Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

Mağaza Satış Temsilcisi
Altunbaş Sanayi A.Ş.
Ankara
04.01.2021
Müşteri Temsilcisi ve Sevkiyat Personeli
Altunbaş Sanayi A.Ş.
Ankara
04.01.2021
Firmanın Tüm İlanları

MUHASEBE ELEMANI

Ankara
  • 22.01.2021
  • 200 - 500
  • 2711 Görüntüleme

İş Tanımı

-GENEL MUHASEBE EVRAK KAYIT SÜRECİNE VE TEK DÜZEN HESAP PLANINA HAKİM,
-TEDARİKÇİ VE MÜŞTERİ FATURALARININ MUHASEBE İLKELERİNE UYGUN OLARAK SİSTEMSEL GİRİŞLERİNİN YAPILMASI,
-GÜNLÜK KASA, BANKA HAREKETLERİNİN KAYDEDİLMESİ VE KONTROLÜ,
-CARİ HESAPLARIN KONTROLÜ VE MUTABAKATLARININ SAĞLANMASI,
-BA-BS MUTABAKATLARININ YAPILMASI,
-MUHASEBE KAYITLARININ İŞLEYİŞİ VE MUHASEBE KAYITLARI İLE UYUMSUZLUKLARIN GİDERİLMESİ KONUSUNDA DESTEK OLMAK,
-İLGİLİ MUHASEBE FİŞLERİNİ DOSYALAMAK VE ARŞİVLEMEK,

Aranan Nitelikler

-EN AZ TİCARET MESLEK LİSESİ VEYA MESLEK YÜKSEK OKULLARININ İLGİLİ BÖLÜMLERİNDEN MEZUN,
-MUHASEBE KAYITLARI KONUSUNDA EN AZ 2 YIL TECRÜBELİ,
-ETKİN VE ETKİLİ İLTEŞİM KURABİLEN,
-TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN,
-İYİ DERCEDE MS OFFICE UYGULAMALARINA HAKİM,
-LOGO TIGER MUHASEBE PROGRAMINI KULLANABİLEN,
-SERİ VERİ GİRİŞİ YAPABİLEN, DİKKATLİ, DİSİPLİNLİ,
-AKTİF ARAÇ KULLANABİLEN,

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

ŞEKERCİLER GIDA TİCARET LTD.ŞTİ.
Ankara
Bugün
ŞEKERCİLER GIDA TİCARET LTD.ŞTİ.
Ankara
Bugün
Keçiören Sınav Koleji
Ankara - Keçiören
Bugün
Bilfen Eğitim Kurumları A.Ş
Ankara
Bugün
ÖZPOR YALITIM AMBALAJ İNŞAAT TUR. YAT. SAN. TİC. A.Ş.
Ankara
Bugün
ÖZ-ESER İNŞ.TAAH.VE TİC.LTD.ŞTİ
Ankara
Son 1 Hafta
Şirket Bilgileri Gizli
Ankara
Son 1 Hafta
Happy İnsan Kaynakları
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara
Son 1 Hafta
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası, Ankara, Konya
Son 1 Hafta
Kürk İnşaat Turizm San.ve Tic.Ltd.Şti.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, Diyarbakır, Irak
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

Altunbaş Sanayi A.Ş.

Altunbaş Dış Tic. San. A.Ş.

-2010 yılında, Ankara’da kurulan, kara avı, balık avı, kamp – outdoor ve taktikal malzemelerin yurt içi pazarlamasını yapan bir şirkettir.

-Müşteri odaklı çalışma anlayışını temel prensip kabul eden Altunbaş, kendisini her zaman müşterilerinin yerine koyarak ticaretin genel kurallarından asla taviz vermemektedir. Altunbaş, 50 çalışanı, 16 kişilik pazarlama kadrosu ve bünyesinde bulunan araç filosu ile bayilerine hızlı ve güvenli bir hizmet vermektedir.

-Sektöründe her zaman olduğu gibi yenilikçi ve öncü olan Altunbaş, 2017 yılında yenilemiş olduğu, Ankara Tandoğan’da bulunan Genel Merkez ve Showroom, İstanbul İstoç’ta yer alan İstanbul Showroom ve Ankara Gersan sanayi sitesinde 4000 m² kapalı alana sahip sevkiyat merkezi ile siz değerli müşterilerine hizmete devam etmektedir.

-Av, Doğa ve Kamp malzemelerinde, her zaman alanında en iyiler ile çalışan Altunbaş, Dünyaca ünlü 30’un üzerinde markanın tek yetkili firma olarak, Türkiye ve bölge resmi temsilciliğini yürütmektedir. Altunbaş, 2017 yılı itibariyle ürün yelpazesinde farklı gruplarda toplamda 10.000’in üzerinde ürün çeşidi bulundurmaktadır.

-2010 Yılında Tandoğan/ANKARA adresinde Av Malzemeleri ve Av Fişeği toptan satış ve pazarlama olarak ticari faaliyetine başlamıştır. Kardeş firması olan Turaç Dış Ticaret LTD. ŞTİ. bünyesinde bulunan 30’un üzerindeki markanın Türkiye ve bölge temsilciliğini yürütme görevini üstlenmiştir.

-Aynı yıl içerisinde Alman RUAG grup ile yaptığı anlaşma ile Dünya’nın en iyi mühimmat markalarından olan ROTTWEIL, GECO ve RWS markalarını ürün çeşidine katmış ve grubun bölgesel ortağı olmuştur.

-2011 yılında Trap Skeet sektörünün Dünya Devi Fransız LAPORTE ve Fransız CYBERGUN, Japon YO-ZURI ve İngiliz GUNPOWER markalarını ithal ederek ürün çeşidini genişletmiştir. VULCAN markası ile konfeti üretimine başlanmıştır.

-2012 yılında Dünya’nın en büyük Airsoft ve Havalı markası olan Alman UMAREX ve WALTHER grubu, Kore EVANIX ve İngiliz SMK markalarının temsilciliklerini alarak havalı tüfek ve tabanca grubunda Türkiye’nin 1 numaralı pazarlama firması olmuştur.

-2013 yılında Danimarka’nın ünlü Av ve Outdoor giyim markası DEER HUNTER markası temsilciliği alınarak av outdoor tekstilinde de söz sahibi olunmuştur

-Pazarlama departmanında yeniliğe gitmiş, saha kadrosunu 6 kişiye, merkez kadrosunu 21’e çıkarmış, toplam 16 kişilik pazarlama ekibi ile sektöründe bir numara olduğunu göstermiştir.

-Altunbaş ailesi bugünlere gelmesine maddi manevi katkısı olan tüm dostlarına teşekkürü bir borç bilir. Her zaman daha iyisini sunmayı hedefleyen firmamız siz değerli müşterilerimizin tüm eleştirilerine her zaman açık olduğunu ve size hizmetle kıvanç duyduğunu bildirir.

HEDEF VE İLKELER;

  •  “Müşteri odaklılık’’

-Müşterilerimizin memnuniyetini, istek ve beklentilerini her şeyin üzerinde tutar, onların eleştiri ve önerilerinden daima istifade ederiz. Bu noktada Müşterilerimiz ile sağlıklı, emin ve uzun vadeli ilişkiler kurabilmek adına nezaket kuralları çerçevesinde profesyonel ve adil olmak en çok önem verdiğimiz prensiplerimiz arasındadır. 

Vizyonumuz:

  • Bölgesel ve global çapta iş hacmimizi genişleterek sektöre katkı sağlamak bunun yanı sıra sürdürülebilir büyümeyi ön planda tutan plan ve projelerimizi hayata geçirmektir.

Misyonumuz:

  • Çalışmalarımızda mükemmeliyetçi ve proaktif bir yaklaşımla rekabet gücü ile tercih edilen, kaliteli ve güvenilir ürünler pazarlamak ve en önemlisi her zaman, gücünü aldığı ve kutsal addettiği bu topraklara gerek yatırım gerekse iş istihdamı tanzim ederek güç katmak varoluşumuzun mihenk taşıdır.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları