Muhasebe Sorumlusu

Ankara
  • 21.03.2021
  • 50 - 100
  • 1049 Görüntüleme

İş Tanımı

Ege İçecekler Grubu ; Fabrikalar, ofisler, çeşitli kurum ve kuruluşlar, hastaneler, okul kantinleri, kafeteryalar, metrolar ve diğer toplu yiyecek-içecek tüketilen mekânlarda, 7/24 sıcak ve soğuk içecekler & atıştırmalık hafif yiyecek ürünlerinin satış faaliyetleri yürütmektedir.

Coca-Cola İçecek, Georgia Coffee, Ülker ve Eti gibi seçkin markaların ürünlerini tüketicilerine ulaştıran otomatlar ile 7/24 kesintisiz hizmet vermektedir.

Ege İçecekler Grubu ; 2015 yılından bugüne kadar, kendini geliştirmeyi ilke edinmiş, hizmet verdiği sektörde yenilikçi ve farklı uygulamalarla daima bir adım önde olma hedefi ile en iyi hizmeti vermeyi taahhüt etmektedir.

Aranan Nitelikler

EGE İÇECEKLER GRUBU Ankara Genel Merkez  Kadrosunda değerlendirilmek üzere “Muhasebe Sorumlusu” alınacaktır.
Aranan Nitelikler:

 

·         Genel muhasebe işlemlerinde 5 yıl tecrübe sahibi,

·         Logo paket programını çok iyi derecede kullanabilen,

·         Zirve Programını bilen,

·         Üniversite Mezunu,

·        Aylık Beyanname, Bordro ve Bildirgeleri hazırlama konusunda tecrübeli,

·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

·        Yenimahalle/Turgut Özal Mahallesi lokasyonuna ulaşımı kolay olan,

İşini seven, güler yüzlü, ekip çalışmasına uyumlu.


Not: Logo Programını ve Aylık Beyannamelerin hazırlamasını çok iyi derecede bilmeyen kişilerin başvuruları dikkate alınmayacaktır.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Şirket Bilgileri Gizli
Ankara
Son 1 Ay
PG PARA ÖDEME HİZMETLERİ
Ankara - Çankaya, Ankara - Çankaya
Son 1 Hafta
BY ART DEKORASYON
Ankara
Son 1 Hafta
YURTTAŞLAR MOTORLU ARAÇLAR TİC. VE SAN LTD. ŞTİ.
Ankara, Ankara - Gölbaşı
Son 1 Ay
ENH MUHENDİSLİK LİMİTED ŞİRKETİ
Ankara, Ankara - Çankaya
Son 1 Ay
EPSİLON İNŞAAT A.Ş.
Ankara - Çankaya
Son 1 Ay
ŞEKERCİLER GIDA TİCARET LTD.ŞTİ.
Ankara
10.03.2021
Şirket Bilgileri Gizli
Ankara
22.02.2021
basel yapı sistemleri tic.ltd.şti.
Ankara, Ankara - Çankaya
19.02.2021
Bağdat Baharat
Ankara
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

AK-AY GIDA MÜH. İNŞ. TUR. PAZ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

-Yaklaşık 50 yıldır ticari hayatını sürdüren şirketimiz ilk faaliyetine 1972 yılında Akay Pazarlama olarak hizmet vermeye başlamıştır. İlk faaliyet gösterdiği bölge, aynı zamanda yönetim kurulu başkanı Kurtuluş Akay’ın memleketi de olan Van’da Anadolu Efes ürünleri ve PepsiCo ürünleri ile olmuştur. Bölgede tanınan ve sevilen işadamı memleketinde birçok ilki gerçekleştirmiş ve ciddi yatırımlar yaparak ticari faaliyetini devam ettirmiştir.

-Gelişen ve değişen ekonomik gelişmeleri yakından takip eden şirket zaman içinde cirosunu büyütmüş ve faaliyet alanlarını genişletmiştir. 1994 yılında konusunda dünyanın en prestijli markası olan Philip Morris ile iş ortaklığı yapmış ve Van’da tütün ürünleri satış ve dağıtımı yapmaya başlamıştır.

-2001 yılında Ak-Ay Gıda firmasını kurarak şirketin ticari hayatı limited şirket olarak devam etmektedir.

-Ankara, Akay Grup için başarılara imza atmak adına iyi bir fırsat oldu. Genel Merkezini Ankara’ya taşıyan şirket ilk turizm faaliyetine butik otel olan Rescate Otel ile Ankara'da başladı. Turizm alanında hizmet vermek hem  Akay Grup için hem de turizm sektörü için başarılı sonuçlar getirdi. Yüksek memnuniyet düzeyini yakalamak için hep en iyisini uyguladı. Bu alanda hizmet etmeye ileri ki yıllarda Van ve İstanbul’da da devam etmesi hedefine ulaştığının göstergesidir.

-Bölgesel büyümenin yanı sıra Türkiye’nin her yerinde ticari faaliyetlerini sürdürmek isteyen şirketin 3. Turizm yatırımı ise İstanbul Anadolu yakasında 2012 yılında Rescate Otel Asia olarak hizmete açtığı iş dünyasının kalbinde yer alan oteliyle olmuştur. Accor Grubu ile iş ortaklığı imzalayan şirket ismini 2018 yılında Mercure Otel Ümraniye olarak değiştirmiştir. İş dünyası için cazibe merkezi olan bölgede yoğun talep görmektedir.

-Distribütörlük faaliyetlerinde büyüme hedeflerine ise ara vermeden devam eden şirket 2018 yılında Karaman ve 2019 yılında Konya illerinin Philip Morris distribütörlüğü ile, memnuniyet odaklı çalışma prensibi ve güçlü ekibiyle kısa zamanda bölgenin takdirini toplamış yüksek memnuniyet düzeyine ulaşmıştır. 

Misyonumuz;
  • Bulunduğumuz sektörlerde örnek ve öncü şirket olmak.
Vizyonumuz;
  • Bulunduğumuz sektörlerde sürdürülebilir büyümeyi hedefleyerek, fark yaratan uygulamalarla satış ve hizmet kalitesini artırmak, müşteri memnuniyetini sürekli kılmak, çevreye duyarlı ve sorumluluklarının bilincinde olmak vizyonumuzdur.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları