Merkez Ofis Satış Danışmanı / Uzmanı

  • 15.02.2021
  • 200 - 500
  • 3976 Görüntüleme

İş Tanımı

21 yıllık ısıtma&soğutma sektöründe hizmet veren firmamızda , merkez ofisimizde satış danışmanı aranmaktadır. Firmamızın çalışma prensiplerine uyum sağlayabilecek, iş stratejisine katkıda bulunacak dinamik, sorumluluk almaya istekli, Ümraniye Merkez ofisimizin showroom’un da çalışacak Klima Satış Danışmanı alınacaktır. Firmanın belirlediği pazarlama ve ticaret ilkeleri doğrultusunda Bireysel ve Merkezi Klima Sistemleri için ofise gelen müşterilere teklif hazırlamak, klima satış ve tanıtımını yapmak, belirlenen satış hedeflerini tutturmak, telefonla bilgi almak isteyen müşterilere bilgi vermek, yaptığı satışı servis ile koordine etmek ve ofis düzenine uyum sağlamak.
 

Aranan Nitelikler

*Tercihen klima sektöründe tecrübeli,
*Sıcak satış konusunda deneyimli , ( telefonla ve yüz yüze )
*Müşteri ilişkileri kuvvetli ve ikna kabiliyeti yüksek ,Diksiyonu düzgün & giyimine özen gösteren ,
*Gelişime açık ve çözüm odaklı,
*Stres ile mücadeleye hakim,
*Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
*Ümraniyeye ulaşım sorunu olmayan veya çevresinde ikamet eden,

Maaş + yol + yemek + ssk + prim esaslı çalışmaktayız.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

İstanbul Anadolu Yakası - Sancaktepe
Bugün
FENIX İNSAN KAYNAKLARI EĞİTİM VE DANIŞMANLIK
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, İzmir, Adana, Kayseri
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, İzmir, Bursa, Mersin(İçel), Adana, Antalya, Edirne, Kocaeli
Son 1 Hafta
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, İzmir, Edirne, Bursa, Mersin(İçel), Adana, Antalya, Kocaeli
Son 1 Hafta
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası - Arnavutköy, İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
KEMAL TEPRETOĞULLARI OTOMOTİV SAN VE TİC A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara - Çankaya, Ankara - Çankaya
Son 1 Hafta
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Ay
Viya Citizenship Services
İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Anadolu Yakası - Ümraniye
Son 1 Ay
KEMAL TEPRETOĞULLARI OTOMOTİV SAN VE TİC A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

ATILIM TEK ISITMA SOĞUTMA KLİMA SİSTEMLERİ

2000 yılında İstanbul’da faaliyetlerine başlayan Atılım-Tek, iklimlendirme sistemleri alanının hizmet vermektedir. Toplu konut projelerinde klima borulama, VRF klima sistemleri, havalandırma sistemleri, ısı geri kazanım sistemleri gibi proje ve taahüt işlerinin yanısıra, klima satış, bakım montaj işleri de yapmaktadır.İstanbul’un bir çok büyük projelerinde etkin rol alan kuruluşumuz, iş prensibi ve tecrübesi ile adından bahsettirmektedir. İş ve işci güvenliği konusunda örnek davranışlarda bulunarak bu konuda gözardı edilemeyecek derecede yatırımlara imza atmış bulunmaktayız.

İklimsa Yetkili servis ve bayiliği ile gücümüze güç katarak, müşteri odaklı ürün yelpazemizi genişletmiş bulunmaktayız. Aynı zamanda www.ikincielklimam.com web sitemiz ile Türkiye’de ikinci el klima sektörüne büyük katkı sunmaktayız.Kuruluşumuzdan günümüze kadar bir çok değerli müşteri portföyü oluşturup, istisnasız tüm müşterilerimiz ile dostluk ilişkisi içerisinde çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Büyük projelerde görev almak, disiplinli bir çalışmanın yanında yeterli insan kaynaklarına sahip olma becerisini de birlikte getirmektedir. Atılım-Tek olarak gerekli personeli firmamız çatısı altında düzenli hizmet içi eğitimlerine alarak, oryantasyonlardan geçirmek üzere kısa sürede Atılım-Tek kalitesinde çalışan, standart kurallara bağlı, iş bilinci gelişmiş ustalara dönüştürmekteyiz. Çalışanlarımızın mutluluğunun işlerine yansıdığını görmek, önceliklerimiz arasındadır.

DEĞERLERİMİZ 

Yenilikçi, gelişime açık, paydaşlarının ve müşterilerinin beklentilerini yüksek seviyede karşılayabilen, insana ve çevreye karşı duyarlı, dürüst, ilkeli güvenilir, çalışkan ve araştırıcı olmayı firma kültürü olarak benimseyen, iş ahlakına sahip, memnun müşteri kitlesi oluşturmuş güvenilir firma olabilmektir.Ar-ge çalışmalarına değer veren ve yatırımlar yapan, iklimlendirme sektörünün lider firması olma yolunda hedefler benimseyen kuruluşlar arasında Atılım-Tek sağlam adımlarla yürümektedir.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları