Plastik Şişirme ve Enjeksiyon Operatörü (Üretim İşçisi)

  • 01.02.2021
  • 0 - 50
  • 1047 Görüntüleme

İş Tanımı

 TEKİRDAĞ-Merkez'de yeni kurulan Plastik Ambalaj Fabrikamızda istihdam edilmek üzere, çalışmaya istekli, düzenli bir işi ve geliri olmasını isteyen Plastik Şişirme Enjeksiyon Makinelerinin kullanımında deneyimli OPERATÖRLER alınacaktır.

  1. Plastik Ambalaj Üretim Tesislerinde çalışmış,
  2. Şişirme ve Plastik Enjeksiyon Makinelerini kullanarak mesleki tecrübe edinmiş,
  3. Tekirdağ Merkezde oturan,
  4. Uzun vadeli çalışmaya istekli,Vardiyalı sistemde çalışabilecek,
  5. Düzenli ve sürekli bir işinin ve gelirinin olmasını önemseyen adayların başvuruları beklenmektedir.
(Not: Tekirdağ İl Merkezinde ikamet eden veya edebilecek olanların başvuruları kabul edilecektir.)

Aranan Nitelikler

Fabrikamızın plastik ambalaj üretim faaliyetlerinde vardiyalı usulde Plastik Enjeksiyon Operatörü olarak çalışılacaktır.

Özet Bilgiler

CHEMPLAST AMBALAJ SAN. VE TİC. A.Ş. Aydınlatma Metni

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili mevzuat ve yasal düzenlemelerden kaynaklanan faaliyetlerimiz çerçevesinde kişisel verilerinizin işlenmesi, saklanması ve aktarılması ile ilgili veri sahiplerini aydınlatmak amacıyla işbu Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni’ni......
Devamını Oku...

Benzer İlanlar

CHEMPLAST AMBALAJ SAN. VE TİC. A.Ş.
Tekirdağ - Süleymanpaşa
Son 1 Hafta
GÜLLE ENTEGRE TEKSTİL İŞLETMELERİ EMLAK DAN.SAN.TİC.A.Ş.
Tekirdağ - Ergene
Bugün
Tekirdağ - Çorlu
Son 1 Hafta
FENPLAST PLASTİK ÜRÜNLER SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
Tekirdağ - Ergene
25.01.2021
BENZER TÜM İLANLAR

CHEMPLAST AMBALAJ SAN. VE TİC. A.Ş.

CHEMPLAST; her geçen gün büyüyen endüstriyel ambalaj ihtiyacına cevap vermek üzere Tekirdağ – Muratlı, AKPA Kimya tesislerinde hayata geçirilmiş, yapılan yatırım ve gelişimlerle 2021 yılı başlarında Tekirdağ Dumansız Sanayi Bölgesinde yapılan yeni ve modern fabrikasında  alternatif ve yenilikçi bir ambalaj üretim tesisidir.

Sürekli büyüyen makine parkuru ile; gelişen teknoloji ve değişen dünyada önemi artan endüstriyel ambalaj ihtiyacının büyük bir kısmını karşılamak üzere ambalaj endüstrisinde yerini alan CHEMPLAST 2018 Temmuz ayı başında dünya standartlarını baz alarak tasarladığı yeni üretim tesisinin temel atma törenini gerçekleştirerek sektördeki iddiasının ve sürekliliğinin bir kez daha altını kalın harflerle çizmiştir.

CHEMPLAST; Geniş makine parkuru, yeni dizayn kalıplar ve son teknoloji üretim çözümleri ile çanta bidon, çemberli varil ve ambalaj kapakları üretiminde endüstriyel ambalaj kullanıcılarının en etkin ve yaygın çözüm ortağıdır.

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları