MUHASEBE ŞEFİ

İstanbul Avrupa Yakası
  • 27.05.2020
  • 100 - 200
  • 1510 Görüntüleme

İş Tanımı

- Muhasebe ile ilgili evrak ve belgeleri günlük kontrol ederek,ilgili yerlere dosyalanmasını sağlamak,
- Alış faturası kayıtları,sigorta poliçe kayıtları,şirketlerarası virman faturaları hesaplamaları, ithalat maliyeti hesaplamalarını yaparak, muhasebe kayıtlarını gerçekleştirmek,
- Sorumlu olduğu alandaki tüm beyanname ve  resmi işlemlerin gerçekleştirilmesini sağlamak,
- Kanuni defterlerin yasalar uyarınca tutulmasını ve muhafaza edilmesini (e-defter) sağlamak,
- E-fatura,e-irsaliye,e-arşiv,e-defter süreçlerini kontrol etmek,
- Aylık mizan kontrollerini gerçekleştirmek,
- Dönem sonu işlemlerini yapmak,
- Teşvik KDV iadesi ile tam ve kısmi KDV iadeleri listelerini hazırlayarak almak.

Aranan Nitelikler

-  Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
-  Tek düzen hesap planına vakıf,
-  Mesleki güncel mevzuata hakim,
-  İyi derecede MS Office programlarını kullanabilen,
-  Tercihen SMMM staj sınavını kazanmış veya idealinde SMMM olma düşüncesi yatan,
-  Tercihen yatırım teşvik mevzuatına hakim,
-  Tercihen Nebim V3 program bilgisine sahip,
-  Alanında yenilikleri takip eden,öğrenmeye açık,
-  Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, güler yüzlü,
-  Takım çalışmasına yatkın,
-  Zamanı etkin kullanabilen.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
NİZİPLİOĞLU TURİZM - THE CRATON OTEL
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Dün
MERCAN HOBİ ve EĞİTİM MALZ.OYUNCAK İTH.İHRC.SAN.ve TİC. LTD.ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
CEBİR TEKSTİL VE KUYUMCULUK SAN. DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası - Bağcılar
Bugün
AS/NEXIA TÜRKİYE-AS BAĞIMSIZ DENETİM VE YMM A.Ş.-AS CPA & AUDITING CO.
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
ALMET ALÜMİNYUM PROFİL SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
ALCAS METAL SANAYİ A.Ş
İstanbul Avrupa Yakası - Büyükçekmece
Son 1 Ay
BENDAŞ RULMAN SAN İTH VE PAZ LTD ŞTİ
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
ÖZCEYTUR TURZ.İNŞ.TAAH.GIDA TEMZ.LTD.ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Avrupa Yakası - Esenyurt
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

INTER DEKOR

INTERDEKOR  FİRMASI PROFİLİ

İNTERDEKOR firması 1961 yılında Türkiye'de kurulmuş ve 1983 yılından bu yana hizmet verdiği dekorasyon sektöründe , dünya piyasasında söz sahibi olmuş markaların Türkiye distribütörlüğünü yaparak kullanıcıların beğenisine sunmak tadır.
İthal etmiş olduğu ürünler ile dekorasyon sektöründe lider konumda hizmet veren İNTERDEKOR , ürün kalitesinde her zaman en üst seviyeyi gözeten anlayış, satış öncesi araştırma, satış ve satış sonrası hizmetlerdeki titizlik ile  her zaman yeniliklerin peşinde olmayı benimsemiş ve bu sayede hem sektör tarafindan hem de rakipleri tarafindan takip edilir, örnek alınır bir konuma gelmiştir.
Özellikle dekorasyon temsilciliklerinde ARPA – DUROPAL – HOMAPAL- MELATONE - MERINO - SONAE – markaları ile Laminat departmanı ; HPL Laminat - Metal Laminat - Ahşap Laminat- Kompakt Laminat – Dış Cephe Kompakt Laminat ürünlerini çok geniş bir yelpazede sunarken, Sunta-Yeşil Sunta-B1 / E1Yangın Geciktirici Özellikte Sunta ve Suntalam malzemelerle de sektörde yerini almıştır.
Mobilya sektorune yönelik mobilya - yatak tutkalı ürünler de  SABA markası güvencesinde tüm imalatçıların kullanımına sunulmaktadır.
Farklı ürünler ile dekorasyon projelerinde yer alan İNTERDEKOR , tüm dünyayla aynı anda sunulan yeniliklerin ve özgün tasarımların sahibi CHIYODA NV Türkiye temsilcisi olarak, emprenye edilebilir dekor kağıtlarını ve finish folyolarını sunmaktadır.
Mobilya sektörüne 20 yılı aşkın süredir hizmet eden ve yüzey malzemeleri konusunda ciddi bir tecrubeye sahip olan İNTERDEKOR portföyündeki ürünlere yenilerini eklemeye devam etmekte ve  birikimini sektörün gelişimi için her zaman seferber etmeye hazır olduğunu, membran ve vakum preslerde kullanılan PVC folyoyu da müşterilerinin hizmetine sunarak göstermiştir.
İNTERDEKOR; bünyesine ve Türkiye'ye kazandırdığı bu markalarla gurur duyarken, kusursuz hizmet anlayışı,seçkin bayi ağı, geniş referans listesi ile tüm mimarlık, dekorasyon şirketleri ve inşaat grupları arasında saygınlığını korumaya devam etmektedir.

 

OPTİK  MEDİKAL FİRMA PROFİLİ

Türkiye'nin alanında en eski firmalarından olan OPTİK MEDİKAL yaklaşık 50 yıldır oftalmoloji ve optik piyasasında faaliyet göstermektedir. Dünyanın önde gelen oftalmoloji cihazları üreticilerinin Türkiye'deki tek mümessili olan OPTİK MEDİKAL, büyük sağlık yatırımlarında da Türkiye'nin tercih edilen firması olmanın gururunu yaşamaktadır.
Türkiye'nin tüm büyük sağlık yatırımlarında OPTİK MEDİKAL'in imzasını görmek mümkündür; Dünya Göz Hastaneleri, Acıbadem Hastaneleri, Bayındır Hastanesi, Amerikan Hastanesi, Alman Hastanesi, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi, İzmir Kent Hastanesi, Başkent Üniversitesi, Fatih Üniversitesi, Mersin Üniversitesi, Çukurova Üniversitesi, Göz Nurunu Koruma Vakfı'nın tüm hastaneleri gibi ülkemizin hemen hemen bütün saygın üniversite, kamu ve özel hastaneleri OPTİK MEDİKAL'in referans listesinde yer almaktadır.
Ayrıca dünyanın en son teknolojik gelişmelerini takip eden OPTİK MEDİKAL Avrupa ve A.B.D.'de kullanılan, göz klinikleri için geliştirilmiş CAO (Computer Aided Opthalmology – Bilgisayar Destekli Oftalmoloji; Imagenet, Optilink, i-base) programlarının da Türkiye'de pazarlamasını yapmaktadır.
OPTİK MEDİKAL tüm göz teşhis ve tedavi cihazlarında olduğu kadar göz cerrahi sarf malzeme ve cihazlarında da yaptığı büyük yatırım ve satış potansiyeliyle ve tüm Türkiye çapında oluşturduğu distribütör ve bayii ağıyla, bu alanda da Türkiye'nin lider kuruluşlarından biri olduğunu kanıtlamıştır.
Hekim ve kurumların ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda OPTİK MEDİKAL anahtar teslim göz klinikleri projelerine de imza atmaktadır. Talebe göre bir göz kliniğinin ihtiyacı olabilecek A'dan Z'ye tüm ihtiyaçları karşılayabilmekte, talebe göre customer oriented projeler gerçekleştirmektedir.
Son yıllarda sağlık alanında yapılan yenilikleri ve tüm teknolojik gelişmeleri hekimlere ve hastanelere en iyi şekilde ulaştırmayı prensip edinmiş olan OPTİK MEDİKAL firması yatırımcılara ve hekimlere geniş ödeme şeçenekleri, kredi ve finansal kiralama (Leasing) imkanları ve uzun vade seçenekleri ile de hizmet vermektedir.

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları