Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

QA / QC ENGINEER (KALİTE KONTROL MÜHENDİSİ)

Konya
  • 12.02.2020
  • 200 - 500
  • 2753 Görüntüleme

İş Tanımı

Yenilenebilir enerji sektörünün lider kuruluşu Altaca Enerji, Toros Tarım ortaklığıyla Konya’da kurulmakta olan Biyogaz Santrali ve Organomineral Gübre Üretim Tesisi inşaatında istihdam edilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Kalite Kontrol Mühendisi (QA/QC Engineer) arıyor.

Aranan Nitelikler

  • Tercihen Makine Mühendisi veya İnşaat Mühendisi,
  • Endsütriyel tesis inşaat projelerinde kalite yönetimi, deneyimi olan,
  • Kalite yönetimi için gerekli dokümantasyon sistemini kuracak ve yürütecek,
  • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak,
  • Konya’da ikamet edecek.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Şirket Bilgileri Gizli
Gaziantep, Konya
09.01.2020
Şirket Bilgileri Gizli
Gaziantep, Konya
Son 1 Hafta
Şirket Bilgileri Gizli
Konya
22.09.2020
DEA Yapı İnşaat Taahhüt A.Ş.
Konya
15.09.2020
Konya - Karatay
Bugün
ÜÇAY MÜHENDİSLİK DOĞALGAZ MAK.iNŞ.BİL.SAN.TİC.LTD.ŞTİ
Konya - Beyşehir
Son 1 Hafta
ÜÇAY MÜHENDİSLİK DOĞALGAZ MAK.iNŞ.BİL.SAN.TİC.LTD.ŞTİ
Konya, Konya - Akşehir
Son 1 Hafta
ANADOLU KESİCİ TAKIMLAR VE SİSTEMLER SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Konya
Son 1 Hafta
F.G.S OTO LPG TANKLARI VE PARÇALARI ÜRETİM LTD.ŞTİ.
Konya
Son 1 Ay
DEA Yapı İnşaat Taahhüt A.Ş.
Konya
22.09.2020
BENZER TÜM İLANLAR

ALTACA İNŞAAT VE DIŞ TİCARET A.Ş.

Altaca Enerji yenilenebilir enerji üretiminde yeni teknolojilerin geliştirilmesi ve mevcut teknolojilerin iyileştirilerek daha verimli hale getirilmesi konularına öncelik veren bir mühendislik, müteahhitlik ve yatırım firmasıdır.

Sahibi olduğumuz Gönen Yenilenebilir Enerji Üretim Tesisleri, Türkiye?nin en büyük biyogaz ve organik gübre üretim entegre tesisi olup burada oluşturduğumuz know-how hem kendi tesisimizin verimliliğinin arttırılmasında büyük rol oynamakta, hem de grup şirketlerimizden Altaca İnşaat tarafından diğer biyogaz yatırımcılarının kullanımına sunulmaktadır. Yıllık üretim miktarı 55.000 ton olarak belirlenmiş olan organik gübre fabrikamız 2015 yılında eklenen kompostlama tesisinin de devreye girmesiyle daha verimli bir hal almış ve ürünlerimiz en yüksek hijyen standartlarına ulaşmıştır.

İnşaat aşamasındaki 5 MW elektrik üretim kapasiteli Konya Meram Biyogaz ve Organik Gübre Tesislerimizin 2017 yılının ilk yarısında devreye alınması ve hiç vakit kaybetmeden elektrik ve gübre üretiminin başlaması hedeflenmektedir.

Temel prensibi çok yüksek basınç ve sıcaklık altında katalizörler yardımıyla proses edilen organik atıkların ham petrole dönüştürülmesi olarak açıklanabilecek olan CatLiq teknolojisiyle üretim yapacak olan yeni tesisimizin inşaatı devam etmekte olup tamamlandığı zaman sadece ülkemizde değil dünyada kurulmuş olan ilk CatLiq tesisi olacaktır. İlk tesisin devreye alınması tamamlanıp üretim başladıktan sonra diğer yatırımcılarla çözüm ortaklıkları yapılarak ve lisans anlaşmaları imzalanarak CatLiq teknolojisinin ülkemizde ve dünyada yaygın olarak kullanılması sağlanacaktır.

 

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları