Özel Şoför

Ankara
  • 28.12.2022
  • 200 - 500
  • 8553 Görüntüleme

İş Tanımı

Firmamız kurucusuna özel şoför arayışımız mevcuttur.

Aranan Nitelikler

En az 3 yıllık sürüş deneyimi olan,
Esnek çalışma saatlerina uyabilecek
Tercihen Keçiören Bölgesinde İkamet Eden
Tercihen en az lise mezunu,
Dinamik, dakik, titiz ve sorumluluk sahibi
Dış görünümüne özen gösteren,
İletişim becerisi yüksek

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

EKA AKARYAKIT MADENCİLİK SAN VE TİC.LTD.ŞTİ
Ankara - Çankaya
Son 1 Ay
BESTEPE KOLEJİ
Ankara
Son 1 Hafta
ÖZEL YÜCE OKULLARI
Ankara
Son 1 Ay
ASLAN YAPI VE TİCARET A.Ş.
Ankara
Son 1 Ay
Altunbaş Sanayi A.Ş.
Ankara
Son 1 Ay
Harbiye İnşaat San.Tic.A.Ş.
Ankara
26.11.2022
Happy İnsan Kaynakları
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya
21.10.2022
SÜRAT KARGO
Ankara
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

Nazik Şirketler Grubu

-1987 yılında kurulan şirketimiz; yabancı dil öğretiminde bilinen saygın bir kuruluştur. İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, İspanyolca, Rusça, Arapça, Çince ve yabancılara Türkçe dillerinde çeşitli kategori ve düzeyde öğretim yapmaktadır. 35 yılı aşan bir sürede birçok öğrenci yetiştiren kurumumuzda bu dillerde bölümler bulunmaktadır. Eğitim ve öğretimin bir bütün olduğuna inanan işletmemizde yerli ve yabancı 120 öğretmen, 14 teknik personel ve 16 yönetici 110 derslikte görev yapmaktadır.

-Öğretim sistemimiz ve prensiplerimizle daima kendimizi yenileyerek en gerçekçi sonuçlara ulaştığımızı düşünüyoruz, işte bu sebeple aynı işi yaptığımız birçok kuruluştan çok daha kalıcı sonuçlara ulaştık.

-Bilinen ve tercih edilen bir kurumumuz var. Modern öğretim sistemimizle, etkinliklerimiz ve sosyal faaliyetlerimizle öğrencilerimizin her zaman kalbini kazandık. Öğretmenlerimizin bu anlamda çabaları ve enerjileri her zaman taktir edilmiştir.

Misyonumuz;
  • Hizmet verdiği sektörlerin her birinde; çözümleri ile, insan hayatına ve yaşam kalitesine fayda sağlamaktır. Güvenilir altyapısı ile, bilgi ve bilimden maksimum yarar sağlayarak evrensel çözümlerle en yeterli hizmeti vermektir.
Vizyonumuz;
  • İçinde bulunduğu sektörlerin tamamında geçerli tüm ürün ve hizmetlerin üretiminde, lansmanmda ve satışında bilinen, ilk tercih edilen, en yaygın ve öncü platform olmaktır. Otuz yılı yakın tecrübesi, uzmanlaşmış, bilgili kadrosu ile ürün ve hizmet kalitesinde, alanında bilinen ve tercih edilen tek marka olmaktır.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları