Montaj Sorumlusu

İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Avrupa Yakası Avcılar
  • 18.09.2020
  • 0 - 50
  • 890 Görüntüleme

İş Tanımı

Makine sektöründe faaliyet göstren firmamızın montaj bölümünde görevlendirilmek üzere  Montaj Ustaları ve yetiştirilmek üzere Montaj elemanları aranmaktadır.

Montaj Sorumlusu Görev tanımı 

- Fabrika Müdürünün belirlemiş olduğu üretim programına göre üretimin eksiksiz ve en üst seviye kalitede üretimini sağlamak,

- Montaj bölümünde oluşan hata ve arızaları fabrika müdürüne bildirerek verilecek talimatlara göre düzeltmeleri yapmak/yaptırmak,

- Bölümü ile ilgili tüm evrak işlemlerini yapmak ve raporlamaları gerçekleştirmek,

- Montaj bölümünün tertip, düzeninden sorumlu olmak

- Emrindeki ekibi organize etmek,motivasyonu yüksek tutmak,montaj süreçlerini yönetmek.

Aranan Nitelikler

- Kişisel motivasyona ve iş disiplinine sahip

- Makine sektöründe  En Az 5 ( beş ) yıl üretim tecrübeli
,

- Dinamik,Titiz,detaylara önem veren ,

- Tercihen erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak ,

- Avcılar civarında ikamet eden adaylar tercih sebebidir.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

DEMİRÖREN MEDYA
İstanbul Avrupa Yakası - Bağcılar
Bugün
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

Yiğitsan Kompresör AŞ.

Basınçlı hava sistemleri ve ürünlerinde dünya standartlarında üretim,çeşitlilik ve hizmet kalitesiyle tanınan Yiğitsan Kompresör, 1978 yılından beri ülkemizin bu alandaki lider firmalarından biridir. Yiğitsan’ın hava kompresörü sektöründe saygın ve güvenilir bir firma olmasının başlıca nedeni; yüksek mühendislik bilgisi gerektiren bu alanda, uzmanlık, ileri teknoloji ve tecrübeyi aynı çatı altında sunabilmesidir.

Yiğitsan’ı kompresör alanında ayrıcalıklı kılan bir diğer neden ise, farklı sektörlerdeki firmaların kendine özgü performans ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılamak üzere geniş bir ürün yelpazesi sunmasıdır. Büyük sanayi kuruluşlarından, orta ve küçük ölçekli işletmelere ve atölyelere kadar pek çok firmanın tercihi olan Yiğitsan, müşterilerinin gereksinimlerine odaklanarak onlar için en verimli ve ekonomik çözümleri sağlamaktır.

İleriyi gören bakış açısı, müşteri memnuniyeti için çalışan uzman kadrosuyla Yiğitsan, müşterilerinin artan ihtiyaçlarını göz önüne alarak vizyonunu çağa uygun bir biçime getirmiştir. Pistonlu ve vidalı hava kompresörleri ile hava kurutucu ve aksesuarlarında gerek ürün gerek hizmet seçeneklerini genişletmiştir. Uluslar arası kalite standartlarına sahip satış ve servis ağı, Avcılar’daki fabrikası yönetimiyle ve donanımlı servis merkezleri aracılığıyla bugün Türkiye’nin yedi değişik bölgesine yayılmış durumdadır. Firmamız Türkiye’nin ardından Dünya yada açılmış, 104 ülkeye ihracatıyla kompresördeki gücünü uluslararası arenaya taşımıştır.

Yiğitsan işinde profesyonel kadrosu, yaygın servis ağı, bol yedek parça ve müşterilerinin her an yardımına koşabilmek için kurduğu 7/24 acil hattıyla müşterilerini hem satış öncesi hemde satış sonrası hizmetlerle desteklemektedir.

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları