Ofis Sekreter

  • 10.03.2021
  • 200 - 500
  • 3436 Görüntüleme

İş Tanımı

Şirketimizin Güneşli merkez binasında yönetim katında çay servis ve müşteri karşılama işlerine bakacak ofis elemanı alınacaktır.
Adayların Güneşli bağcılar merkeze yakın oturmaları tercih sebebidir.

Aranan Nitelikler

Giyimine özen gösteren ,

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

ARSAN KİMYA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
SİLTER İLERİ ÜTÜLEME SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ
İstanbul Avrupa Yakası - Büyükçekmece, İstanbul Avrupa Yakası - Büyükçekmece, İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
ONUR PUZZLE VE OYUNCAK - KS GAMES
İstanbul Avrupa Yakası - Beylikdüzü
Son 1 Ay
KESKİN YAPI MARKET VE ELEK.MLZ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası - Bakırköy
Son 1 Hafta
POYRAZ Dar Tekstil Etiketçilik Matbaacılık San.Ve Tic.A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
26.02.2021
ACAR PATENT MARKA FIKRI HAKLAR KALITE YÖN.SİST.EĞT.DAN.LTD.STI.
İstanbul Avrupa Yakası
26.02.2021
NURSACE AYAKKABI SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası - Esenyurt
Son 1 Hafta
ÖMEROĞULLARI YAPI MALZEMELERİ
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası - Büyükçekmece
Bugün
GERÇEK OTO
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

Bravo Etiket ve Tekstil san. tic.ltd.sti

-Bravo Etiket, İstanbul'un tekstil merkezi Güneşli endüstrisinin kalbinde toplam 2.000 m² fabrika alanına ve dünyanın farklı yerlerinde birçok ofise sahiptir.

-Satış ve Pazarlama ofisimiz İstanbul "Merter" de bulunmaktadır. Yurt içi ve yurt dışı faaliyetlerimizi buradan koordine ediyoruz. Müşterilerimiz Gıda, İlaç, Kimya, Kozmetik ve Tekstil gibi farklı iş alanlarında faaliyet göstermektedir.

-Bravo Etiket, Türkiye'nin önde gelen Etiketleme Şirketlerinden biridir. En son teknolojik standartları takip eden üretim tesislerimiz ile müşterilerimize yüksek kaliteli ürünleri zamanında sunabilen güvenilir partnerleriz.

-Bravo Etiket, 2007 yılında kurulduğundan beri, müşteri ihtiyaçlarını mümkün olan en iyi şekilde anlamak için uzun süreli ortaklıklarla ilgilenmektedir. Nitelikli ve motivasyonu yüksek çalışanlarımızla, ulusal ve uluslararası ortaklarımızla bu günden güne yaşıyoruz. Bu bizim iş anlayışımızdır.

-Çok çeşitli sektörlerin ihtiyaçlarını karşılayan ürün ve çözümler, "zamanında teslimat '' hizmet anlayışı ile sunulmaktadır.

-Uluslararası ekonomik gelişme ve tadilat standartlarına uyarlanmış bir firma olarak, yaratıcı yenilikleri bir araya getiriyor, piyasaların ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan profesyonel kadromuz ile sektöre ve hizmet verilen kurumlara katkı sağlıyoruz.

-Bravo Etiket çözümler sunar. Müşteri talep ve beklentileri ancak doğru ve gerekli çözümlerin gerçekleştirilmesi ile karşılanmaktadır. Etiketin çekici olması için onu çekici ve göz alıcı bir şekilde ve son kullanıcının zevklerine uygun bir yaklaşımla ifade etmek çok önemlidir. Bu, istenen standartta mükemmel bir etiket yapmak ve yaratmak anlamına gelir.

-Bravo, bunu yapmanın en iyi yoludur ve ilgili etiket çözümlerinin hazırlanmasından sorumludur.

-Bravo Etiket bu bilinçle dokuma etiketler, dar dokuma etiketler, karton etiketler, yapışkan etiketler, baskı etiketleri, deri ve termal barkod etiketleri üretmektedir. Dijital makine tesisleri, tüm karton etiketleri, antetli kartları, broşürleri ve kartvizitleri bir saat içinde hazır hale getirir.

-Dünyadaki en son teknolojik ve yapısal değişikliklere sürekli uyum sağlayarak ve bu sektörde öncü rol oynayarak, uluslararası kabul görmüş altyapımız, üretim ve hizmet kalitemiz geliştirilmektedir.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları