Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

PASTANE JUNIOR SOUS CHEF

  • 07.07.2021
  • 0 - 50
  • 1013 Görüntüleme
Asteria Hotels PASTANE JUNIOR SOUS CHEF İş İlanı

İş Tanımı

Türkiye’de Turizm ve Otelcilik Sektörlerinde öncü rolü bulunan ATG Hotels Türkiye’nin büyüyen ve gelişen organizasyonu dahilinde, bünyemizde bulunan “Asteria Otel Kremlin Palace” otelimizde istihdam edilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip,"Pastane Junior Sous Chef’’Pozisyonunda ekibimize “Ritim” katabilecek çalışma arkadaş-ı/ları aranmaktadır.

Aranan Nitelikler

Genel Nitelikler:
Beş Yıldızlı Otel deneyimli,
Pastane şefliği deneyimi olan ,
Pastacılık üzerine uzmanlaşmış lezzet, sunum ve hijyen konularında özverili,
Ekip çalışmasına uyumlu,
Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak

Görevlerini, belirlenmiş politika, prosedürler ve görev tanımları doğrultusunda yerine getirmek ve şirket çalışma prensipleri ve etik kurallara uygun hareket etme yeteneği.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

TT HOTELS TURKEY OTEL HİZM.TUR.VE TİC.A.Ş
Antalya - Alanya
Bugün
Bahçeşehir Koleji
Antalya - Manavgat
Bugün
Amerikan Kültür Anaokulu
Antalya
Bugün
Biltur Catering ve Gıda A.Ş.
Antalya
Dün
SEP KAFFEERÖSTEREİ AG KAHVE VE GIDA SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
Antalya - Muratpaşa, Antalya - Konyaaltı
Son 1 Hafta
Üstün Dökmen Yaşam Boyu Gelişim Eğitim ve Danışmanlık Akademisi
Antalya
Son 1 Ay
Antalya
Son 1 Ay
KIRMIZI ÇİZGİ OKULLARI
Antalya - Muratpaşa
Son 1 Ay
OKYANUS EĞİTİM KURUMLARI A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Antalya, Bursa
09.08.2021
OKYANUS EĞİTİM KURUMLARI A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Antalya, Bursa
09.08.2021
BENZER TÜM İLANLAR

Anex Tour

-ANEX Tour'un tarihi 1996'da başladı. O zamandan beri şirket, Rusya, Ukrayna, Beyaz Rusya, Kazakistan ve Almanya'da ofisleri temsil edecek şekilde büyümüştür. Açık yolların listesi sürekli artıyor ve bugün turistlerimiz sıcak Türkiye'den gizemli Peru'ya kadar 51 ülkeden birine gidebiliyor.

  • Oteller;
ANEX Tour ile her zaman mükemmel konaklama seçeneğini bulacaksınız. Dünyanın dört bir yanındaki çok sayıda otel, daire ve misafir evi, turistlerimize her zaman yer sağlama garantisi altındadır.
  • Hava ve sigorta;
Güvenilir sigorta şirketlerinin yanı sıra büyük taşıyıcılarla da çalışıyoruz. Dikkatli ortak seçimimiz sayesinde, tatilinizin güvenliği için endişelenmenize gerek yok.
  • Gerçek yönler;
ANEX Tour, turistler için en sıra dışı yerleri, rotaları ve rekreasyon türlerini geliştirmeye ve keşfetmeye devam ediyor.

For English;
-International Tour Operator ANEX Tour was founded in 1996 on the understand of "Affordable and Quality Vacation for Everyone". As one of the leading tour operators in tourism sector for more than 24 years, ANEX Tour brings in an innovative perspective to the sector and providing quality services in several parts of the world. Increasing the number of its destinations every year, ANEX Tour continues to make new investments in tourism sector and continues to grow. ANEX Tour honors its motto "We Conquered Millions of Hearts" when providing services. It offers new concepts and vacation destinations in 47 countries.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları