Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

Kampüs Bilgi İşlem Personeli
MEKTEBİM KOLEJİ
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası...
14.08.2020
Drama Öğretmeni
MEKTEBİM KOLEJİ
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası...
12.08.2020
Hemşire
MEKTEBİM KOLEJİ
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası...
22.07.2020
Fizik Öğretmeni
MEKTEBİM KOLEJİ
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası...
31.03.2020
Almanca Öğretmeni
MEKTEBİM KOLEJİ
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası...
31.03.2020
Firmanın Tüm İlanları

Microsoft Dynamics Crm Yazılım Uzmanı

İstanbul Avrupa Yakası
  • 12.12.2019
  • 0 - 50
  • 944 Görüntüleme
MEKTEBİM KOLEJİ Microsoft Dynamics Crm Yazılım Uzmanı İş İlanı

İş Tanımı

Eğitim alanında faaliyet gösteren kurumumuzun Genel Merkez - Avcılar lokasyonunda görev alacak"Microsoft Dynamics CRM Yazılım Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.

Aranan Nitelikler

Yenilikçi eğitim vizyonunu ve kalite anlayışını ülkenin dört bir yanına ulaştırabilmek amacıyla yola çıkan Mektebim Okulları; Her öğrencisinin farklı ilgi ve ihtiyaçları olduğunu göz önüne alarak oluşturduğu ders içerikleri ve eğitim modelleriyle çocukların zihinsel, bedensel, ruhsal ve sosyal gelişimlerini esas almaktadır. 30 bine yakın öğrencisi ile ülke genelinde İlkokul, Ortaokul, Fen Lisesi, Anadolu Lisesi ve Anadolu Sağlık Meslek Liselerinde uzman akademik ve idari kadrosuyla eğitim öğretim faaliyetlerini sürdürmektedir.


- Üniversitelerin tercihen bilgisayar mühendisliği bölümlerinden mezun,
- Microsoft Dynamics CRM geliştirme konusunda en az 5 yıl tecrübeli,
- Microsoft Dynamics CRM üzerinde Plugin, Workflow, Business Role, Business Flow, Dashboard geliştirmiş
- C#, CSS, Bootstrap, AJAX, javascript ile proje geliştirmiş,
- Entity Framework, Visual Studio 2017, TFS, XRM toolbox tool larına hakim,
- Tercihen MCSA: Microsoft Dynamics 365 sertifikasına sahip, Windows Servisleri, Web Servisler (SOAP ve REST) konusunda tecrübeli,
- IIS kullanımı konusunda tecrübeli,
- Nesneye dayalı tasarım ve katmanlı mimariye hakim,
- İlişkisel veri tabanı MS SQL kullanmış,
- SQL/TSQL dillerinde query, stored procedure, job, view, trigger, function, keys, index geliştirmiş,
- Agile/Scrum methodolojisi ile geliştirme yapmış (Scrum, sprint, backlog hakkında bilgi sahibi),
- Takım çalışmasına uygun, analitik düşünce yapısına sahip, sorumluluk sahibi, proaktif ve sonuç odaklı yaklaşımla çalıştığı işleri baştan sona takip edebilecek,
- Gerektiğinde yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek,
- Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az iki yıl tecilli,
- Tercihen İstanbul - Avrupa yakasında ikamet eden adaylar

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

MEKTEBİM KOLEJİ

-2011 yılında 150 öğrencimiz ile İstanbul’da temellerini attığımız ve bugün 14 ilde 38 kampüsümüz ile Okul Öncesi, İlkokul, Ortaokul, Anadolu Lisesi, Fen Lisesi, Mesleki ve Teknik Anadolu Liselerinde eğitim öğretim faaliyetlerine devam eden kurumumuz Türk eğitim sektörünün en önemli markalarından biridir.

-Sağlık, eğitim, enerji, inşaat, gayrimenkul geliştirme, lojistik, tarım ve hayvancılık gibi sektörlerde yatırımları bulunan Sancak Group üyesi Mektebim Koleji, Türkiye’nin ve dünyanın en itibarlı eğitim kurumu olmayı hedeflemektedir.

-Mektebim Koleji olarak 1928 yılında Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu Millet Mekteplerinden aldığımız adımız ile eğitimde kalite anlayışını, ülkemizin birçok noktasında ulaştırarak öğrencilerimize dünya standartlarında eğitim imkânı sunuyoruz.

-Ders içeriklerimizi ve eğitim modelimizi çocuklarımızın; bedensel, zihinsel, sosyal ve ruhsal gelişimlerini ön planda tutarak oluşturuyor, yabancı dil eğitimimizle öğrencilerimize dünya vatandaşı olma imkânı sağlıyoruz.

-“Bütünsel Eğitim Modeli” ile araştıran, proje üreten, takım çalışmasına yatkın, lider karakterli ve en az bir yabancı dili çok iyi konuşabilen öğrenciler yetiştirerek okul öncesinde “Dünya Benim Oyun Alanım”, ilkokulda “Dünya Benim Keşif Alanım”, ortaokulda “Dünya Benim Proje Alanım” ve lisede de “Dünya Benim Yaşam Alanım” mottolarıyla eğitim öğretim faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

-Her öğrencimizin değerli ve öncelikli olduğunu, farklı ilgi ve ihtiyaçları olduğunu biliyor, çocuklarımızı ve gençlerimizi teknoloji okuryazarı, girişimci, sosyal anlamda gelişmiş, etkili yetişkinler olarak yarınlara hazırlıyoruz.

-Ulusal ve uluslararası akademik disiplinlerden faydalanarak oluşturduğumuz ders içerikleri ve eğitim modellerimizle geleceği inşa edecek, yepyeni bakış açılarıyla yaşadıkları ülkeyi ve dünyayı güzelleştirecek, yenilikçi fikir ve buluşlarıyla insanlığa katkı sağlayacak bireyler yetiştiriyoruz.

-Mektebim Koleji olarak çıktığımız bu yolda emin adımlarla yürümeye devam edecek, aydınlık bir geleceğe yeni nesilleri hazırlamanın heyecanını hiçbir zaman kaybetmeyeceğiz.

Vizyonumuz;

  • Üretken ve yenilikçi nesilleri yetiştirmek amacıyla, tüm paydaşlarıyla iş birliği yaparak ülkenin ve dünyanın geleceğine değer katan, lider, yenilikçi ve vatansever bir eğitim kurumu olmak.

Misyonumuz;

  • Toplumsal ve küresel sorumluluk bilincine sahip, yaşadığı dünyaya değer katabilecek, yenilikçi, bilgiler arasında transfer yapabilen öğrenciler yetiştiren, ihtiyaçlara uygun çözümler üreten, proaktif, tüm paydaşlarıyla uyumlu ve iş birliğine dayalı ilişkiler geliştiren, ulaşılabilir bir eğitim kurumu olmak.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları