Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

QC2020-M1 - Kalite Kontrol Sorumlusu

İstanbul Anadolu Yakası
  • 26.10.2020
  • 1000+
  • 14881 Görüntüleme

İş Tanımı

Fason Veteriner İlaç Üretimi yapan firmamızın, Kalite Kontrol Departmanında görev alacak en az 5 yıl ilaç sektöründe deneyimli çalışma arkadaşı arıyoruz.

Aranan Nitelikler

  • Kimyager, Kimya Mühendisi veya Eczacı 
  • En az 5 yıllık Kalite Kontrol ve Enstrümantal Cihazlarda (HPLC, GC, FTIR, TOC vs.) deneyimi olan 
  • Takım çalışmasına yatkın
  • Yaratıcı ve Gelişime açık
  • GMP ve denetim geçmişi olan, ilaç endüstrisi uygulamalarına hakim
  • Uluslararası yayın ve farmakopeleri takip edebilecek düzeyde Teknik İngilizce'ye hakim
  • Kadın veya Erkek (Erkek Adaylar için, askerlik görevini tamamlamış olmak)


Tuzla'daki tesisimizde görev yapacak olan personelin,  E5 Kartal-Pendik güzergahında veya Aydınlı bölgesinde ikamet ediyor olması servis güzergahları dolayısıyla tercih nedenidir.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

MYFARMA İLAÇ SAN.VE TİC.A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası - Tuzla
Son 1 Hafta
AVİS İLAÇ SAN.VE TİC. A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası - Tuzla
Son 1 Ay
AVİS İLAÇ SAN.VE TİC. A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası - Tuzla
Son 1 Ay
MYFARMA İLAÇ SAN.VE TİC.A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası - Tuzla
15.10.2020
Response Ortho Teknolojik Üretim A.Ş
İstanbul Anadolu Yakası - Tuzla
01.10.2020
MYFARMA İLAÇ SAN.VE TİC.A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası - Tuzla
02.06.2020
HERA İNSAN KAYNAKLARI EĞİTİM VE DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Marketgroup Tanıtım-İletişim-Danışmanlık Ltd.Şti.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Kocaeli - Gebze
Bugün
PARILTIM ENDÜSTRİYEL TOPLU YEMEK HİZMETLERİ SANAYİ VE TİC. AŞ.
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
TAYNEKS SOLAR ENDÜSTRİ TRAFİK GÜVENLİK AYDINLATMA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

DAMLA İLAÇ VE KİMYA SAN.TİC.ŞTİ.

Damla İlaç ve Kimya San.Tic.Ltd.Şti, non-steril TOZ, LİKİT ve TABLET formlarında veteriner ilaçlarını kontratlı (fason) üretmek üzere 2006 yılı başında kuruldu. Veteriner ilaçlarının yeni üretim adresi olarak sektördeki yerini hızla aldı. Yıllık olarak 200 ton toz karışım ve dolumun, 1 milyon litre likit üretiminin ve dolumunun ve 10 milyon kutu tablet (10 tb/blister) üretiminin ve ambalajlanmasının yapılabildiği Damla İlaç Ümraniye’de, Hayvan Sağlığı sektörünün önemli firmalarının ürünleri üretilmekteydi. Kurulduğu günden beri, izlenebilir, GMP kurallarına uygun olarak üretim yapan Damla İlaç, büyüme hedeflerini bir adım daha ilerleterek, yeni tesisinin onaylarını TC Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığından alarak, yoluna devam etmiştir.

Çevreye saygılı, etik, müşteri memnuniyetini esas almış kontratlı üretim fabrikası olmak misyonuyla faaliyet gösteren Damla İlaç, ilk tesisinin 2015 yılı Ekim ayında faaliyetlerini sonlandırarak, Tuzla’daki GMP Onaylı yeni tesisine taşımıştır. 

Yeni tesiste, 30 milyon kutu tablet (10 tab/blister), 2 milyon litre likit, 1 milyon litre süspansiyon ve 500 ton toz karışım hacmiyle Türkiye’nin en yüksek kapasiteli fason nonsteril ilaç firması konumundadır. Hiçbir müşterisinin rakibi değildir. 

Web üzerinden günlük stok ve üretim / kalite sonuçlarını görüntüleyebileceği, firmalara özel bir uygulama ile müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımak hedefimize bir adım daha yaklaşmış durumdayız.

Firmamız, ürünlerin yeni ruhsat yönetmeliğine uygun olarak üretim dosyalarını hazırlamakta ve gerekli başvurular içinde fason üretim yaptığı firmalara destek vermektedir.

Toplam kapalı alanı 6000 m2 olan Damla İlaç TUZLA’da, hali hazırda mastit tüp ve steril flakon üretimi için 1200 m2 alanın havalandırma ve tesisat alt yapıları hazırlanmış olup, steril üretime hazırlanmaktadır. 

Yaptığı işin doğası ve gerekliliğinden ötürü, bünyesinde çok sayıda Kimyager, Biyolog ve Kimya Mühendislerine yer vermektedir. Teslim edilen her malzemeye, formüle müşterisinin emaneti olarak bakan Damla İlaç, ilk üretilen üründen son üretilen ürüne kadar tüm kayıtları, kullanımları, stok hareketlerini, sertifikalarıyla beraber sunabilecek tamamen elektronik olarak izlenebilen bir sisteme sahiptir. 2015 sonuna kadar 6 binden fazla üretim gerçekleştiren ve hizmet sunduğu değerli müşterisinin ufkunu açan, değerine değer katan, güvenilen ve yalnızca bilgiye dayanan gücüyle çalışmalarına devam edecektir. 

Firmamız Toz, Tablet ve Likit Premiks Üretim onayını almış ve bu alanda da veteriner firmalarımızın kalite arayışlarına cevap vermek üzere hızla çalışmaya başlamıştır.

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları