Muğla Yatılı Ev Yardımcısı Arıyorum

Muğla
  • 5.01.2023
  • Yönlendirmeli İlan
  • 875 Görüntüleme
enuygunbakıcı Muğla Yatılı Ev Yardımcısı Arıyorum İş İlanı

İş Tanımı

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ailemiz için Muğla - Bodrum ilçesinde Ev Yardımcısı pozisyonunda bakıcı arayışımız bulunmaktadır.


Bodrum torba mahallesinde ki 2 katlı evimizde ben ve eşim birlikte yaşıyoruz , 80 li yaşlardayız. Eşim şuan bodrum da yaşıyor ben kışın istanbul da yazın bodrum da oluyorum. Gelen kişi bodrum da başlayacak evin yemek , temizlik , ütüsü ile ilgilenecek. Türkçesi düzgün bir aday olmalı. Karı koca yazın bodrumda oluyoruz. Yazın torunlarım ve çocuklarım yanımıza geliyorlar. Haftada 1 gün izin maaş 10. 000 tl vereceğim.

Aranan Nitelikler

Pozisyon Bilgileri

İl/İlçe: Muğla - Bodrum
Pozisyon: Ev Yardımcısı
Çalışma Şekli: Yatılı
Ücret: 10000 TL Aylık
ENDOSTEL İNSAN KAYNAKLARI DANIŞMANLIK A.Ş. Türkiye İş Kurumu nun 1150 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Muğla
Son 1 Ay
Muğla
4.01.2023
Muğla
4.01.2023
Muğla
4.01.2023
Happy İnsan Kaynakları
Türkiye
24.10.2022
BODRUM SINAV KURS
Muğla - Bodrum
Dün
HOTRAIN Otel ve Restoran Eğitimleri
İstanbul Anadolu Yakası, Türkiye
Dün
Şirket Bilgileri Gizli
Türkiye
Son 1 Hafta
Şirket Bilgileri Gizli
Muğla - Bodrum
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

enuygunbakıcı

enuygunbakici.com Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ.' ye ait bir markadır. Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık A.Ş. olarak 2012 yılında kurulan İstreisen Turizm Tic. Ltd. Şti. iştiraki olarak faaliyete başlamış bir İnsan Kaynakları Danışmanlık firmasıyız ve İŞKUR 1150 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermekteyiz. Kurulduğumuz günden itibaren hem bir çok işveren gerçek ve tüzel kişiye, hem de bir çok iş arayan bireye danışmanlık hizmeti verdik, vermeye devam ediyoruz. Ağırlıklı olarak ev hizmetleri sektörü üzerine yoğunlaşan firmamız, gelen taleplere göre farklı sektör ve pozisyonlar için de talepleri karşılayabilmektedir. 
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları