Muhasebe Uzmanı

  • 09.06.2021
  • 0 - 50
  • 800 Görüntüleme

İş Tanımı

KARAYOLLARI BÖLGE MÜDÜRLÜKLERİNE MÜŞAVİRLİK VE KONTROLLÜK HİZMETİ VEREN İŞ ORTAKLIKLARIMIZA UZMAN MUHASEBE PERSONELİ.

Aranan Nitelikler

RESMİ MUHASEBE BİLGİSİ, MALİ MEVZUAT BİLGİSİ, SGK MEVZUAT BİLGİSİ, BORÇLAR KANUNU, İŞ KANUNU, KİŞİSEL VERİLERİ KORUMA KANUNU BİLGİLERİNE HAKİM, LOGO MUHASEBE VE BORDRO PROGRAMINI İYİ DERECE KULLANABİLEN PERSONEL (LOGO MUHASEBE PROGRAMI BİLGİSİNE SAHİP OLMAYAN PERSONEL BAŞVURULARI DEĞERLENDİRMEYE ALINMAYACAKTIR)

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Betamer Madencilik
Ankara
Son 1 Hafta
SERTKA İNŞAAT
Ankara - Çankaya
25.05.2021
Altunbaş Sanayi A.Ş.
Ankara - Çankaya
Son 1 Ay
NEWPARK OTEL
Ankara - Çankaya
11.05.2021
ASLAN YAPI VE TİCARET A.Ş.
Ankara
Dün
ENGİN GRUP
Ankara - Altındağ
Dün
EKA AKARYAKIT MADENCİLİK SAN VE TİC.LTD.ŞTİ
Ankara, Ankara - Çankaya
Son 1 Ay
basel yapı sistemleri tic.ltd.şti.
Ankara
Son 1 Ay
Rahmi Özmen İnşaat Akaryakıt Limited Şirketi
Ankara - Çankaya
Son 1 Ay
ESEM Yapı Sistemleri Mimarlık ve Lojistik Metal Sanayi Tic. Ltd. Şti.
Ankara
20.05.2021
BENZER TÜM İLANLAR

Temat Gözlem İş Ortaklığı

-Temat A.Ş. - Gözlem A.Ş. İş Ortaklığı Mühendislik ve Müşavirlik konusunda tecrübeli iki firmanın oluşturduğu ortak bir yapıdır. Temat-Gözlem İş Ortaklığı, Karayolları Sivas 16. Bölge Müdürlüğü Dahilindeki Yolların Kontrollük ve Müşavirlik Hizmetleri ile Karayolları Mersin 5. Bölge Müdürlüğü Kontrollük ve Müşavirlik Hizmetleri işlerini yürütmektedir. 

TEMAT;

-(Teknik, Ekonomik ve Mali Araştırmalar Ticaret A.Ş.) ulaşım sektöründe hizmet veren ve ilgili mühendislik yapı ve sistemlerinin planlama, tasarım ve koordinasyonu ile kontrollük - danışmanlık mühendislik hizmetlerinde uzmanlaşmış bağımsız bir mühendislik ve danışmanlık hizmetleri firmasıdır.

-Firma 30 Mayıs 1973’de bir Limited Şirket olarak kurulmuş; 11 Ocak 1988’de ticari yapısı sermaye artırımı ile Anonim Şirkete dönüştürülmüştür.TEMAT, Ankara Ticaret Odası’na (Sicil No: 26270-10-123) ve İnşaat Mühendisleri Odası’na (İTB Tescil No:06/10751) kayıtlıdır. Merkezi Ankara’dadır.

-Kurulduğu 1973 yılından bu yana ülkemizde, bir çoğu büyük ve çok özel mühendislik projeleri olan 50’den fazla proje gerçekleştirmiş olan TEMAT, Türkiye'nin önde gelen mühendislik  firmalarından biridir. Yol ve köprü mühendisliğinde, tasarım, danışmanlık ve yapım kontrolü işlerinde geniş deneyime sahiptir.

-TEMAT’ ın tasarım ve teknik danışmanlık hizmetlerini yaptığı Ankara İmrahor Viyadüğü ile yapım kontrolörlüğü ve danışmanlık hizmetlerini gerçekleştirdiği TAG Otoyolu Atatürk Viyadüğü (Tarsus - Adana - Toprakkale - Gaziantep Otoyolu) Projeleri, TMMOB İnşaat Mühendisleri Odasının “ 50. YILDA 50 ESER ” ödülüne sahiptir. TEMAT’ın

-Ankara’daki merkez ofisi iki teknik bölüm halinde organize olmuştur: 

  • Yol Proje Grubu
  • Yapı Proje Grubu

-Bu bölümler iki hizmet grubu tarafından desteklenmektedir:

  • Jeodezi Hizmetleri
  • Geoteknik Hizmetler

-Firma tarafından yürütülen Kontrollük - Danışmanlık Mühendislik Hizmetlerinde ise, genel yönetim merkez ofisten yapılmakta, kontrollük ve danışmanlık hizmetleri ise, işin yapıldığı yerde kurulan organizasyonlar tarafından yürütülmektedir. 

-TEMAT merkez ofisi, çok güçlü bir bilgisayar ve destek birimleri donanımına sahiptir. Çok yönlü ve yüksek kapasiteli hazır paket programların yanı sıra, firma tarafından hazırlanmış olan geniş bir yazılım olanağı mevcuttur. 

GÖZLEM;

-Gözlem Mühendislik sırasıyla Karayolları Genel Müdürlüğü’ne yol etüt proje mühendislik işleri, İller Bankası Genel Müdürlüğü’ne halihazır harita işleri, Köy Hizmetleri Genel Müdürlüğü’ne arazi toplulaştırma ve tarla içi geliştirme inşaatları işleri ile birlikte giderek, Belediyelere, İl Özel İdarelerine, Türkiye Elektrik Kurumu’na, DSİ’ye, Orman Genel Müdürlüğü’ne, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü’ne ve daha birçok kurum ve kuruluşa çeşitli mühendislik konularında işler yapar hale geldi.

-Şirket bugün, otuz kadar çeşitli dallarda çalışan mühendisiyle birlikte 150 kadar personel istihdam etmekte, gerek elektronik alet ve program donanımıyla, gerek bilgisayar donanımıyla ve gerekse de iş makineleri parkıyla yurt çapındaki faaliyetlerine başarıyla devam etmektedir. Sahasında haklı bir üne sahiptir.

Gururluyuz...
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları