Plastik Kalıp Teknisyeni

  • 06.04.2021
  • 0 - 50
  • 248 Görüntüleme

İş Tanımı

DLG PLAST firmamız için PLASTIK Kalıp Kalfası  arayışımız mevcuttur. Otomotiv Yan Sanayi ve Ana Sanayi için Plastik Kalıp ve parça üretimi alanında faaliyet gösteren şirketimizde Plastik Kalıp kalfası aranmaktadır. 

Aranan Nitelikler

• Tercihen Otomotiv Sektörü' nde Plastik Kalıp  konusunda tecrübeli 
• Askerliğini yapmış,
• Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek,
• İletişim ve organizasyonel yetkinlikleri yüksek,
• Takım çalışmasına yatkın
*Servis Güzergahı:  Gebze,çayırova,darıca / tuzla, pendik ,kartal, Maltepe ( E-5 güzergahı)

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

İstanbul Anadolu Yakası Organize Sanayi Bölgesi
İstanbul Anadolu Yakası - Tuzla
Son 1 Ay
EUROPLAST PLASTİK SANAYİ VE TİC.LTD.ŞTİ.
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Ay
POLOREX PLASTİK KALIP SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.
İstanbul Anadolu Yakası - Pendik
08.03.2021
BENZER TÜM İLANLAR

İstanbul Anadolu Yakası Organize Sanayi Bölgesi

1986 yılı itibariyle “Sınırlı Sorumlu Mermerciler Organize Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi” olarak kurulan İstanbul Anadolu Yakası Organize sanayi bölgesi 13.10.2000 tarihinde Sanayi ve Ticaret Bakanlığımızın onayı ile Tuzla Mermerciler Organize Sanayi Bölgesi (TMOSB) tüzel kişiliğini kazandı.Bölgemizin İhtisas OSB‘ den Karma OSB’ ye dönüşmesi nedeniyle unvan değişikliği talebimiz, Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’mızın 18.10.2011 tarih 02488 sayılı yazısıyla onaylanarak Tuzla Mermerciler OSB olan unvanımız ise; İstanbul Anadolu Yakası Organize Sanayi Bölgesi olarak değişti.İstanbul ilindeki 8 organize sanayiden biri olan İAYOSB, Anadolu yakasında 79 hektar üzerine kurulmuş 153 Sanayi parseli 9000 çalışanı ile ağırlıklı metal sektörü olmak üzere Kimya, Plastik ve Gıda sektörlerinde üretim yapan firmalardan oluşmaktadır.

YAPILAŞMA VE FAALİYET;

-Bölgemiz 153 sanayi, 2 ticari ve 4 adet sosyal tesis parseli ile yapılaşmasını yüzde 95 oranında tamamlamıştır. %5 oranındaki parsellerin % 3 ü inşaat ve % 2’si ise proje aşamasındadır. Faaliyette bulunan sanayiciler arasında yabancı sermayeli firmalar da bulunmaktadır
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları