Pazarlama İletişim Uzmanı

 • 15.01.2021
 • 200 - 500
 • 2358 Görüntüleme

İş Tanımı

 • Kurumun marka bilinirliği için düzenlenen etkinlik, tanıtım, organizasyon vb. her türlü aktiviteyi organize etmek ve yönetmek,
 • Dijital Pazarlama Planı ve Dijital İletişim Planı’nın oluşturulması,
 • Ürünlerin tanıtımında kullanılacak katalog, bülten, broşür, afiş, pano, takvim, ajanda ve benzeri uygun görülen basılı ve görsel tanıtım araçlarının hazırlanmasına, dağıtımına ve uygun yerlerde bulundurulmasına yardımcı olmak,
 • Sosyal medya ve diğer ajanslarla yapılan çalışmaların koordinasyonu ve takibini gerçekleştirmek,
 • Görsel ve yazılı basında ve sosyal medyada şirket imajını doğru araçlar kullanılarak güçlü bir şekilde konumlandırılmak,
 • Kurumsal sosyal medya hesaplarını ve web sitesini etkin şekilde yönetmek,
 • Sosyal medya (Facebook, Instagram, Twitter, Linkedin, Youtube) içeriklerinin belirlenmesi, değerlendirilmesi, kurumsal açıdan kontrolü, metin kontrolleri yapılarak onayının verilmesi,
 • İletişim çalışmalarının yapılacağı doğru mecraların ve bütçedeki paylarının belirlenmesi E-mail pazarlama; Kurumsal Kimlik çalışmalarına katkıda bulunulması,
 • Online iletişim çalışmaları için Google Ads ve SEO süreçlerinin yönetilmesi, web sitesinin veriminin arttırılması için içerik iyileştirmelerinin yapılması. Gelişmelerin Google Analytics verileriyle raporlanması,
 • Distribütör ile koordinasyonun sağlanması ve iletişim kurulması,
 • Rakip analizlerinin yapılarak raporlanması.

Aranan Nitelikler

 • İstanbul’da ikamet eden,
 • İletişimi ve temsil gücü kuvvetli,
 • MS Office programlarını iyi derecede bilen,
 • Planlama ve organizasyon becerileri güçlü,
 • İşbirliği ve ekip çalışmasına değer veren,
 • Otomotiv sektöründe çalışmış.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

TEOS İLETİŞİM DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ. TURKCELL SUPERONLINE
İstanbul Anadolu Yakası - Ataşehir, İstanbul Anadolu Yakası - Ataşehir
10.12.2020
Uluslararası Kalkınma ve Çevre Derneği
İstanbul Anadolu Yakası - Kadıköy
Bugün
Bilimevi Eğitim Danışmanlık A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası - Beyoğlu, İstanbul Avrupa Yakası - Başakşehir, İstanbul Anadolu Yakası - Kadıköy, İzmir - Konak
Dün
İstanbul Anadolu Yakası - Üsküdar
Son 1 Hafta
İstanbul Anadolu Yakası - Kadıköy
Son 1 Ay
Gusto Giyim Sanayi ve Ticaret A.Ş
İstanbul Anadolu Yakası - Ümraniye
Son 1 Ay
DAYNE SAGLIK URUNLERI LTD. STI.
İstanbul Anadolu Yakası - Ümraniye
Son 1 Ay
BTB Kimya Tekstil Otomotiv San.ve Tic.Ltd.Sti.
İstanbul Anadolu Yakası, Ankara
Son 1 Ay
ATILIM TEK ISITMA SOĞUTMA KLİMA SİSTEMLERİ
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
ARMA HALKLA ILISKILER TANITIM İLETİŞİM HİZM. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

BOSTANCIOĞLU OTOMOTİV A.Ş

 Bostancıoğlu A.Ş’ nin temelleri 1937 yılında Erzurum Aşkale’ de atılmıştır.Aile o dönemde ticarete manifatura, nakliye, taahhüt ve hayvancılık ile başlamış 1955’de yatırımlarını İstanbul’a taşımış ve Merhum Nurettin Bostancıoğlu’nun liderliğinde Sultanhamam Katırcıoğlu Han’da ticaret hayatına devam etmiştir.

1957 senesine gelindiğinde Sayın Münir Bostancıoğlu işlerin bir kısmını devralarak kumaş imalatı ve toptan satışını da faaliyet alanlarına eklemiştir.

1961 yılında Bostancıoğlu A.Ş hedeflerini büyüterek Otomotiv Sektörü’nde yatırım yapma kararı almış ve M.A.N., Bedford, Commer, Morris, Fargo markalarını bünyesine katarak 1966’ da Merhum Nurettin Bostancıoğlu’nun vefatına kadar devam etmiştir.

1967’de perakendecilik adına bir mağaza açan BOSTANCIOĞLU A.Ş bu mağazasında bu günün modern perakendecilik anlayışı ile Televizyondan, Tuhafiyeye, Radyodan Mobilyaya kadar bir çok ürünün bayiliklerini alarak satışını gerçekleştirmiştir.

1968 yılında kumaş alanında fason üretim yaptıran BOSTANCIOĞLU A.Ş kendi tesislerini kurarak tekstil sektöründe imalat da yapmıştır.

1970 yılında BOSTANCIOĞLU A.Ş. erkek giyimi ve konfeksiyon alanında da bir mağaza açmıştır.

1974 yılına gelindiğinde BOSTANCIOĞLU A.Ş. inşaat sektöründe de yatırım yapma kararı alarak yatırımlarını genişletmiş, İsntabul’un çeşitli bölgelerinde konutlar ve iş merkezleri inşa etmiştir.

1978 yılında Magirus Deutz Münibüs bayiliği alan BOSTANCIOĞLU A.Ş. 1980 yılına kadar bu bayiliği tek marka olarak işletmiş, 1980 yılında aynı çatı altında otomobil ticaretine de başlamıştır.

1994 yılına gelindiğinde İstanbul Maltepe’deki arsası üzerine Türkiye’nin ilk 4s Plazasını kuran BOSTANCIOĞLU A.Ş. aynı yerde halen NİSSAN Bayisi olarak faaliyet göstermektedir.Plazanın çalışması ile birlikte FON SİGORTA ve MERT OTO KİRALAMA firmalarıda devreye girmiştir.

2001 yılında BOSTANCIOĞLU A.Ş. AKARYAKIT A.Ş.’yi de kuran BOSTANCIOĞLU ailesi PO markası ile İstanbul Orhanlı’ da Sabancı Üniversitesi yanında Akaryakıt İstasyon İşletmeciliği faaliyetlerini sürdürmektedir.

2005 yılında yine kendi yaptığı plazada CITROEN bayiliği de alan BOSTANCIOĞLU A.Ş., yine aynı tesisinde profesyonel satış sonrası hizmetininde içinde olduğu Bostancıoğlu 2.el markasını hayata geçirmiştir. Bu işletmesinde de değerli dost ve müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları