarı, sadece iyi bir mesleğe sahip olmak değil aynı zamanda topluma faydalı, aldığından daha fazlasını veren bir birey olmayı başarmaktır. Yani küçük hedeflere odaklanmak yerine, büyük ideallerin insanı olmaktır.

-Hedeflenmesi gereken, iyi vatandaş olmayı, iyi evlat olmayı başarmaktır; ufuk ve vizyon sahibi, kendisine, çevresine ve toplumuna karşı sorumluluk sahibi olabilmektir. Kısaca dünya daha iyi bir yer olsun diye çabalayan, “iyi bir insan” olmayı başarmaktır. Şimdi kendi geleceğinize doğru yolculuğa çıkarken en doğru kararı vererek başlamalısınız. Bu doğru karar size; iyi bir çevre, güvenilir bir ortam, aynı zamanda da güçlü bir kurumsal destek sunacaktır.

-ÇÖZÜM, sizin “istediğiniz geleceğe” ulaşmanız, “iyi bir insan” olmayı başarmanız için var. ÇÖZÜM, çeyrek asırlık eğitimcilik tecrübesi, milyonlarca öğrenciyi başarıya taşıyan yayınları, tecrübeli uzman öğretmen kadrosu, tüm Türkiye’ye yayılan kurumsal yapısı ve eğitime elverişli ortamlarıyla “kendi geleceğinize doğru sağlam adımlarla yol almanız için” var.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları