Müşteri Eğitim ve Kalite Yöneticisi

 • 23.02.2023
 • 0 - 50
 • 1546 Görüntüleme
 FLO MAĞAZACILIK VE PAZARLAMA ANONİM ŞİRKETİ Müşteri Eğitim ve Kalite Yöneticisi İş İlanı

İş Tanımı

Biz Kimiz?

Burası FLO! Hayatına dokunduğumuz tüm paydaşlarımıza “Benim Geleceğim Burada’’ dedirtecek olan gelişimin daima peşinden gideriz. Bu gelişim fırsatlarından yararlanarak FLO’yu aidiyet duygumuzu besleyecek bir yaşam alanına dönüştürürüz. Bu yaşam alanını da hayatlarımızın ayrılmaz bir parçası olan teknoloji imkanlarından ayrı düşünmeyiz.

3 kıtada 20’den fazla ülkede faaliyet gösteren şirketimiz bünyesinde; FLO, In Street, Nine West, Lumberjack ve Reebok mağaza zincirlerinin yanı sıra, mağazalarımızda satışını gerçekleştirdiğimiz, toptan ve online satışını yaptığımız Kinetix, Polaris, Butigo, Dockers by Gerli, U.S. Polo ASSN, İnci, Lotto gibi her biri kendi alanında lider ayakkabı markalarımız bulunmaktadır. 680’ın üstünde mağazamızla, 14.000’in üzerindeki çalışanımızla hizmet vermekteyiz.  

FLO’da “Müşteri Eğitim ve Kalite Yöneticisi” hangi görevlerden sorumludur?

 • Sorumlu olduğu hizmet kanalların eğitim planlarını hazırlamak, eğitim ihtiyaç analizini yapmak, takip etmek ve eğitimleri zamanında tamamlamak,
 • Eğitim dokümantasyon ve içeriğinden sorumlu olmak, yeni nesil ihtiyaçlarına uygun sade, anlaşılır, yalın içerik hazırlamak,
 • Eğitim değerlendirme raporlarını hazırlamak ve geri bildirim vermek, değerlendirme sonuçlarına göre tazeleme eğitim ihtiyaçlarını belirlemek,
 • Eğitimlerin sağlanacağı iç ve dış kaynakları belirlemek, eğitim bütçesini oluşturmakKalite değerlendirme kriterlerini yapılandırmak, sistem kurgularını oluşturmak, düzenli raporlamak ve tüm operasyonları aynı kalibrasyon noktasına getirmek,
 • Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesinin artmasına yönelik geliştirmeler yapmak, ilgili projeleri yönetmek,Müşteri deneyimi, müşteri hizmetleri ve kanal deneyimi süreçlerini geliştirmek, ilgili iş birimleriyle koordine olarak iş geliştirme faaliyetlerinde aktif görev almak.ğlılığının artırılması için, verileri analiz ederek müşteri davranışlarını, iç görülerini ve gerçek ihtiyaçları tespit etmek.

Aranan Nitelikler

İş tanımının senin için uygun olduğunu düşünüyorsan ve;

 • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezunuysan,
 • Alanında en az 5 yıl deneyimliysen,
 • Tercihen iyi derecede İngilizce biliyorsan,
 • MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabiliyorsan,
 • Müşteri deneyimi, çağrı merkezi dinamiklerine hâkim, özellikle e-ticaret sektöründe deneyimliysen,
 • İletişim ve sunum becerisi güçlüysen,Planlama ve koordinasyon yeteneği kuvvetliysen,
 • Kalite değerlendirme, ölçme ve geliştirme tekniklerine hakimsen,
 • Müşteri operasyonlarındaki hizmet kalitesi ve memnuniyet seviyesini en üst seviyeye getirebiliyorum diyorsan başvurunu sabırsızlıkla bekliyoruz..

FLO’da işe alım süreci nasıl ilerler?

Başvuruda bulunan tüm adaylarımızı dil, din, ırk, cinsiyet ayrımı gözetmeden eşit görüyoruz. İlgili pozisyondan beklenen yetenekleri ölçümlemek adına test ve envanter uyguluyor, yetkinlikleri doğru belirleyebilmek adına yapılandırılmış mülakatlarla süreçlerimizi yürütüyoruz. Her adayımızı sürecin her aşamasında mutlaka bilgilendiriyoruz.

Özet Bilgiler

FLO MAĞAZACILIK VE PAZARLAMA ANONİM ŞİRKETİ Aydınlatma Metni

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili mevzuat ve yasal düzenlemelerden kaynaklanan faaliyetlerimiz çerçevesinde kişisel verilerinizin işlenmesi, saklanması ve aktarılması ile ilgili veri sahiplerini aydınlatmak amacıyla işbu Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni’ni......
Devamını Oku...

Benzer İlanlar

AYDOĞANLAR OTOMOTİV SAN. VE TİC.A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası - Zeytinburnu
Son 1 Hafta
FLO MAĞAZACILIK VE PAZARLAMA ANONİM ŞİRKETİ
İstanbul Avrupa Yakası - Bağcılar
23.02.2023
FLO MAĞAZACILIK VE PAZARLAMA ANONİM ŞİRKETİ
İstanbul Avrupa Yakası - Bağcılar
23.02.2023
FLO MAĞAZACILIK VE PAZARLAMA ANONİM ŞİRKETİ
İstanbul Avrupa Yakası - Bağcılar
23.02.2023
BGSTORE MAĞAZACILIK A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası - Başakşehir
Son 1 Hafta
FLO MAĞAZACILIK VE PAZARLAMA ANONİM ŞİRKETİ
İstanbul Avrupa Yakası - Bağcılar
Son 1 Ay
Baykal Rezistans San. ve Tic. Ltd. Şti.
İstanbul Avrupa Yakası - Başakşehir, İstanbul Anadolu Yakası - Çekmeköy
Bugün
Demirören Medya Grubu
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
KALİTE İNSAN KAYNAKLARI
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
AKKARTAL GROUP
İstanbul Avrupa Yakası - Büyükçekmece
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

FLO MAĞAZACILIK VE PAZARLAMA ANONİM ŞİRKETİ

1960 yılında kurulan FLO, bugün Türkiye ayakkabı pazarının öncü firmalarındandır. Türkiye’de ayakkabı sektörünün dönüşüm yolculuğuna yön verme ve bu sektörü dünya üretim liginde üst sıralara taşıma vizyonuyla hareket eden FLO, doğrudan 14 binin üzerinde, dolaylı olarak ise 30 bine yakın kişiye istihdam sağlamaktadır.

Türkiye’nin neredeyse her noktasına ulaşan FLO; Türkiye ve CIS, Ortadoğu ve Kuzey Afrika olmak üzere 3 kıtada 20’den fazla ülkede toplam 800'e yakın mağazasıyla hizmet vermektedir.

Çok kanallı bir iş modeli ile faaliyetlerini sürdüren FLO, mağazacılığın yanı sıra e- ticaret kanalları ve toptan satış ağıyla da hem Türkiye hem yurt dışında milyonlarca kişiye ulaşmaktadır.

FLO, çok kanallı yapısının beraberinde çok markalı yapısı ile de hizmet vermektedir. FLO, bünyesinde bulunan Türkiye’nin spor giyim ve sneaker zinciri IN STREET ile satış ağını her yıl güçlendirmektedir. Kinetix, Lumberjack, Polaris, Butigo ve Dockers by Gerli gibi her biri kendi alanında lider konumda olan ayakkabı markalarının yanı sıra yaygın bölgesel lisans anlaşmaları ile Nine West, Lotto, Reebok, U.S. Polo ASSN gibi global markaları bünyesinde barındırmaktadır.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları