Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

Maden Planlama Mühendisi
FERNAS İNŞAAT
Ankara
Dün
Sistem Destek Uzmanı
FERNAS İNŞAAT
Manisa
Son 1 Ay
Kalite Kontrol Sorumlusu
FERNAS İNŞAAT
Çorum, Amasya
Son 1 Ay
Bayi Yöneticisi
FERNAS İNŞAAT
Diyarbakır, Elazığ...
Son 1 Ay
Bayi Yöneticisi
FERNAS İNŞAAT
Adana, Mersin(İçel)
Son 1 Ay
Firmanın Tüm İlanları

Muhasebe Uzmanı

Ankara
  • 23.02.2021
  • 100 - 200
  • 3948 Görüntüleme

İş Tanımı

Muhasebe Uzmanı

Aranan Nitelikler


Şirketimizin Ankara Merkez Ofisinde görevlendirilmek üzere; 

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
İnşaat sektöründe deneyimli,
En az 15 yıl mesleki tecrübesi olan,
Logo Tiger programını iyi derecede kullanmayı bilen,
Yasal mevzuata hakim,
Microsoft Ofis programlarını kullanabilen,
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Muhasebe Uzmanı aramaktayız.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Temat Gözlem İş Ortaklığı
Ankara - Çankaya
Son 1 Hafta
ÖZ ER-KA İnşaat
Ankara - Çankaya
Son 1 Ay
Altunbaş Sanayi A.Ş.
Ankara - Çankaya
Son 1 Ay
MEDİKAL İŞ TİCARET LTD. ŞTİ.
Ankara
15.03.2021
EKOVAR ÇEVRE GRUP GERİ DÖNÜŞÜM
Ankara
01.03.2021
DURMAZ YATIRIM İNŞAAT A.Ş.
Ankara
Bugün
ÖZ-ESER İNŞ.TAAH.VE TİC.LTD.ŞTİ
Ankara
Bugün
Happy İnsan Kaynakları
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara
Bugün
ENGİN GRUP
Ankara - Altındağ
Dün
EPSİLON İNŞAAT A.Ş.
Ankara
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

FERNAS İNŞAAT

-1982 yılında kurulan FERNAS, kurulduğu günden günümüze kadar Orta Doğu, Güney Asya, Türki Cumhuriyetleri ve Türkiye’de işler yapmıştır. Başlıca faaliyet alanları inşaat, enerji üretimi, şehir içi doğal gaz dağıtımı, sanayi, madencilik, gıda ve turizm olan Grubumuzun bu sektörlerde faaliyetleri büyüyerek devam etmektedir.

-Grubumuz ülkemizin stratejik öneme sahip ilk doğalgaz depolama tesisi yapımını üstlenmiş ve başarıyla tamamlamıştır. Başta endüstriyel tesisler, petrol ve gaz boru hatları, barajlar, sulama kanalları, karayolları, demiryolları, telekomünikasyon, altyapı ve üstyapı inşaatları olmak üzere pek çok inşaat projesi tamamlamıştır.

-Bünyesinde bulunan Hidroelektrik Üretim Santralleri, Rüzgar Enerji Santralleri ve Güneş Enerji Santrali ile 380 MW işletmede olmak üzere toplam 610 MW kurulu güç kapasitesi ile tamamı yenilenebilir kaynaklardan enerji üretimi yapmaktadır.

-Diyarbakır şehrinde doğal gaz dağıtım faaliyetlerini yürütmek için 2007 yılında Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu tarafından Diyarbakır il sınırları içerisinde bulunan konut, ticari işletmeler ve sanayi tesislerine doğal gaz dağıtımını yapmak üzere dağıtım sistemini kurma ve işletme yetkisi verilmiştir.

-Şirketler grubumuz sanayi yatırımlarına önem vermiş ve bu doğrultuda Aksaray, Ankara ve Batman illerinde toplamda 14 adet fabrika ve üretim tesisi yatırımı yapmıştır. Kurmuş olduğu bu fabrikalar ve üretim tesislerinde; alçı, alçı plaka, beton astarı, yapı kimyasalları ve araç fren sistemleri üretimi yapmaktadır.

-Fernas Grup Şirketlerinden biri olan FERNAS GIDA, grubumuzu gıda sektöründe temsil etmesi için kurulmuştur. Firma bu kapsamda meyve bahçeleri, meyve suyu fabrikası ve soğuk hava deposu yatırımları yapmıştır. Firma yaptığı bu yatırımlar sayesinde gıda ihracatı yapmaktadır.

-Şirketler grubumuz turizm sektöründe yatırımlar planlamış olup, bu doğrultuda ilk adım olarak Bodrum/Muğla'da hotel yatırımı gerçekleştirmiştir. Grubumuz turizm alanında büyümeyi hedeflemekte ve bu doğrultuda yatırım araştırmalarına devam etmektedir.

-Kaliteli hizmetlerini yurtiçinde ve yurtdışında devam ettiren grubumuz, faaliyet gösterdiği her sektörde maksimum verimlilik ve etkinlik ilkesi ile çalışarak içinde bulunduğu sektörlerde öncü şirketler arasındaki yerini daha da ileriye taşımayı hedeflemektedir.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları