.Net Developer

İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
 • 22.09.2021
 • 0 - 50
 • 1165 Görüntüleme
Doktorbul Bilgi Teknolojileri LTD. ŞTi. .Net Developer İş İlanı

İş Tanımı

Doktorbul, hasta deneyimini yeniden tasarlayarak sağlık hizmeti sağlayıcılarını dijitalleştirme konusunda uzmanlaşmış, Türkiye'de en hızlı büyüyen sağlık hizmeti CRM yazılımıdır. Şimdi sağlık hizmetlerinde devrim yapmak için yeni ekip üyeleriyle genişlemek istiyoruz!

Sağlık hizmetleri platformunun gelişimine katkıda bulunma fırsatına sahip olacağınız, hızlı büyüyen ve çevik bir şirkette çalışmak isteyen bir .Net Developer arıyoruz.

 • Her gün binlerce kullanıcı tarafından kullanılan web/mobil uygulamalar için yeni özelliklerin geliştirilmesi, optimizasyonu, test edilmesi ve izlenmesi sistemlerinin tasarlanması, uygulanması ve desteklenmesine aktif olarak katılmak.
 • Fikrinizin her zaman duyulduğu ve dikkate alındığı geliştiriciler, tasarımcılar, UX, test uzmanları ve ürün sahiplerinden oluşan çapraz fonksiyonlu bir ekipte/ailede çalışın.
 • Şirketimizi ve müşteri ihtiyaçlarını işlevsel ve çekici interaktif Web tasarımı ve uygulamasına çevirebilmelisiniz.
 • Yeni dijital teknolojileri merak eden ve kullanılabilirliği görsel tasarımla birleştirmeyi hedefleyen, teknolojiden anlayan bir profesyonel olmanızı bekliyoruz.

Aranan Nitelikler

Projemizde görev alacak .Net Developer aramaktayız. 

 • C#, ASP.NET MVC projelerinde 3 yıl ve üzerinde deneyimi bulunan
 • MVC bilen C# programlama diline hakim (.net Core)
 • Tercihen .Net Core MVC projelerinde görev almış
 • Çok katmanlı ve dağıtık uygulamalar konusunda çalışmış,
 • Web Service, REST API konularında deneyim sahibi,
 • HTML5, CSS, JQuery, Javascript, Angular konularında deneyim sahibi,
 • ORM araçları ile uygulama geliştirmiş
 • Ms SQL veritabani konusunda deneyimli, Performanslı sorgular yazabilen

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

BENTAŞ BİLGİSAYAR ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİK VE TİCARET A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
ANEXXA BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ LTD.ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası - Şişli
Son 1 Hafta
Web Services Pros, Inc.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, İzmir, Kocaeli - Gebze
Son 1 Hafta
ATABEY EĞİTİM KURUMLARI
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
İSTANBUL TİCARET ÜNİVERSİTESİ
İstanbul Avrupa Yakası - Beyoğlu, İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
Empatik İnsan Kaynakları
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
İMG HASAR DANIŞMANLIK A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası, Şanlıurfa
Son 1 Hafta
ENKA SPOR EĞITIM VE SOSYAL YARDIM VAKFI İŞLETMESI
İstanbul Avrupa Yakası - Sarıyer
Son 1 Ay
TRİOSOFT BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
İstanbul Anadolu Yakası
08.09.2021
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

Doktorbul Bilgi Teknolojileri LTD. ŞTi.

Türkiye'nin en akıllı sağlık sitesi doktorbul.com.tr

Doktorbul Bilgi Teknolojileri Doktorbul.com.tr sitesi sağlık dünyasında online olarak en büyük kolaylıklardan birini sağlıyor.

Artık online olarak randevu takibi yapıp, alanında uzman doktorlara danışabileceksiniz.Alanında en başarılı doktorları bir araya getiren doktorbul.com.tr 2018 yılından beri hastalar için "hızlı ve kolay randevu alma hizmetini" sunuyor.

Türkiye'de en çok ziyaret edilen sağlık sayfalarının başında gelen doktorbul.com.tr kurulduğu günden bu yana doktor ağını da genişletiyor.Birçok platformu bir arada sunan doktorbul.com.tr adresinden siz de doktorlara soru sorabilir, makale, video aracılığı ile detaylı bilgi alabilirsiniz. Kendiniz için en uygun doktoru bulmanızı sağlayan sitemizde doktorlara ulaşıp tedavi olabilirsiniz.Türkiye'nin en akıllı sağlık sitesi olarak, kullanıcılarımıza her türlü desteği vermekteyiz.

"Doktor bul ve randevu al" ilkesini benimseyen sitemizde hastalar tarafından yapılmış yorumları okuyabilir kendiniz için en uygun doktoru seçebilirsiniz. doktorbul.com.tr sitesi ile aldığım randevu saat kaçtaydı? gibi soruları kendinize yük etmenize de gerek kalmaz. Hatırlatma servisimiz sayesinde aldığınız randevu tarafınıza sms veya e-posta yoluyla iletilir. Randevu sistemimiz hakkında merak ettiklerinizi 7/24 hizmet veren çağrı merkezimizi arayarak sorabilirsiniz.

Doktorbul.com.tr hastalarına merak ettikleri konular hakkında soru sorma imkanı da tanıyor. Böylece hastalar kendi hastalıkları hakkında ya da merak ettiği hastalık hakkında bilgi sahibi olabiliyor. Bazı hastalıklara ve tedavi yöntemlerine karşı ön yargı oluşmuş ise bu olumsuz algı kırılabiliyor. Güven ve dürüstlüğü ilke olarak benimseyen sitemiz her zaman yanınızda olmak için hizmet vermeye devam ediyor.Türkiye'nin en akıllı sağlık sitesinde "doktor bul ve randevu al" bölümünü seçildiğinde karşınıza çıkacak uzmanlık/doktor adı ve şehir seçeneği ile aramanızı kendiniz için filtreleyebiliyorsunuz.

Ortalama aylık 500 bin tıklanma alan sitemiz dünya standartlarındadır. Kendi alanında lider konumda olmak için hizmet vermeye devam eden sitemize ziyaret her geçen gün artmaktadır.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları