Müzik Öğretmeni

Ankara
  • 09.06.2021
  • 50 - 100
  • 1238 Görüntüleme

İş Tanımı

ATATÜRK İLKE VE DEVRİMLERİNİN IŞIĞINDA, ÖĞRENCİLERİMİZİN BİREYSEL FARKLILIKLARINI, İLGİ VE GEREKSİNİMLERİNİ ÖN PLANDA TUTARAK, AKADEMİK VE SOSYAL AÇIDAN ÜST DÜZEY BECERİLERE SAHİP, İNSAN HAKLARINA SAYGILI, SOSYAL, DOĞAYA KARŞI DUYARLI 30 YILI AŞKIN DENEYİMİMİZİ TAÇLANDIRDIĞIMIZ KURUMUMUZA '' MÜZİK ÖĞRETMENİ'' ARAYIŞIMIZ BULUNMAKTADIR.

Aranan Nitelikler

ÜNİVERSİTELERİN İLGİLİ BÖLÜMLERİNDEN MEZUN
GÜLERYÜZLÜ VE ENERJİK
İNSAN İLŞKİLERİ KUVVETLİ
PREZANTABLE
İLETİŞİM BECERİLERİ GÜÇLÜ
HİZMET KALİTESİNE ÖNEM BEREN
TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN
TERCİHEN ENSTRÜMANLARDAN BİR VEYA BİRDEN FAZLASI İÇİN EĞİTİM VEREBİLEN

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Free Schools
Ankara
Dün
Free Schools
Ankara
Dün
Ankara - Çankaya
Dün
İngiliz Kültür Koleji
Ankara
Son 1 Hafta
EGEBİL EĞİTİM KURUMLARI
İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, İzmir, Denizli, Gaziantep, Muğla, Adıyaman, Van
Son 1 Hafta
Ankara - Etimesgut
Son 1 Ay
Ankara - Çankaya
14.06.2021
ÖZEL YOLCULUK OKULLARI
Ankara - Etimesgut
04.06.2021
BENZER TÜM İLANLAR

Nazik Şirketler Grubu

-1987 yılında kurulan şirketimiz; yabancı dil öğretiminde bilinen saygın bir kuruluştur. İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, İspanyolca, Rusça, Arapça, Çince ve yabancılara Türkçe dillerinde çeşitli kategori ve düzeyde öğretim yapmaktadır. 25 yılı aşan bir sürede birçok öğrenci yetiştiren kurumumuzda bu dillerde bölümler bulunmaktadır. Eğitim ve öğretimin bir bütün olduğuna inanan işletmemizde yerli ve yabancı 120 öğretmen, 14 teknik personel ve 16 yönetici 110 derslikte görev yapmaktadır.

-Öğretim sistemimiz ve prensiplerimizle daima kendimizi yenileyerek en gerçekçi sonuçlara ulaştığımızı düşünüyoruz, işte bu sebeple aynı işi yaptığımız birçok kuruluştan çok daha kalıcı sonuçlara ulaştık.

-Bilinen ve tercih edilen bir kurumumuz var. Modern öğretim sistemimizle, etkinliklerimiz ve sosyal faaliyetlerimizle öğrencilerimizin her zaman kalbini kazandık. Öğretmenlerimizin bu anlamda çabaları ve enerjileri her zaman taktir edilmiştir.

Misyonumuz;
  • Hizmet verdiği sektörlerin her birinde; çözümleri ile, insan hayatına ve yaşam kalitesine fayda sağlamaktır. Güvenilir altyapısı ile, bilgi ve bilimden maksimum yarar sağlayarak evrensel çözümlerle en yeterli hizmeti vermektir.
Vizyonumuz;
  • İçinde bulunduğu sektörlerin tamamında geçerli tüm ürün ve hizmetlerin üretiminde, lansmanmda ve satışında bilinen, ilk tercih edilen, en yaygın ve öncü platform olmaktır. Otuz yılı yakın tecrübesi, uzmanlaşmış, bilgili kadrosu ile ürün ve hizmet kalitesinde, alanında bilinen ve tercih edilen tek marka olmaktır.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları