Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

Metod ve Süreç İyileştirme Mühendisi
ALPA DANIŞMANLIK İNSAN KAYNAKLARI ÖZEL İSTİHDAM ARACILIK HİZ.LTD.ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
BOYAHANE MÜDÜRÜ-ÖRME KUMAŞ SEKTÖR DENEYİMLİ
ALPA DANIŞMANLIK İNSAN KAYNAKLARI ÖZEL İSTİHDAM ARACILIK HİZ.LTD.ŞTİ.
Tekirdağ - Çerkezköy, Tekirdağ - Çorlu...
Bugün
AR-Ge Müdürü - Örme Kumaş Sektörü
ALPA DANIŞMANLIK İNSAN KAYNAKLARI ÖZEL İSTİHDAM ARACILIK HİZ.LTD.ŞTİ.
İstanbul Anadolu Yakası, Tekirdağ - Çerkezköy...
Bugün
Tekstil Mühendisi
ALPA DANIŞMANLIK İNSAN KAYNAKLARI ÖZEL İSTİHDAM ARACILIK HİZ.LTD.ŞTİ.
Tekirdağ - Çerkezköy, Tekirdağ - Çorlu...
Bugün
ÖRME MÜDÜRÜ-TEKSTİL SEKTÖRÜ
ALPA DANIŞMANLIK İNSAN KAYNAKLARI ÖZEL İSTİHDAM ARACILIK HİZ.LTD.ŞTİ.
Kocaeli - Gebze, Tekirdağ - Çerkezköy...
Bugün
Firmanın Tüm İlanları

PAZARLAMA DİREKTÖRÜ-ÜST DÜZEY İŞLETME YÖNETİCİSİ

Kocaeli Gebze, İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Avrupa Yakası
  • 10.05.2022
  • 0 - 50
  • 9352 Görüntüleme

İş Tanımı

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz üretici-endüstriyel-entegre metal ve demirçelik sektöründe marka bilinirliği olan,ISO 500 de yer alan  grup firmasının pazarlama firmasında yurtiçi ve yurtdışı pazarlama faaliyetlerini yönetecek "Pazarlama Direktörü-Üst Düzey İşletme Yöneticisi" istihdam edilecektir.

Aranan Nitelikler

-Üniversitelerin Lisans düzeyinde bölümlerinden mezun olmak,
-Tercihen; Metalurji Mühendisi,Makina Mühendisi,Endüstri Mühendisi,İşletme,İktisad,Ekonomi,Dış Ticaret,Uluslararası İlişkiler bölümlerden mezun olmak,
Trcihen;Pazarlama,Dış Ticaret,Yönetim Organizasyon,Pazarlama İletişimi,Ekonomi alanlarında yüksek lisans veya MBA Mezunu olmak,
-Dış ticaret pazarlama,ihracat,ithalat,iş geliştirme, operasyon uygulama alanında iş ve işlemlerde bil ve deneyim sahibi olmak,
-Bilişim,iletişim araçlarını oldukça iyi kullanabilmek,dijital pazarlama süreçlerine aşina olmak,
-SAP,ERP Yönetim programlarını kullanabilmek,CRM ve network,portföy kullanımında gerekli analiz ve seçiciliğe sahip olmak,
-İngilizce okuma-yazma-konuşma-anlama bilgi ve becerisi ileri düzeyde olup,İngilizcenin yanı sıra Almanca,Fransızca,İspanyolca,Rusça,Arapça,Çince dillerinden birini de iyi dececede bilmek,
-Üretici demirçelik,metal,metalurji sektör firmalarında 10 yıl ve üzerinde pazarlama satış deneyimine sahip olmak,
-Üretici metal,demirçelik,metalurji firmalarının satış pazarlama departmanlarında yurtiçi ve yurtdışı pazar bilgisi ve müşteri ilişkilerinde güncel aktif durumda olmak,
-Seyahat engeli bulunmamamk,
-Yurtdışı pazarlama deneyimlerinde başarılı olmak,
-Müşteri ilişkileri,ticari ilişki yönetimi,pazarlama,satış,teklif verme,iş takibi,iş geliştirme konularında deneyim ve bilgi sahibi olmak,
-Ekip yönetiminde başarılı olmak,
-Demirçelik-Metal-Demir Dışı Metaller konusunda yerel ve uluslararası piyasaları güncel takip edebilen iş kültürüne sahip olmak,
-İş ve meslek disiplinlerini edinmiş,kurumsal firma kültürüne sahip olmak,
-Aktif araç kullanıyor olmak,

NOT:
ÖZGEÇMİŞLERİ FOTOĞRAFSIZ VE ADRES BİLGİLERİ YETERSİZ ADAYLARIN MÜRACATLARI DİKKATE ALINMAYACAKTIR.

Firmamız aracılığı ile iş arayan adayların,özgeçmişleri ve müracat formunda belirtilen; Kimlik,Eğitim-Mezuniyet gibi bilgilerin İŞKUR KRİTERLERİ gereği resmi evrak ile teyidi ve müracat anında firmamıza ibrazı gerekmektedir. 

 "ALPA DANIŞMANLIK İNSAN KAYNAKLARI ÖZEL İSTİHDAM ARACILIK EĞİTİM HİZMETLERİ LTD.ŞTİ "Türkiye İş Kurumu' nun 303 numaralı izin belgesi ile 2008 yılından beri "İŞKUR Özel İstihdam Bürosu" faaliyetlerini aralıksız sürdürmektedir.
"ALPA DANIŞMANLIK İNSAN KAYNAKLARI ÖZEL İSTİHDAM ARACILIK HİZ.LTD.ŞTİ." Türkiye İş Kurumu' nun 303 numaralı izin belgesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
CTRL ELEKTRONİK VE BİLİŞİM HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ
İstanbul Avrupa Yakası - Eyüpsultan
Dün
CTRL ELEKTRONİK VE BİLİŞİM HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ
İstanbul Avrupa Yakası - Eyüpsultan
Dün
Hilton Istanbul Bosphorus
İstanbul Avrupa Yakası - Şişli
Bugün
NASA Food Services Limited GmbH
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
AVRUPA ŞAFAK HASTANESİ
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
REİSOĞLU MERMER / EFESUS STONE
İstanbul Anadolu Yakası - Kadıköy, Afyon - İscehisar
Bugün
ÖZEL DUYGU HASTANESİ
İstanbul Avrupa Yakası - Gaziosmanpaşa
Bugün
ÜLKER MEDYA GRUP PRODÜKSİYON REKLAM BASIN YAYIN SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İstanbul Avrupa Yakası - Şişli, İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

ALPA DANIŞMANLIK İNSAN KAYNAKLARI ÖZEL İSTİHDAM ARACILIK HİZ.LTD.ŞTİ.

2007 yılında kurulan firmamız; 2008 yılından itibaren İŞKUR Özel İstihdam Bürosu faaliyetlerine devam etmektedir. Nitelikli personel seçme-yerleştirme, danışmanlık hizmetleri verilmektedir. 

Sanayi ilk 500, Fortune 500, sanayi ikinci 500, Turquality destek kapsamındaki üretici firmalar ile ihracat 1000 sıralamasında yer alan üretici, endüstriyel, entegre, ihracatçı firmaların nitelikli personel tedarikinde bulunmaktayız. 

Kurumsal firmalarda, özellikle mühendislik-dış ticaret ve pazarlama departmanlarına en hızlı şekilde nitelikli personel temin etmeye yoğunlaşmış bulunuyoruz. Yoğun ve titiz personel tedarik çalışmalarımız ile işveren ve işgörenlere zaman kazandırırken nitelikli personelleri işverenler ile buluşturma süreçlerimizde istikrarlı, işgücü oluşturmaya katkıda bulunurken nitelikle personelin kariyer planlama süreçlerinde de danışmanlık hizmetlerimiz ile ülke ekonomisine ve istihdama her geçen gün daha fazla katkıda bulunduğumuz inancındayız. Nitelikli personel tedariki hizmet süreçlerimizde kişilik test envanteri uygulamalarımız ile kişiye özel departman uygunluğu, isabet oranımı %90’ın üzerine çıkmıştır.  

2013 yılından beri işveren ile yüzyüze iş görüşmesi planladığımız adayların %85’inin istihdamı gerçekleşmiş olup istihdamına aracılık etiğimiz adayların aynı işyerine 5. yıla geçme oranları ise %80’in üzerindedir. Yakalamış olduğumuz bu başarım ve iş kalitesini muhafaza ederek daha da geliştirme heyecanını işveren iş dünyası ile paylaşmanın kıvancını taşıyoruz.  

Nitelikli personel aday veritabanımız oldukça verimli ve geniş bir aday profiline sahip olup, farklı tedarik kanallarından müracaat eden adaylar ile her geçen gün artmaktadır. Günlük ortalama 1500’ün üzerinde aday müracaatı almaktayız.  

Ayrıca üst düzey yöneticiexecutive pozisyonların karşılanmasında 15. yılını dolduran firmamızın saha, sektör ve meslek deneyimimizi en etkili şekilde dış kaynak kullanımı olarak müşterilerimiz ile paylaşmaktayız. 

Demirçelik ve demirdışı metaller, otomotiv, otomotiv yan sanayi, tekstil, ambalaj, makine, lojistik sektörlerine çok daha hızlı nitelikli personel tedarikinde seçme yerleştirme faaliyetlerimiz devam etmektedir.  

Üretici, endüstriyel, entegre, ihracatçı firmalarımızın güven, destek ve işletmelerde ana unsurları teşkil eden nitelikli personellerin kariyer planlamasında firmamızı tercih etmeleri destek ve güvenleri ile 15. yılımızı doldurmanın sevinç ve gururunu tüm işveren-işgörenlerle paylaşmaktan mutluyuz. Sizlerle nice 10 yıllara ulaşabilme heyecan ve ümidini taşımaktayız. 

Bu heyecan ve arzu ile ülkemizin muasır medeniyetler seviyesini yakalaması ve yaşam kalitesinin, refah düzeyinin artması, konulan ihracat hedefleri ile dünyanın en gelişmiş ilk 10 ekonomisi arasına girmesi hedefleri sürecinde katkıda bulunduğumuz inancındayız. 
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları