MEDİKAL MUHASEBE UZMANI

  • 22.11.2021
  • 0 - 50
  • 1727 Görüntüleme
EGEMED HASTANELERİ  MEDİKAL MUHASEBE UZMANI İş İlanı

İş Tanımı

Sektörün ve Bölgenin Yükselen Değeri  Özel Egemed Hastanesinde çalışmak üzere "Medikal Muhasebe Uzmanı" aramaktayız.

Aranan Nitelikler

 
• Sağlık kurumlarının medikal muhasebe departmanında en az 5 yıllık tecrübeye sahip,
• Özel ve resmi anlaşmalı kurumların işleyişini bilen,
• Sağlık mevzuatı ve gelişmeleri takip eden,
• Tercihen Probel otomasyon programını bilen,
• Sorumluluk sahibi, iletişim ve planlama becerileri yüksek,
• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,


Medikal Muhasebe Uzmanı" aramaktayız.

Not : Özel bir hastanede medikal muhasebe tecrübesi olmayan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

EGEMED HASTANELERİ
Aydın
18.04.2021
REİSOĞLU MERMER / EFESUS STONE
Türkiye
Bugün
HOTRAIN Otel ve Restoran Eğitimleri
Türkiye
Dün
EVKUR ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ TİC.A.Ş.
Türkiye
Son 1 Ay
OK KARDEŞLER TREYLER SAN. VE TİC.A.Ş.
Aydın - Merkez
17.12.2021
OK KARDEŞLER TREYLER SAN. VE TİC.A.Ş.
Aydın - Merkez
08.11.2021
EGEMED HASTANELERİ
Aydın, Aydın - Didim, Aydın - Kuşadası
Son 1 Hafta
EGEMED HASTANELERİ
Aydın, Aydın - Kuşadası, Aydın - Didim
16.08.2021
BENZER TÜM İLANLAR

EGEMED HASTANELERİ

-Yaptığımız doğru yatırımlar ve büyüme hamlesi ile Hastanemiz markasını Ocak 2015 tarihinden itibaren EGEMED HASTANELERİ olarak değiştirmiştir.


Bugün;Egemed Söke Hastanesinde 25 poliklinik odası, 3 ameliyat salonu, 2 doğum salonu, 20 yataklı Genel, Cerrahi ve  Dahili yoğum bakım, Yeni Doğan Yoğun Bakım üniteleri, teşhis ve tedaviyi güçlendiren modern görünteleme üniteleri ve laboratuvarları ile bölgemize yapılmış en büyük özel hastane yatırımıdır.

Egemed Hastaneleri bölgede hastanecilik hizmetlerini üst sınıfa taşıyan deneyimli ekibi,  güleryüzlü personeli ve hastalara evindeymiş gibi hissettiren hizmetleri ile kaliteli sağlık hizmetlerinde farkındalığı artırmıştır.

Çok sayıda anlaşmalı kurum aracılığı ile yerli ve yabancı sigortalı hastalara, SGK anlaşması ile sosyal güvencesi olan hastalara, yaptığı ikili ve başarılı protokoller ile hem yerli her yabancı hastalar için dört dörtlük tedavi imkanları Egemed Hastaneleri tarafından en iyi şekilde sağlanmaktadır.

Egemed Hastaneleri sadece sunduğu sağlık hizmetleri ile değil, bebek dostu hastane olarak anne adayları için düzenlediği doğum öncesi ve sonrası eğitim hizmetleri, düzenlediği bilimsel konferanslar, koruyucu ve önleyici sağlık taramaları ile sadece bireysel sağlığa değil, toplum sağlığına da verdiği önemi kanıtlamıştır.

Kurumsal yapısı her geçen gün güçlenen, sağlık alanında yaptığı yatırımlar ile sadece bugün değil gelecekte de dört dörtlük ve kalıcı hizmet vermeyi amaç edinen Egemed Hastaneleri Kuşadası , Didim ve Söke başta olmak üzere tüm Aydın hatta Ege Bölgesinde sağlığınızın nabzını tutmaya devam ediyor ve edecek.
Vizyonumuz


Türkiye’de özel hastanecilik kavramını “kişiye özel hastanecilik” ile değiştirmeye hazırlanıyoruz.Dört dörtlük hizmetleri ile kişiye özel hastanecilik konseptini yaratan hastane olmak için çalışıyoruz.  Bölgenin en iyi hastanesi olma hedefi ile çıktığımız yolu, bölgenin en iyi zincir hastaneler gurubu olma hedefi ile değiştirerek yolumuza devam ediyoruz.

  • Misyonumuz
Çağdaş teknoloji ve bilimsel çalışmaların ışığında güvenilir, nitelikli, hasta haklarına saygılı, etik değerlere bağlı, tüm sağlık hizmetlerinde hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutan sürekli kendini geliştiren, yenileyen ve bölgemizde tercih edilen bir sağlık kuruluşu olmaktır.
  • Vizyonumuz
Türkiye’de özel hastanecilik kavramını “kişiye özel hastanecilik” ile değiştirmeye hazırlanıyoruz. Dört dörtlük hizmetleri ile kişiye özel hastanecilik konseptini yaratan hastane olmak için çalışıyoruz. Bölgenin en iyi hastanesi olma hedefi ile çıktığımız yolu, bölgenin en iyi zincir hastaneler gurubu olma hedefi ile değiştirerek yolumuza devam ediyoruz.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları