Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Mikro Logo Netsis Ticari Yazılım Uzmanları

  • 24.10.2020
  • 0 - 50
  • 706 Görüntüleme

İş Tanımı

Sektördeki tecrübesini 2012 yılı itibariyle kurumsallaştırarak Başarı Sistem adı altında devam ettiren firmamız; kurumsal alanda teknoloji ve bilişim hizmetleri danışmanlığı, her türlü teknolojik ürün satış, servis ve desteği vermektedir. Ticari Yazılım alanında Türkiye'nin önde markalarından MİKRO Yazılım'ın Çözüm ortağı olan firmamız bünyesinde bulundurduğu yazılım birimi ile Prosis markası adı altında müşteriye özel çözümler de üretmektedir. Bu bağlamda sürdürülebilir gelişim ve büyüme odaklı profilimizin temel taşları arasında birinci sırada anlaşmalı servis hizmetleri gelmektedir. Firmamız MICROSOFT, HP, DELL, IBM, LENOVO, MİKRO, ESET, WİNCOR-NİXDORF, HUGİN gibi birçok markanın yetkili satış/servis/destek ve çözüm merkezi olmuştur. Büyüyen ve kurumsallaşan teknik ekibimizde aşağıdaki özelliklere sahip yeni takım arkadaşları aramaktayız.

Aranan Nitelikler

Üniversite ve yüksek okulların ilgili bölümlerinden mezun Ticari Yazılım kullanım ve desteği konusunda en az 2 yıl deneyimi olan Tercihen Mikro , Logo, Netsis, Eta vb. Ticari Yazılımların eğitimini almış ya da desteğini vermiş olan MS Office programlarını aktif kullanabilen Teknik destek verme, proje yönetimi ve müşteri yönetimi süreçlerine hakim, Müşterinin ihtiyacını analiz edip, en uygun çözümü sunabilecek ve proje kurumları aşamasında da görev alacak Müşterilerden gelecek Mikro Yazılım ürünleri ile ilgili sorunları çözebilecek, İnisiyatif kullanabilen, stres yönetiminde başarılı ve sorumluluk sahibi Analitik düşünüp, iyi iletişim kurabilen ve teknik dokümantasyon hazırlayabilen Gerektiğinde esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek ve şehir dışı seyahat engeli olmayan Yeni konuları, teknolojileri ve çözümleri araştırmaya ve öğrenmeye istekli

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Kmk Bilgi Teknolojileri A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası - Maltepe, İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Jengal Yazılım
İstanbul Anadolu Yakası - Üsküdar
Bugün
Konya, Türkiye
Bugün
İstanbul Anadolu Yakası - Kadıköy
Son 1 Hafta
POLDY YAZILIM A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası - Kadıköy
Son 1 Hafta
FONVETON YAZILIM VE AJANS HİZMETLERİ
İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Anadolu Yakası - Kartal
Son 1 Hafta
MİKROSARAY MİKROBİLGİSAYAR PAZ.VE TİC.A.Ş
İstanbul Avrupa Yakası - Kağıthane, İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
CPV ENDÜSTRİYEL PROJE ENERJİ BİLGİ TEKNOLOJİLERİ SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, Bursa
Son 1 Hafta
İstanbul Anadolu Yakası
26.10.2020
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara - Çankaya, Ankara
07.10.2020
BENZER TÜM İLANLAR

BAŞARI SİSTEM DANIŞMANLIK

-Sektördeki tecrübesini 2012 yılı itibariyle kurumsallaştırarak BAŞARI SİSTEM DANIŞMANLIK adı altında devam ettiren firmamız; kurumsal alanda teknoloji ve bilişim hizmetleri danışmanlığı, her türlü teknolojik ürün satış, servis ve desteği vermektedir. Bu bağlamda sürdürülebilir gelişim ve büyüme odaklı profilimizin temel taşları arasında birinci sırada anlaşmalı servis hizmetleri gelmektedir. Firma, kurum ve kuruluşların bilişim ve teknoloji alanındaki bütün taleplerine tek bir muhatap olarak cevap verme ve bu sektörde hizmetle var olma isteğimiz bizi bu alanda rakipsiz kılan en önemli özelliğimizdir.

-Sektöre adım attığı ilk günden beri sürekli olarak güçlü marka ve çözüm ortaklarıyla iş yapmakta olan firmamız bugün MICROSOFT, HP, DELL, IBM, LENOVO, MİKRO, ESET, WİNCOR-NİXDORF, HUGİN gibi birçok markanın yetkili satış/servis/destek ve çözüm merkezi olmuştur. Yine teknoloji toptancılığı konusunda faaliyet gösteren büyük distribütörlerin tümüyle cari anlamda anlaşması ve bayiliği bulunan firmamızın rekabetçi piyasa şartları ve uygun fiyatlı ürünlerin müşterilerine arzı konusunda rakipsiz olarak hizmet vermektedir.

-BAŞARI SİSTEM DANIŞMANLIK olarak biz sektörde katma değerli bir fark yaratmak ve siz müşterilerimizin sorunlarını en kısa sürede, hizmet kalitesini en üst seviyede tutarak çözmek ve bütün taleplerinize en uygun cevabı verebilmek için sürekli olarak profesyonel anlamda yanınızda olacağız.

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları