Özel Güvenlik Görevlisi

 • 15.01.2022
 • 100 - 200
 • 20275 Görüntüleme

İş Tanımı

İşletmeye ait tesis, araçlar vb. varlıkları her türlü tehdit ve tehlikelere (sabotaj, hırsızlık, yangın vb.) karşı korumak, firmaya gelen tüm misafirlerin gerekli belgelerinin tam ve doğru şekilde doldurulmasını sağlamak, kurum içinde olağan ve olağanüstü durumlarda güvenliği sağlamak, tertip ve düzeni sağlamak.

Aranan Nitelikler

 • En az lise mezunu,
 • 5188 Sayılı yasa gereği, özel güvenlik kimlik kartına sahip (silahlı-silahsız),
 • Orta düzeyde bilgisayar kullanabilen,
 • Gece vardiyasında çalışabilecek,
 • Dinamik, sorumluluk sahibi, çözüm odaklı ve ekip çalışmasına yatkın,
 • Güvenlik sektörü iş tecrübesi bulunan,
 • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
 • İş disiplini olan, iş kurallarına uyumlu, güvenlik görevlisi alınacaktır.

Özet Bilgiler

En Yeni İlanlar

DENTGROUP Diş Klinikleri
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Dün
GRAND MAKEL HOTEL
İstanbul Avrupa Yakası - Zeytinburnu
Dün
MARBAŞ MENKUL DEĞERLER A.Ş
İstanbul Avrupa Yakası - Şişli
Son 1 Hafta
İzmir
Son 1 Hafta
KAVRAM OKULLARI
İstanbul Anadolu Yakası - Ataşehir
Son 1 Ay
DEDEMAN HOTELS&RESORTS INTERNATIONAL
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
GRAND MAKEL HOTEL
İstanbul Avrupa Yakası - Zeytinburnu
Dün
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Anadolu Yakası - Çekmeköy
Son 1 Hafta
İzmir
Son 1 Hafta
WIMBLEDON Yabancı Dil Okulu
İzmir - Bornova
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

ÖZEL YEŞEREN OKULLARI

ÖZEL YEŞEREN OKULLARI

Özel Yeşeren Okulları olarak sürdürülebilir, sağlam, kurumsal bir yapı ile çocuklarımızı ve gençlerimizi yeni yüzyıl becerilerine sahip bireyler olarak yetiştirmek için 2008 yılından bu yana eğitim öğretim faaliyetlerine devam etmekteyiz.Birer toplum lideri olarak öne çıkmasını istediğimiz her çocuğumuzu, analitik ve eleştirel düşünme, problem çözme, yaratıcılık ve yenilikçilik, takım çalışması ve iş birliği, etkin iletişim kurma ve dil becerileri gibi yeni yüzyıl becerileriyle donatarak yükseköğretime uğurlamak için çalışıyoruz.Özel Yeşeren Okulları; öğrencileri, mezunları ve velileriyle birlikte yol almayı tercih eden anaokulu 5 yaştan 12. sınıfa kadar eğitim veren yerel bir k12 okuludur.


Tarihçe:


2008 yılında Tilda Etüt Merkezi olarak Onur Paydaş, Recep Karasu, Rıza Hançer ve Ahmet Tiryaki tarafından Bornova merkezde bulunan tarihi köşkte kurulmuştur.

2015 yılına kadar dershane olarak eğitim hayatındaki faaliyetlerini sürdüren kurum, üniversite yerleştirmede elde ettiği başarılı sonuçlarla eğitim sektöründe kısa sürede tanınır hale gelmiştir.

2015 yılında ülkemizdeki eğitim sisteminin değişmesiyle yoluna özel okul olarak devam etmeye karar veren Tilda Etüt Merkezi, isim değişikliğine gitmiştir.

2015 yılında Özel Yeşeren Okulları Tilda Eğitim Kurumları olarak Milli Eğitim Bakanlığına bağlı özel okul statüsü kazanmıştır.

2016 yılında okul öncesi ve ilkokul bölümünün Evka-3’teki yeni kampüsünde faaliyete geçmesiyle birlikte kurum İzmir’de yerel bir k12 okul olarak eğitim sektöründeki yerini almıştır.

Liseden ilk mezunlarını 2016 yılında vermiştir.

2018 yılında Bornova merkez kampüsün içinde Fen Lisesi açılarak 9. sınıfına ulusal sınav sonuçlarına göre öğrenci kabul etmeye başlamıştır.

2020-2021 öğretim yılında Bornova ve Evka-3 Kampüsü birleştirilerek Bayraklı'daki yeni kampüsüne taşınmış ve ana sınıfı 5 yaştan 12. sınıfa kadar eğitim veren bir k12 okul olarak eğitim öğretim faaliyetlerine devam etmektedir.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları